Şimdi Ara

deep freeze nin orijinal şifresi ne arkadaşlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
112.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İyi geceler arkadaşlar.Ben googleden deep-frezeye (DİFRİZ)ait çeşitli yazıları okusam da bir tülü bu sorunu çözemedim

programı kuruyorum.kurduktan sonra reset atıyorum.bilgisayar yeniden başlıyor.şifre girmek istiyorum.yani kendi istediyim şifreyi.kabul etmiyor.acaba deep frezenin orijinal şifresi mi var.sonra mı değiştiryoruuz.ben en sounda unfrezer deeprzeyi indiridm onun sayesinde şifreyi değiştire bildim.ama bildiyim kadarı ile böyle olmaması lazım.ben nerde hata yapıyorum.anlamış deyilim.yoksa ben kurulum yaparken mi yanlış yapıyorum.yadımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alia -- 20 Aralık 2008; 0:20:43 >

• senin için armayaptığımda şu sitede cevabı yazılmış :http://www.webhatti.com/program-download/2519-deep-freze-sifresini-cozmenin-yolu.html

kopyalama koruması olduğu için kopyalamak için uğraşmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 19 Aralık 2008; 0:23:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayati54

senin için armayaptığımda şu sitede cevabı yazılmış :http://www.webhatti.com/program-download/2519-deep-freze-sifresini-cozmenin-yolu.html

kopyalama koruması olduğu için kopyalamak için uğraşmadım

Teşekkür ediyorum.normal ben installa tılıyorum.kuruluyor.kuurlduktan sonra reset atıyor.hiç bir şifre filan girmeden.normalde reset atmadan önce kendi şifreni oluşturmak için bir şey olması gerekmezz mi?

• deepfrezeer i kurarken şifre girilmez saatin yanındaki logosuna gelip shift e basılı tutup logosunu iki kere tıkladıgında ekrana gelir ilk kurdugun için şifre girmene gerek yok ok de direk girersin girdigindede sag üste passport u tıkla oraya yapmak istedigin şifreni yaz ok de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi max25 -- 19 Aralık 2008; 2:07:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: max25

deepfrezeer i kurarken şifre girilmez saatin yanındaki logosuna gelip shift e basılı tutup logosunu iki kere tıkladıgında ekrana gelir ilk kurdugun için şifre girmene gerek yok ok de direk girersin girdigindede sag üste passport u tıkla oraya yapmak istedigin şifreni yaz ok de

sayenizde çözdüm.çok teşekkür ederim.yalnız bir şeyi de soracaktım.

Bazı klasörü deepfrezerin dışında tuttmak istiyorum..peki bilgisayara visüs girerse pc yeniden açılıp kapandığı zaman o klasöre bulaşmış virüs silinir mi?
  • Ctrl.Alt Shift'te basılı tut F6 ya bas şifre bölümü çıkacak entera bas sonra pasword yazana geç ordan baştan şire katabilirsin deep freeze ilk kurulumunda şifresizdir.
  • bazı klasörlere deepfreeze kuramassın sadece yereldisk c varsa d ye kurarsın yani c deki bir klosöre kuramazsın harddiskini ikiye böleceksin c ve d diye zaten tüm programlar ve windows c de olur d yede istedigin klasörü koyarsın ben 2 yıl kullandım deep freeze c ye kurdum d ye kurmadım tüm müziklerim resimlerim önemli programların setup ları hep d idi
    eger virüs bulaşırsa pc ye kapatıp açtıgında pc ni virüs otamatikman silinir eger d ye deepfreeze kurmamışsın vürisde d ye girmişse o silinmez orada kalır eger amro ve kamsoft.exe türü virüs bulaşırsa d ye deepfreezi kapatdıgında c ye atar kendini tekrar deefreezi kurmak istediginde deep freeze yanıt vermiyor yazar eger çok flax bellek kullanıyorsan kesin bulaşırr
    deep freeze kurmadıgın yerdeki virüs kapatıp açtıgında silinmez sana tavsiyem ayda bir deepfeezi kapatım nod32 veya kıs le sistemini tarat eger amro ve kamsoft türü virüs bulaşırsa onuda combofix siliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi max25 -- 19 Aralık 2008; 16:59:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: max25

bazı klasörlere deepfreeze kuramassın sadece yereldisk c varsa d ye kurarsın yani c deki bir klosöre kuramazsın harddiskini ikiye böleceksin c ve d diye zaten tüm programlar ve windows c de olur d yede istedigin klasörü koyarsın ben 2 yıl kullandım deep freeze c ye kurdum d ye kurmadım tüm müziklerim resimlerim önemli programların setup ları hep d idi
    eger virüs bulaşırsa pc ye kapatıp açtıgında pc ni virüs otamatikman silinir eger d ye deepfreeze kurmamışsın vürisde d ye girmişse o silinmez orada kalır eger amro ve kamsoft.exe türü virüs bulaşırsa d ye deepfreezi kapatdıgında c ye atar kendini tekrar deefreezi kurmak istediginde deep freeze yanıt vermiyor yazar eger çok flax bellek kullanıyorsan kesin bulaşırr
    deep freeze kurmadıgın yerdeki virüs kapatıp açtıgında silinmez sana tavsiyem ayda bir deepfeezi kapatım nod32 veya kıs le sistemini tarat eger amro ve kamsoft türü virüs bulaşırsa onuda combofix siliyor

şimdi ustam ben abzı internet kafelerde gördüm.örenpin "müşteri kalösrü "dye masaüstünde bir kalsör var
    ona istediğin her hangi bir leyiidnirsen .be ya yazsan pc açılp kapanırken o "müşteri kalsörü"nün içindekiler silinmiyor.

• Program(deepfreeze) aktif olduğu için silinmez içindekiler.Önce pasif hale getirilmeliki (şifresini bilmen lazım tabi) sonra değişiklik yapılabilsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chingachgook

Program(deepfreeze) aktif olduğu için silinmez içindekiler.Önce pasif hale getirilmeliki (şifresini bilmen lazım tabi) sonra değişiklik yapılabilsin.

şimdi kardeş kafede 20 pc var.hepsinde de deepfreeze kurulu."müşteri kalsörüne "indiridğin her hangi bir şey silinmiyor.sen silmezsen.

yani ben deepfrezeyi kuraken her hangi bir klasörü deepfrezenin dışında tutamam mı?masaüstünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alia -- 20 Aralık 2008; 23:22:37 >
  • Deepfreeze bende kullanıyorum.İlk yazdığın mesaj dikkatimi çekti.Şunu söyleyeyim.Deepfreeze kurulumu 3 aşamalıdır.Bu 3 aşamayı doğru yaptınmı?Resimleri incele.

Ön Kurulum

Configrasyon Ve Şifre Kurulum

ANa Kurulum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chingachgook -- 19 Aralık 2008; 23:31:24 >

• o dedigini sanal sürücü oluşturarak yaparsın sadece o Configuration ekranında TawSpace kısmını seçip en fazla 2 gb lık bir alan belirlersin
  • Benim de böyle bir sorunum var deep freeze 6 kurdum bilgisayara reset attım simge geldi ama şifre sormadı deneme amaçlı 123456 yazdım kabul etmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

Benim de böyle bir sorunum var deep freeze 6 kurdum bilgisayara reset attım simge geldi ama şifre sormadı deneme amaçlı 123456 yazdım kabul etmedi

Kurulumu 3 aşamalı olarak yukarıdaki gibi yaptınmı?
  • Tşekkürler kardeş...
    ÇOK MAKBULE GEÇTİ... valla
  • Şifresi '' 1234 '' Olacak arkadaşlar
  • Konuya son mesaj 10 ay önce atılmış üstat @BlueReg. Hortlatmışın konuyu valla ama çok iyi oldu şu 3 aşamalı işlemi görmüş oldum. Sağolasın.
  • Deep Freeze sayesinde bilgisayarıma 1 yıldır virüsten dolayı format atmıyorum. Gerçekten sağlıklı bir program ancak virüsü bulaştırmak isteyen kişi sonuçta bu programı bile kırıp atabilir. Programlarında insanlar tarafından yapıldığını unutmamak lazım.
  • ÇÖZÜM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Önceden Deepfreeze de şifrenizi belirliyosunuz. Ctrl + alt+ Shift + f6 yapıp Deepfreeze giriş yerine geliyosunuz.
    Şifrenizi yazınca çıkmıyor. 5 6 kez denedikten sonra yanlış çıkıyor ve pc niz reset atıyor.
    Ama sizin şifreniz o önceden seçtiğiniz şifre deyil.

AYDINLANMA ANI

O Passaport Enter yazan yere şifrenizi yazmıcaksınız. boşluk bile bırakmadan Ok a tıklayın direk açılcaktır.

SORUN ÇÖZÜLDÜ !!

Ben buldum ben bir
  • arkadaşlar formları 1 bir dolaştım sorunuma cvp bulamadım eminim burda sorunum bulunacaktır öyle umut ediyorum deepfreeze 5 kurdum altta logosu yok ama program aktif çalışıyor alt+ctrl+şhft+f6 yaptıgımda pasword penceresi açılıyor ben şifre koymadım boş olarak entırlıyorum kabul etmiyor bir sürü yol denedim maalesef olmuyor program yükleme yapamıyorum acilll yardım lütfen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.