Şimdi Ara

LG HT762 aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar LG (HT762 ) 2 gün önce aldım 903 le arasında kalmıştım 762 nin piano kasa oluşu ve lcd ile uyumu cazip kıldı çok süper bi alet çok memnunum şimdilik usb den film mp3 jpg okuyor harici harddisk alacam nasıl bişey tercih etmeliyim bilgisi olan yada kullanan varmı arkadaşlar. teşekkürler
    bu arada almak isteyenlerede tavsiye ederim sorularınıza açığım bilgilerimi paylaşırım.

• arkadaşlar neden kimse tınlamadı acaba? üslubummu yanlış yada yanlış yere mi konu açtım
    harici harddisk alacam nasıl bişey tercih etmeliyim yardım istemiştim ama... teşekkürler.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
  • Hayırlı olsun. HDD için tavsiyem cihazının kaç GB desteklediğini sorup ona göre al. Ama mutlaka aldığın HDD i FAT32 dosya sistemi ile formatla. Yoksa tanımaz.
    Ben de bu arada bişey sorayım. LG 503sh ses sistemini HDMI İle Samsung 32r81b TVye bağladım. Ama normal TV yayınındaki sesi sistemden alamıyorum. Ne yapmam lazım. Bir de ses sisteminde DVD ve DİVX çalarken ses hem TV den hem de ses sisteminden geliyor ve yankı oluşuyor. Ben eksik bağlantı mı yaptım acaba?
  • Harici HDD alırken önemli bi ayrıntı gerekmiyor, bende çok daha eski bi model var, LG sinema sistemi, FAT 32 fortamtlanmış büyük diskleri muhtemelen adaptörlü yani güç beslemeli modellerini tanıyor.

Mesela FAT32 fortmatladığım seagate ile western dijital 1 Tb'lık disklerimi tanıyor ve içlerindekini okuyor.

Burada önemli soru, kaç tane dosyaya destek verdiği. Çoğu dosyayı görmüyor klasörleri görse de açamıyor belli sayıdaki dosyaya destek verebiliyor, bu yüzden dissin boyutu değil cihazın tanıdığı dosya sayısı önemli.

Ben de yeni bi LG sinema sistemi alacağım tabii sınırsız dosya tanıması önemli koşulum, bunun dışında LG mükemmel bir Divx player ve ev sinema sistemi bence.
  • teşekkürler arkadaşlar ilginiz için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Luciferman

Harici HDD alırken önemli bi ayrıntı gerekmiyor, bende çok daha eski bi model var, LG sinema sistemi, FAT 32 fortamtlanmış büyük diskleri muhtemelen adaptörlü yani güç beslemeli modellerini tanıyor.

Mesela FAT32 fortmatladığım seagate ile western dijital 1 Tb'lık disklerimi tanıyor ve içlerindekini okuyor.

Burada önemli soru, kaç tane dosyaya destek verdiği. Çoğu dosyayı görmüyor klasörleri görse de açamıyor belli sayıdaki dosyaya destek verebiliyor, bu yüzden dissin boyutu değil cihazın tanıdığı dosya sayısı önemli.

Ben de yeni bi LG sinema sistemi alacağım tabii sınırsız dosya tanıması önemli koşulum, bunun dışında LG mükemmel bir Divx player ve ev sinema sistemi bence.

Merhaba,
    LG nin mükemmel olduğuna dair yorumunuzdan yola çıkarak iki sorunumu aktarmak istedim.
    2 gün önce LG 503 SH ev sinema sistemi aldım. Sesten çok memnunum fakat;

1- Divx oynatırken ekranın alt ve üstünde yaklaşık 4er cm.lik şeritler çıkıyor. bilgisayarda ekranı tam olarak kaplayacak piksele sahip divxlerde dahi bu sorun var.
    2- 2.1 ses destekli filmleri asla ve asla 5 hoperlorde birden dinleyemiyorum. Halbuki VSM: Virtual sound matrix özelliği sayesinde 2.1 channel divx i 5 hoperlorde birden dinleyebilmem lazım.

Bu iki problemin çözümü var mı acaba?

Yardımlar için şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orjinalden alıntı: migren

quote:

Orjinalden alıntı: Luciferman

Harici HDD alırken önemli bi ayrıntı gerekmiyor, bende çok daha eski bi model var, LG sinema sistemi, FAT 32 fortamtlanmış büyük diskleri muhtemelen adaptörlü yani güç beslemeli modellerini tanıyor.

Merhaba,
    LG nin mükemmel olduğuna dair yorumunuzdan yola çıkarak iki sorunumu aktarmak istedim.
    2 gün önce LG 503 SH ev sinema sistemi aldım. Sesten çok memnunum fakat;

1- Divx oynatırken ekranın alt ve üstünde yaklaşık 4er cm.lik şeritler çıkıyor. bilgisayarda ekranı tam olarak kaplayacak piksele sahip divxlerde dahi bu sorun var.
    2- 2.1 ses destekli filmleri asla ve asla 5 hoperlorde birden dinleyemiyorum. Halbuki VSM: Virtual sound matrix özelliği sayesinde 2.1 channel divx i 5 hoperlorde birden dinleyebilmem lazım.

Bu iki problemin çözümü var mı acaba?

Yardımlar için şimdiden teşekkürler...

arkadaşım 1. sorun için bu konuyu bi incele istersen.
    http://forum.donanimhaber.com/m_23405507/tm.htm
    benim LG762 de virtual yaparak sanal şekilde 5 tarafa yayıyor sesi ama 503 modeli farklımı bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olur heralde.

• Merhabalar,

Bende yilbasi hediyesi olarak 762'yi aldim. Fakat dvd player goruntuyu biraz hizlandiriyormus gibi geldi bana. Benzer bir problemle karsilasan oldumu acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gece_bekci

Merhabalar,

Bende yilbasi hediyesi olarak 762'yi aldim. Fakat dvd player goruntuyu biraz hizlandiriyormus gibi geldi bana. Benzer bir problemle karsilasan oldumu acaba ?

sorununu tam olarak anlıyamadım ama play tuşuna 2 defa basarsan *1.5 hızında oynatıyor görüntü biraz hızlı akıyor böyle olmuş olabilir başka türlü olmaz cd de bozuk değilse makina bozuktur. ozaman.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.