Şimdi Ara

PhysX yazılımının 8.11.18 sürüm numaralı yeni versiyonu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PhysX teknolojisini endüstri standardı yapabilmek için yoğun çaba sarf eden ve oyun stüdyoları ile görüşen Nvidia yeni PhysX yazılımını kullanıma sundu. 8.11.18 sürüm numaralı yeni PhysX yazılımı Windows XP ve Vista'nın 32-bit/64-bit versiyonlarıyla kullanılabiliyor. GeForce 8, 9 ve GTX 200 serisi ekran kartlarıyla birlikte AGEIA'nın PhysX kartlarına da destek veren yazılımın yeni versiyonunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

• The system cannot find the file specified. indirmek istediğimde bu yazıyor
  • link sorunlu sanırım
  • Malesef nvidia kartlar bu yuzden pahalı oluyor piyasayı parayla satın almaktan kar yapamıyor o yuzden kartları pahalıya satıyor ati öndeydi ama artık ati ne olur bilinmez inşallah ati de yenilikler yapar
  • hadi bakalım nasıl olacak indirelim
  • physx yeni sürümü driver ile gelmiyormuydu niye böyle tek başına çıktı...
  • Link Çalışmıyor Heralde ADmin
  • İnsin bakalım. Paso bişey güncelliyoruz. Oyunlardan çok sürücülerle uğraşıyoruz ne iş anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 19 Aralık 2008; 2:02:31 >
  • bu çabalar boşuna daha 3-5 gün önce yeni bir physh sürümü çıkmıştı şimd bu sürüm ne?????????????
  • adamlar guncellıyor daha ne istiyorsun ?
  • İnsanın başı dönüyor vallahi hergün birşeyin güncellemesi kesin çıkıyor,Allah'tan kotasız internetim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

adamlar guncellıyor daha ne istiyorsun ?

Adamların çalışmasına diyecek bişey yok. Hatta ben gayet memnunum bu performanslarından. Bizim durumumuz biraz garibime gitti.
  • gta4 te fps artışı var denıyo aslı varmı
  • gta 4 physx destekli değil diye biliyordum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

gta4 te fps artışı var denıyo aslı varmı

valla 4dvd aldım ama malesef daha internetim olmadıüğı için kuramadım.kursam bende bakacam nasıl bişeymiş diye bu gta4?

bu arada senin sistem ile benimkisi kardeş gibi
  • Adamlar yenilik olmasa yeni bir sürüm diye vermezler lütfen duyarlı olalım
  • bu physX desteği doğrumu diye gta 4 ü physX kapalı iken ve açık iken denedim arada 5-7 fps artış olduğunu gözlemledim işe yarıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.