Şimdi Ara

SilverStone'dan medya bilgisayarları için kompakt yapılı işlemci soğutucus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Komponent üreticisi SilverStone, HTPC olarak bilinen ve oturma odalarını hedef alan medya bilgisayarları için hazırladığı kompakt yapılı işlemcili soğutucusunu duyurdu. 93 x 36.5 x 93 mm boyutlarında ve 310 gram ağırlığında olan NT07-775 kod adlı yeni soğutucu, Bakır tabanlı yüzeye ve Alüminyum yapraklara sahip.

1200-1800 devir/dakika hızlarında çalışan ve dönüş hızına göre 15-23dbA arası gürültü yaratan 90mm'lik fanın kullanıldığı soğutucu, sadece Intel'in LGA775 formundaki işlemcileriyle kullanılabiliyor. Ocak ayında satışına başlanacak olan SilverStone NT07-775'in yurt dışı satış fiyatı ise 20 Avro olacak.

• iyi düşünülmüş ben bunu normal pc'me takmak isterdim =)
  • bunun aynısı intel işlemci ile verilmiyo muydu ???
  • ya var ya
    bu ayaklara sahip fanlari takmak o kadar zorki
    niye boyle zorlayici bir sisteme sahip fan yapiyorlar
    anlayamiyorum
  • CeFurkan diğer türlü anakartı yerinden sökmek zorunda kalıyosun ama sana katılıyorum özellikle ağır soğutucularda hiç iyi olmuyo bu plastik sistem
  • 775 mi? yeni süreme uygun değil mi???
  • böyle bi fana 20€ maşallah, stok fanı sanayide 3-4 ytl ye kısalttırmış gibi duruyo
    krizi iplemiyo demekki silverstone =)
  • Takıp sökmesi en kolay olan klipsler bunlar, niye kimse sevmez anlamıyorum.Anakart sökmeye çok meraklı milletimiz herhalde.
    Teknik serviste günde en az 1 kere söküp takıyorum bu soğutuculardan, daha 1 tanesi elimde kalmadı...
  • intel core duo işlemcileri için kullanıyo sanırım bunları biraz ince kaba degil
  • intelin stock fanına iki renkli kağıt yapıştırmışlar sadece kim alsın bunu be
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeFurkan

ya var ya
    bu ayaklara sahip fanlari takmak o kadar zorki
    niye boyle zorlayici bir sisteme sahip fan yapiyorlar
    anlayamiyorum

Gerçekten çok zor oluyor kendi fanımdan biliyorum.Çıkarırken işlemcinin ayaklarına birşey olmasın diye dua etmekteyim.

Fiyatı abartılmış 20€
  • fiyatta 20 euro

insanlarla dalga geçiliyor herhalde

insanlar bu tür fanlardan kurtulmak için para veriyor bunlarda para istiyor

20 euro versinler takıyım fanı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.