Şimdi Ara

---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
7
Favori
136.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu model için uğraşmanıza gerek yok.keskin yüz hatlarına,düzgün bi kafa yapınız varsa uygulayabilirsiniz..esmerler için ideal bi kesim kirli sakal ile görünüşüzü daha da güzelleştirebilirsiniz

Straight Short Hairstyle (Düz Kısa Kesim)

Bu modelin herkese gitceği söz konusu değildir ince bi yüz önemlidir.bu modelin iyi görünmesi saçtaki balyajdır(yani uçlardaki renk).yapımı; üst taraflara fön cekip dik ve düzleştirmek kuru dax,wax veya mess up la sekil verdikten sonra spreylemektir

Straight Medium Hairstyle (Düz Orta Model)

Göründügünün aksine kolay yapılabilen bi modeldir.saçlarınızı yıkayıp kuruladıktan sonra hafif fön ile sekil verin.ardından ıslak gösteren dax veya vax ile sekil verin,ardından da hafif bi sprey saçınızı kalıcı yapıcaktır

kesimi ; üst taraf yanlara nazaran 2-3 cm daha uzun olsun,enselerde hafif uzun olursa görünümü güzelleştirecektir

Straight Short Hairstyle (Düz Kısa)

Üstte benzeri vardır bundaki tek fark daha parlak görünümde olmasıdır

Straight Long Hairstyle (Düz Uzun)

Kolay yapılabilen saç modellerinden biri.önleri arkaya tarayarak arkada toplanır.allta kalan kısımda taranır.hafif ıslak dax ile parlak görünüm saglayabilirsiniz

Wavy Long Hairstyle (Forlan Style)

Saçlarınızı ortadan vax ile ayırarak hafif sprey ve dagılmaması için az fön rüzgarda sacınızın bozulmamasını saglayacaktır

Straight Short Hairstyle (Kısa Düz)

Bu şekil kesim hoş değil fakat her taraf aynı kısalıkta olursa mükemmel olacaktır tabi eğerdüzgün kafa bi yüz yapısına sahipseniz.kaliteli bi jole ile parlak durmasına yardımcı olabilirsiniz

Straight Short Hairstyle (Düz Orta Model)

Benim favorim.Saçlarını yaklasık 5-6 cm kestirin.kulaklarınızda 1 cm kapansın.Fön ile yukarı doğru kabartın sonra mess-up veya dax ile düzgünce karıstırın,güçlü bi sac spreyi ile sacınızı sabitleyin

Uzatırken sadece diplerinizi ve uçları aldırın.saclarınızı yıkayıp kuruladıktan sonra dax ile ortadan ikiye ayırın

Straight Medium Hairstyle (Düz Orta)

Temiz saçı fön ile yana doğru ayırın.kesimi üstlerin yanlara nazaran uzun olmasıdır.Mess-up ile hafifce şeklini verin ve sprey ile sabitleyin

Temiz saçı mess-up veya dax ile yandan ayırın cok az sprey ile sabitleyin,fön gerektirmez

Sormak istediginiz bişeyler olursa cevaplayabilirim

Ayrıca begendiginiz baska bi model varsa buraya fotografını koyup yorumlayabiliriz

Bu Topiği saç konusunda fazlaca pm aldıgım için açtım

Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana

İyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gøød chãrlotté -- 16 Aralık 2008; 14:12:58 >

• kısacık amerikan forever
  • tabi önemli olan kaputun altında ne olduğu
  • ulan adama her saç yakışıyo be kardeşim
  • ilk baştaki güzelmiş bana yakışıyor fakat kirli sakal lazım yaş 17 daha 1 haftada anca top sakal bıyık çıkıyor yanaklarda çıkmıyor zaten
  • beckham özentileri iyi incelesin
  • Adama her saç gidiyo ne tip varmış.
  • üşenirim lan ben bu kadar, sabah kalkınca suyla biraz şekil veririm o kadar, yıllardır aynı model saçım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 16 Aralık 2008; 14:32:11 >
  • 3 numara forever
  • Hocam sen bu saç işinden anlıyorsun galiba

Bu Mess-up Nasıl bir şey, yukarda her saç sitilinde adı geçiyor

ve
    6-7 ay evvel saçımı 3 numaraya kestirmirştim, Ondan sonra saçımı hiç kestirmedim şu an saçlarım ~7cm uzunluğunda, Şu an Saçımı elimle kafamın sağ üst tarafından 2 ye ayırıp sağa ve sola yatırıyorum sonra izi yok ediyorum,yan taraflarıda geriye dogru yönlendiriyorum, öyle idare ediyorum şimdilik... (saç kremi, şekillendirici,jole falan kullanma alışkanlığım da olmadı,yok )
    Elmacık kemiklerim falan belli olmuyo ve Dolgun bir yüzüm yapım var NE yapabilirim sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dhqwer -- 16 Aralık 2008; 15:58:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dhqwer

Hocam sen bu saç işinden anlıyorsun galiba

Bu Mess-up Nasıl bir şey, yukarda her saç sitilinde adı geçiyor

ve
    6-7 ay evvel saçımı 3 numaraya kestirmirştim, Ondan sonra saçımı hiç kestirmedim şu an saçlarım ~7cm uzunluğunda, Şu an Saçımı elimle kafamın sağ üst tarafından 2 ye ayırıp sağa ve sola yatırıyorum sonra izi yok ediyorum,yan taraflarıda geriye dogru yönlendiriyorum, öyle idare ediyorum şimdilik... (saç kremi, şekillendirici,jole falan kullanma alışkanlığım da olmadı,yok )
    Elmacık kemiklerim falan belli olmuyo ve Dolgun bir yüzüm yapım var NE yapabilirim sence?

hocam foto görmem lazım

dolgun bi yüze sahipsen yanları arkaya dogru değilde ağşağıya doğru tarasan iyi olur hafif kulaklar kapansa filan

mess-up saç sekillendiricidir,jole gibi yaglı bi gorunum yapmaz.kaliteli kuaforlede satılır az sürülür ve mat gibi görünüm verir

http://urun.gittigidiyor.com/OSIS-MESS-UP-MAT-GUM-WAX-dax_W0QQidZZ8829176
  • Hocam Bende mess up rough up thrill marshmellow neredeyse bütün ürünlerini kullandım osisin ama her saça uygun mat veya parlak(saçın yapısına göre değişiyo bole bi özelliği var) marsmellow kullanmaktayım en iyisi o ama biraz pahalı ve küçük fön ve düzleştiriciyle yapanlar için (benimgibi) mess up ve marshmellow dışında hiç bişe kullanmasınlar hem doker hem zarar verir hemde tutmaz 30 dk da bi aynada kontorl etmek zorunda kalırsınız
    marshmellow ==>
    https://www.probeautywarehouse.com/ProductDetails.asp?ProductCode=PB-6484
  • uzun saç bildiğimiz uzun saç onu yapabilirsiniz ama diğerlerini yapmayın kendinizi rezil edersiniz.

Bu adamdaki yüz sizde daha doğrusu kimsede yok ve genellikle ünlü insanlardan görünen birşeyi başkası taklit edince itici+kötü duruyor.
  • ilk model benim yıllarca aynı takılırım rahat oluyor her şekilde
  • ulan adamada her şey yakısıyor anasını satayım :) ama benim favorim buffon gerçi adam küme düştükten sonra kendine dikkat etmemeye başladı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

Ayrıca begendiginiz baska bi model varsa buraya fotografını koyup yorumlayabiliriz

İyi forumlar..

kabaran(halk deyimiyle papaz) bir sac, nasil asagiya dogru yatirilip uzatabilinir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gael

quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

İyi forumlar..

kabaran(halk deyimiyle papaz) bir sac, nasil asagiya dogru yatirilip uzatabilinir?

Fön çekersin,kaliteli bir saç düzleştirici kullanırsın,gece yatarken kafana bere takarsın ki saç karışmasın,dağılmasın..
  • quote:

ara makas attır bence. bende öyle uzatıyodum. saçlarım ince telli ve düz cok kabarıyo cidden.

Bu arada Osis Marsh Mellow da Mess up Gibi saçları Mat gösteriyo değilmi ?
    Denemek istiyorumda. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRock -- 18 Şubat 2009; 2:40:35 >
  • en son iki şekil
  • güzel konu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.