Şimdi Ara

Logitech x230 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sistemi bilgisayarıma değilde. Mp3 playerime bağlıyorum. Fakat bilgisayardan çıkan sesin yarından az çıkıyor ses napabilirim. Sesin biraz daha fazla çıkması için ne yapabilirim.

• Yardım.
  • mp3 playerin ses çıkışı düşükse ve tüm sesler açıksa yapacak bir şey yok malesef

quote:

Orjinalden alıntı: darkfuten

Bu sistemi bilgisayarıma değilde. Mp3 playerime bağlıyorum. Fakat bilgisayardan çıkan sesin yarından az çıkıyor ses napabilirim. Sesin biraz daha fazla çıkması için ne yapabilirim.
  • mp3 playerin sesi sonda. cihazın seside sonda fakat ses az. Çözüm yokmu.
  • çözüm elbette var.mp3 çalardan bir amfiye giriş yap,kolonlarıda amfiye bağla.ses mutlaka yükselecektir
  • Mp3 playerden çıksam.

http://alpin.com.tr/sources/picture/amfi/usa201.html

anfiye girsem.

Bundanda çıksam hoparlöre girsem sorun olmaz değilmi
  • yardım.
  • yukarı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkfuten

Mp3 playerden çıksam.

http://alpin.com.tr/sources/picture/amfi/usa201.html

anfiye girsem.

Bundanda çıksam hoparlöre girsem sorun olmaz değilmi

TDA 2822M ile pre amfi yapabilirsin (araya) . Fakat Ona da 9 v bir besleme sağlaman gerekiyor. Ufak bir adaptörle besleme işini halledebilirsin. Ben de böyle yaptım.

Düzeltme: Elinde kullanmadığın küçük 1+1 hoparlör varsa onu da koyabilirsin. Ses gerçekten iyileşiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nipp10 -- 24 Aralık 2008; 19:04:45 >

• mp3 calıcın ne? ben creative zen touchımı baglıyordum ses saglam cıkıyordu
  • SES TİTRESIMLERINI YUKSELTME PROGRAMLARI VAR ONLARI KULLAN AMA COK İŞE YARAZMAN YIUNEDE Bİ DENE ÇÜNKÜ PC NIN SES KARTINDAKI GÜÇ MP3 PLAYERDEN HERZAMAN GÜÇLÜ OLURRR ....

ÇOK FAZLA KAFANA TAKMA BENCE
  • quote:

Orjinalden alıntı: enesarda

SES TİTRESIMLERINI YUKSELTME PROGRAMLARI VAR ONLARI KULLAN AMA COK İŞE YARAZMAN YIUNEDE Bİ DENE ÇÜNKÜ PC NIN SES KARTINDAKI GÜÇ MP3 PLAYERDEN HERZAMAN GÜÇLÜ OLURRR ....

ÇOK FAZLA KAFANA TAKMA BENCE

Güçle alakası yok arkadaşım. Olay empedans uyumsuzluğundan. Yapacak bişey yok. Sen gene de benim dediğim düşün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.