- x
internet explorerdan girilen siteleri nerden görebiliriz?
3 Cevap57839 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2276 Mesaj
17 Aralık 2008; 18:30:03 

internet explorerdan girilen siteleri nerden görebiliriz? 2 hafta önceki girilen siteleri görmek istiyorum nasıl yaparız?

LG HB966TRW Blu-Ray Ev Sinema Sistemi |Samsung 40F8000 Led TV |

103 Mesaj
17 Aralık 2008; 18:43:49 

Çakal...

Hayat cesareti olanındır.

137 Mesaj
17 Aralık 2008; 18:46:13 

Geçmişten görürsün..

ayriyetten araçlar/int. seçenekleri/geçmiş ayarları/sayfaların tutulacağı gün sayısı =20 (kendinde yapabilirsin)

Ben sadece futbol oynuyorum, futboldan zevk almak istiyorum ---> Harry Kewell !

1881 Mesaj
17 Aralık 2008; 18:48:51 

[font="Trebuchet MS"]Internet Explorer kısayoluna sağ tıklayın. Özellikler diyin. Açılan pencereden ayarlara gelin. Dosyaları görüntüle ye tıklayın. Burada tempory internet files klasörü açılmış olacak. Siteleri gezerken dosyalar indirildiği için burada indirilen dosyaları gözüküyor. Yan kısmında da o siteye ait url mevcut. Ben böyle bakıyorum. Eğer klasörü boşaltmak isterseniz hepsini seçip silin.

veya Internet Explorer açıkken Ctrl+H tuş kombinasyonunu kullanarak sol tarafta açılan panelde iki hafta öncesi 1 hafta öncesi bulunduğunuz haftadaki günlere tıklayarak çıkan url leri görebilirsiniz.
[/font]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Superdeve -- 17 Aralık 2008; 18:49:47 >

1st Galactic Empire
Imperial IT Officer

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » internet explorerdan girilen siteleri nerden görebiliriz?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.625