Şimdi Ara

SKODA FABİA YI NASIL BİLİRSİNİZ? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
187.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: black exodus

2013 Fabia 1,2 ile Fabia 1,4 arasında tereddütte kaldım arkadaşlar. Sakin bir kullanıcıyım ve ş.içi kullanımım ağırlıklı olacak. Yakıt tüketimi farkı nedir?
    Vergi avantajı dışında ne tür hissedilen motor ve performans farkları vardır? sürüş açısından yorumlarınız nedir? test sürüşüne çıkamadım malesef geç saatte gittiğim için bayiye ve merak ediyorum.
    Ayrıca renk olarak standart beyaz çok ham durmuş 2013 fabialarda ve arabayı yarım kalmış gibi gösteriyor. popüler bir renk ya da renkler var mıdır? kırmızı ile ralli yeşili güzel duruyor ama kutup yeşili ön planda reklamlarında. Bayilerde sağ olsun standart beyaz ile siyah dışında bir renk göremedik.
    Elegance donanımın içine oturduğumda ne kadar geniş ve rahat koltukları var dedim. hele bej tabanlı onyx-fil dişi renk tonlu dashboard aracın içini çok daha elegan ve alımlı göstermiş!

Bayide bindiğim aracın içi bu;
     SKODA FABİA YI NASIL BİLİRSİNİZ?

Alıntıları Göster
    hocam fabia nın tartışmasız (bence) en güzel rengi yeşil olmuş. Ralli aracında da çok hoş durmuş, cadde aracında da ..

• quote:

Orijinalden alıntı: capus35

hocam fabia nın tartışmasız (bence) en güzel rengi yeşil olmuş. Ralli aracında da çok hoş durmuş, cadde aracında da ..

Alıntıları Göster
    1.2 tsi yeti kullanıyorum.gayet memnunum.kaldı ki,fabişin ağırlığı ve aerodinamik yapısı ile 1.2 daha perormanslı olacaktır.hem ş.içi,hem de sakin kullanıyorsanız,vergi avantajını da düşünerek 1.2 uygun bir seçim olur.
  • Arkadaslar 1.2 ambiantion fabia almayi dusunuyorum bu aracin guncel fiyatlarlarla benzin ve lpg tuketiminin ne kadar oldugu konusunda kullanicilardan yorum bekliyorum yorumlarinizi mesajimi alintilayarak yaparsaniz sevinirim. Bir skoda bu araca garanti kapsaminda lpg takiyormu eger takiyorsa maliyeti ne kadar oluyor. Saygilar sunar iyi forumlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail4444

Arkadaslar 1.2 ambiantion fabia almayi dusunuyorum bu aracin guncel fiyatlarlarla benzin ve lpg tuketiminin ne kadar oldugu konusunda kullanicilardan yorum bekliyorum yorumlarinizi mesajimi alintilayarak yaparsaniz sevinirim. Bir skoda bu araca garanti kapsaminda lpg takiyormu eger takiyorsa maliyeti ne kadar oluyor. Saygilar sunar iyi forumlar dilerim.
    150.000 kmde dizel skoda fabia alıcam arkadaşlar? dizelde bu kadar km sorun çıkarır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonnn35

150.000 kmde dizel skoda fabia alıcam arkadaşlar? dizelde bu kadar km sorun çıkarır mı

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar uzun zamandır bir araç almayı düşünüyordum ama kararsızdım. Skoda fabia almayı düşünüyorum. Öğretmenim ve evliyim. Uzun yolda da kullanacağım. Acaba bu araç işimi görür mü? üst limitim 25 bin... tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • 2yıldır fabia kullanıcısıyım rutin yağ değişimleri dışında çok bi masraf çıkarmadı bana çok şükür.Almak isteyen herkese de tavsiye ederim 2001 polo parasına 2004 fabia 1.4 elegance 101 hp iyikide almışım diyorum.Yakıtı uygun ve performanslı bir araba.
    Yalnız 1.2 lerden ve 1.4 68 hp mpi motorlardan uzak durun derim.Saygılar...
    Bu arada abimde de süperb var 295000 kmde henüz tık yok maşallah km olayını şahısın iyi kullandığına kanaat getirirseniz çok takılmayın
  • nusey N kullanıcısına yanıt
    arkadaşım uzun yol için düşünüyorsan hiç düşünme al.mazot 4,68 oldu ve ben bu rakam üzerinden 30 lt ile 161 km yol gittim. böl bak kaç çıkıyor. 18,6 kuruş. hızım tabiki 80-90-100. bu zamanda 18,6 kuruş bence rekor. bendeki 1.4 tdı ambiante. 80 bg. bir kaçıyor yok böle bişi. rampa yukarı araba sanki rampa aşağı iner gibi hızlanıyor. arabanın motor kapağını aç kapı döşemelerini sök her yerde audi ve vosvogen logoları var. yol tutuş mükemmel. 190 bastım banamısın demedi.
  • 2007 model 113 binde LPG siz 1.2 Classic fabia araç sadece ön ve arka sağ kapıda boya varmış . arabanın fiyatına 18.500 istiyor çokmu acaba ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: guthrie19

2007 model 113 binde LPG siz 1.2 Classic fabia araç sadece ön ve arka sağ kapıda boya varmış . arabanın fiyatına 18.500 istiyor çokmu acaba ne dersiniz
    1.4 benzin lpg limi 1.4tdı dizel mi önerirsiniz.. yakıt açısından ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecemavisi06

1.4 benzin lpg limi 1.4tdı dizel mi önerirsiniz.. yakıt açısından ?

Alıntıları Göster
    kolay gelsin öncelikle ben 2005 fabia 1.4 75 bg aracımı yeni aldım siz bu konuda bilgi sahibi olduğunuz için aranızdayım gerçekten çok güzel bilgi paylaşımı oluyor benimde
    sizlerden öğreneceğim çok şey var bu nedenle siz değerli arkadaş ve abilerime bir kaç sorum olacak
    1 aracım 158 binde triger deyişmelimiyim
    2 1.4 75 bg motorlar nasıldır
    3 lpg yok taktırsam uyum saglarmı şimdilik bu kadar bilgi alırsam yeterli olur hepinize selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: black exodus

2013 Fabia 1,2 ile Fabia 1,4 arasında tereddütte kaldım arkadaşlar. Sakin bir kullanıcıyım ve ş.içi kullanımım ağırlıklı olacak. Yakıt tüketimi farkı nedir?
    Vergi avantajı dışında ne tür hissedilen motor ve performans farkları vardır? sürüş açısından yorumlarınız nedir? test sürüşüne çıkamadım malesef geç saatte gittiğim için bayiye ve merak ediyorum.
    Ayrıca renk olarak standart beyaz çok ham durmuş 2013 fabialarda ve arabayı yarım kalmış gibi gösteriyor. popüler bir renk ya da renkler var mıdır? kırmızı ile ralli yeşili güzel duruyor ama kutup yeşili ön planda reklamlarında. Bayilerde sağ olsun standart beyaz ile siyah dışında bir renk göremedik.
    Elegance donanımın içine oturduğumda ne kadar geniş ve rahat koltukları var dedim. hele bej tabanlı onyx-fil dişi renk tonlu dashboard aracın içini çok daha elegan ve alımlı göstermiş!

Bayide bindiğim aracın içi bu;

Alıntıları Göster
    2006 1,2 SKODA FABIA HTP ALACAĞIM LPG VE 71000 DE ALINIRMI 17000 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan497210

2006 1,2 SKODA FABIA HTP ALACAĞIM LPG VE 71000 DE ALINIRMI 17000 TL

Alıntıları Göster
    . Sorunsuz
    . Sürüş keyfi
    . Az yakıt
    . Az masraf
    . Değer Kaybetmeyen
    . Alman Kalitesi
    . Vs Vs Vs Vs
  • nusey N kullanıcısına yanıt
    Kardeş gönül rahatlığı ile al. Sadece Sedan olmasına (Bagaja ihtiyacın varsa) ve 1.4 Motordan az olmamasına dikkat et. Masrafsız bir araçtır. Ben çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaruf

Kardeş gönül rahatlığı ile al. Sadece Sedan olmasına (Bagaja ihtiyacın varsa) ve 1.4 Motordan az olmamasına dikkat et. Masrafsız bir araçtır. Ben çok memnunum.
    hayırlı akşamlar arkadaşlar daha önceki yazdıklarıma herhangi bir cevap alamadım sizlerden ricam bana bilgi verirseniz sevinirim aracım 2005 model skoda fabia 1.4 75 bg benzinli

1 75 bg motorlar nasıldır

2 lpg taktırsam uyum salarmı

3 kilometre 158 binde tireger değiştirmem gerekirmi şimdiden selamlar
  • murat9945 M kullanıcısına yanıt
    aracınız hayırlı uğurlu olsun güle güle binin
    Sorularınıza gelince:
    1-Eğer 101bg olanlara binmediyseniz sizin için yeterli olur ben ikisinide kullandım 75 bg kötü diyemem ama aradaki 26 bg de az değil binin görün:)
    2-Lpg de sorun yaşamazsınız ama motor arıza ışığı yanabilir oda sorun değil zaten...
    3-Triger hassas bir konu aldığınız kişiye sorun ne zaman değiştirdiğini ona göre işlem yapın ben triger değişimini 5 yıl yada 60.000 km de bir değişmesi gerekir diye biliyorum @murat9945
  • Her türlü Skoda Volkswagen yedek parçalarında yardımcı olunur.
    TEL:0536 641 36 82
  • 101 hp choice kullanıyorum. Sürüş keyfi yol tutuşu vites geçişleri çok iyi. İlk sayfada arkadaş baya aciklayici yorum yaxmis zaten. Temiz kullanilmis bulursaniz benzin 101 hp tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan_4234

101 hp choice kullanıyorum. Sürüş keyfi yol tutuşu vites geçişleri çok iyi. İlk sayfada arkadaş baya aciklayici yorum yaxmis zaten. Temiz kullanilmis bulursaniz benzin 101 hp tavsiye ederim.
    Merhabalar herkese.Babama araba araştırıyorum ve bütçemize uygun olarak skoda fabiaları gördüm.Üst limit 22-23 bin tl civarı.Aile arabası olarak kullanılacak arada sırada uzun yolda yaparız.Sedan veya hb düşünüyoruz dizelini tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Tensa Zangetsu

Merhabalar herkese.Babama araba araştırıyorum ve bütçemize uygun olarak skoda fabiaları gördüm.Üst limit 22-23 bin tl civarı.Aile arabası olarak kullanılacak arada sırada uzun yolda yaparız.Sedan veya hb düşünüyoruz dizelini tavsiye eder misiniz?

Alıntıları Göster
    2004 1.2 htp sahibiyim. arkadaşımın 2012 peugeot 206+ ından daha donanımlı ve konforlu olduğunu iddia ediyorum. aynı zamanda yakıt olarak da çok makul bi araç. öğrenciyim ve 50 tl lik lpg ile performansa bağlı olarak 150-220 km arası yol yapıyorum. alacak arkadaşlara da tavsiyem şu olur. skodaların kronik sorunlarından biri direksiyon pompasıdır iyice baktırmadan almayın sağlamsa bakımlarını yaptığınız sürece sorun olmaz ama sorunluysa kesinlikle bakmayın bile. ve birde benim en nefret ettiğim özelliği far sararması. yine bi kronik sorundur ama aşılamayacak birşey de değil. onun dışında çok ama çok memnunum aracımdan. 1.2 olmasına rağmen motor sesi ve performansı gayet iyi. şiddetle tavsiye ederim. şimdiki hedefim rapid :)

• gecemavisi06 G kullanıcısına yanıt
    Selamlar;

Arkadaş dizelini aldı. Yakıt iyiymiş fakat çok sesli çalıştığını söyledi. 3 silindir olduğundan olabilir diyorlar. Birde 1.4 motordan küçük tavsiye etmiyorlar.

Kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.