- x
Kontürüm Gelmedi
18 Cevap2722 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2431 Mesaj
18 Aralık 2008; 16:04:04 

İki gün önce bi satış noktasından 50 kontür aldım. Genelde adamların kapısından çıkmadan mesaj telefonuma gelirdi. Bu defa gelmedi. Bi saat sonra geri gittim adam sistemide gösterdi kontörün gelmiş olması gerekiyor ama hala gelmedi. 444 1 500'ü arıyorum elemanlar başka müşterilerle ilgileniyormuş. Sitelerindede doğru düzgün bişey bulamadım. Öneri bölümüne mesaj attım sitelerinden ama belkide uygun yer olmadığından yanıt gelmedi.
Ayrıca sistemleri ile ilgili bir şikayet ile arayacağım halde 444 1 500 ücretli ve şu anda kontürüm olmadığından bu noyu cepten de arayamıyorum.
Avea'yı bırakmaya karar verdim ama önce şu 50 kontürü kurtarmak lazım. Ne yapmalıyım bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi acep?
Şimdiden teşekkürler.

أصلينده بوتون حياتيميز شرفلى بر آولوم إيچيندر
ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى

8321 Mesaj
18 Aralık 2008; 17:09:53 

quote:

Orjinalden alıntı: etusch

İki gün önce bi satış noktasından 50 kontür aldım. Genelde adamların kapısından çıkmadan mesaj telefonuma gelirdi. Bu defa gelmedi. Bi saat sonra geri gittim adam sistemide gösterdi kontörün gelmiş olması gerekiyor ama hala gelmedi. 444 1 500'ü arıyorum elemanlar başka müşterilerle ilgileniyormuş. Sitelerindede doğru düzgün bişey bulamadım. Öneri bölümüne mesaj attım sitelerinden ama belkide uygun yer olmadığından yanıt gelmedi.
Ayrıca sistemleri ile ilgili bir şikayet ile arayacağım halde 444 1 500 ücretli ve şu anda kontürüm olmadığından bu noyu cepten de arayamıyorum.
Avea'yı bırakmaya karar verdim ama önce şu 50 kontürü kurtarmak lazım. Ne yapmalıyım bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi acep?
Şimdiden teşekkürler.

şikayetvar.com a yaz onlar seni ararlar

2431 Mesaj
18 Aralık 2008; 17:38:12 

yazdım bakalım n'olcak.

ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى

8321 Mesaj
18 Aralık 2008; 17:45:02 

quote:

yazdım bakalım n'olcak.

N' E olacağını mesajın (şikayetin)yayınlandığı gün öğreneceksin

2431 Mesaj
18 Aralık 2008; 19:28:13 

Öyle okuyorlar mı oraları. Way bee. Erdoğan da okuyor mudur acep ?

20704 Mesaj
18 Aralık 2008; 19:32:48 

Bayiye gidip kontörüm gelmedi demek varken müşteri hizmetleri ya da şikayetvar.com'a ne gerek var ki?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

8321 Mesaj
18 Aralık 2008; 20:10:34 

quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Bayiye gidip kontörüm gelmedi demek varken müşteri hizmetleri ya da şikayetvar.com'a ne gerek var ki?

KONTÖR olmadığı için arayamıyormuş sabit hatta bulamamışdır avea kendisi arasın işi ney....
maildende bişi çıkmıyor zaten

2431 Mesaj
18 Aralık 2008; 23:45:27 

quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Bayi halleder mi diyorsun. Bi denerim ama burası kayseri. Adam benden almadı kontürü diye yüzüme bile bakmaz.

14262 Mesaj
18 Aralık 2008; 23:50:53 

quote:

Bayi halleder mi diyorsun. Bi denerim ama burası kayseri. Adam benden almadı kontürü diye yüzüme bile bakmaz.

sonucu merek ediyorum?

Samsunglar İçin MSN |Samsungların Kulaklık ve Sesinin Çoğaltılması |OperaMini Programı |Samsung Kodları
K790/K800/K810 Menü/Patch/Akustik/Cam Driver |Setolden Dosya Yükleme Anlatımı
YazılımDeposuhttp://byfarukkk.4shared.com/ |Bütün SE Yazılım Main FS Dosyaları
SE Yazılım Sorunları ve Yüklemeleri Resimli Anlatımı |Iphone Bölümü Önemli Konu Linkleri

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

6894 Mesaj
19 Aralık 2008; 0:00:17 

quote:

ünal hocamız, kontörü yükletmek istediğin bayiye tekrar gitmeni tavsiye etmiş olabilir.

en son kontör yükleme tarihin ne olarak görünüyor. yazabilir misin.

2431 Mesaj
19 Aralık 2008; 0:13:04 

Kontürü yüklediğim yer internet üzerinden gönderiyor kontürü bana. Bilgisayarla net'e bağlanıp yolluyorlar. Adam listeyi de gösterdi, kontör gönderme onaylanmış görünüyor. İki kere gittim herifin yanına. Olayın bu üçüncü günü..

Son yükleme tarihim;
0

6894 Mesaj
19 Aralık 2008; 0:15:46 

quote:

Kontürü yüklediğim yer internet üzerinden gönderiyor kontürü bana. Bilgisayarla net'e bağlanıp yolluyorlar. Adam listeyi de gösterdi, kontör gönderme onaylanmış görünüyor. İki kere gittim herifin yanına. Olayın bu üçüncü günü..

Son yükleme tarihim;
0

o adamlar sana parça kontörü yüklemiş olsaydı son yükleme tarihin değişirdi.
artık avea ve vodafonda 20 transfer kontörü bile 3 aylık süreyi yeniden başlatıyor, yani kontör yüklenmiş gibi görüyor. tarihler yenileniyor.

20704 Mesaj
19 Aralık 2008; 0:18:20 

quote:

Kontörü aldığın bayiye git demek istedim ben. Ki en mantıklısı da bu. 2 kere gittiysen adam anlar.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3491 Mesaj
19 Aralık 2008; 0:19:37 

İnternet üzerinden yüklüyorsa, ana bayii değildir.
FArklı biryer ile çalışıyor. Çalıştıkları yer sistemde gönderdi görünüyor ama size gelmemişse, o çalışılan yerde sorun yaşanmış. Bayii'ye güzelce söyleyin, olmadı daha güzel bir şekilde isteyin ;)
Onlarda böyle sakat yerlerle çalışmamayı öğrensinler..

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH müdavimi.

2431 Mesaj
19 Aralık 2008; 0:20:43 

Avea'ya çok sinirli bir mesaj daha attım sitelerinden. Bakalım ne olacak.

6894 Mesaj
19 Aralık 2008; 0:23:31 

quote:

ordan bişey çıkmaz.

aldığın bayiye gidip hat bilgilerini göster, kontörün yüklenmediğinin ispatı buyrun de.

laftan anlamazlarsa sizi şikayet edeceğim falan de.

2431 Mesaj
19 Aralık 2008; 0:24:10 

quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

o adamlar sana parça kontörü yüklemiş olsaydı son yükleme tarihin değişirdi.
artık avea ve vodafonda 20 transfer kontörü bile 3 aylık süreyi yeniden başlatıyor, yani kontör yüklenmiş gibi görüyor. tarihler yenileniyor.

Arkadaşım oradaki son yükleme tarihi bir ay önceye ait. Ben geçtiğimiz üç günlük süreçten bahsediyorum.

6894 Mesaj
19 Aralık 2008; 0:25:55 

quote:

Arkadaşım oradaki son yükleme tarihi bir ay önceye ait. Ben geçtiğimiz üç günlük süreçten bahsediyorum.

ben de sana diyorum ki adamların yükleme yapmadığının ispatı işte bu resimdir. çıktısını al ve götür gözlerine sok. yükleme yapmış olsaydınız bu tarihler değişirdi de.

sen beni yanlış anladın galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 19 Aralık 2008; 0:24:22 >

20704 Mesaj
19 Aralık 2008; 0:26:50 

quote:

AVEA ile alakası yok durumun. Bayiyle alakalı. İnternet üstünden gönderdiyse - ki AVEA internetten kontör satmıyor kendi sayfasından- başka şekilde denemiş. O da aha böyle takılmış gibi görünüyor.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » Kontürüm Gelmedi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.332