Şimdi Ara

---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
7
Favori
136.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolera16

arkadaşlar sizce bu saç nasıl olmuş
    yoksa başka tarz bişe mi yapmalıyım

---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı

Duvardaki tablodaki bayanlar baya ilginç (yalnış anlama hakaret için demiyorum resime farklı bi bakış açısı katmışlar)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Zhivago

quote:

Orijinalden alıntı: kolera16

arkadaşlar sizce bu saç nasıl olmuş
    yoksa başka tarz bişe mi yapmalıyım

Duvardaki tablodaki bayanlar baya ilginç (yalnış anlama hakaret için demiyorum resime farklı bi bakış açısı katmışlar)

NE güzeL duruyor resmin Duvarda :D

• Adam da (Beckham) nasıl bir kafa yapısı nasıl bir tip varsa her saç tipi çok yakışıyor . Benimde artık yanlar açılmaya başladı bi hayli dökülüyor malesef.Bari dökülmeyi biraz yavaşlatıyım diyorum 3 numara kestiriyim diyorum kendi kendime ama yanlar açık olduğu için yakışmayacakmş gibi hissediyorum.
  • Çok düz ve ince telli bi saça sahibim.Ben saçımda sabit bir şekil olsun istemiyorum.Şampuan ile yıkayıncada çok cansız duruyor.Ben şöle canlı, dağınık bir saça sahip olmak istiyorum, düm düz olmasın istiyorum...Napıcam bilmiyorum, ne kullansam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 26 Şubat 2010; 21:30:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirburak23

@ gøød chãrlotté Hocam konu çok güzel olmuş. Ben bir tavsiye almak istiyorum. Bir saç spreyi satın alacağım. Saçı çok sert tutsun bir nevi jöle gibi, gün boyu bozulmasın istiyorum. Bugüne kadar birçok sprey kullandım. Taft ın Mega Güçlü(kaşmir dokunuşu) olan modelini kullandım. Saçımı tutmadı.

Mavisini öneriyorlar ama hangisi en iyisi karar veremedim.

Hocam aradığım özelliklere göre hangi spreyi önerirsin?

bende en sertini kullanıyorum siyah olanını gayet tutuyor ama o da olmazsa OSİS markalı bi sprey var 3 numaralı,kuaforlerde satılıyor fiyatı biraz tuzlu ama baya büyük ve 2-3 ay rahat gider

• 2 gün önce dandik 2mp telefon kamerasıyla çekildim arkadaşlar, foto biraz kötü oldu büyütünce..... (benim saç stilim)

• quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

2 gün önce dandik 2mp telefon kamerasıyla çekildim arkadaşlar, foto biraz kötü oldu büyütünce..... (benim saç stilim)

puhahahaha abi bune yaaaaa ahaahhaahah

• niye lan ne var? sen de koy bi görelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

2 gün önce dandik 2mp telefon kamerasıyla çekildim arkadaşlar, foto biraz kötü oldu büyütünce..... (benim saç stilim)

puhahahaha abi bune yaaaaa ahaahhaahah

yok ya ciddi olamaz

• evet biraz ilginç ama yapması zor
  • mess'up u kaca alıyorsunuz? Izmırde uygun fiyata satan yer bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LsR

ulan adama her saç yakışıyo be kardeşim
  • arkadaşlar benim saçım alıştı her stile, jole, sprey kullanmıyorum, sadece su, en fazla limon suyu...
  • quote:

arkadaşlar benim saçım alıştı her stile, jole, sprey kullanmıyorum, sadece su, en fazla limon suyu...

hocam şekle yatkın saçın var.

iyi bi kuaför desteğiyle güzel bir stil yapabilirsin. harcama kendini yukardaki şekille:)
  • o şekil 2 gün önceydi, duruma göre ve zevkime göre degiştiriyorum zaten ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

mess'up u kaca alıyorsunuz? Izmırde uygun fiyata satan yer bulamadım

internette 28 e satan yerler var.kargoyla 33 e geliyo.burdaki bi kuaför 34 e satıyo mesela.ama fiyat fazla geldi ufacık kutu içinmükemmel işler çıkarsa da bilmiyorum alır mıyım.zaten çok şekil vermiyorum hafif karıştırıp bırakıyorum saçı.ucuz wax lar iş görüyo
  • Bende öyle yapıyorum. En son burdaki kuaförden 30 a aldım fiyatı pahallı gibi geldi. Her ne kadar işe yarasada fiyat-perfomans ürünü değil :).
  • Beckham 'a kızlar saç stili yüzünden mi hasta sanıyorsunuz læ siz
    Adam paraya ne diyormuş biliyor musunuz ?
  • ya bende şu düz orta saç modelini düşünüyorum ama nasıl gider bilmiyorum msn verebilir misğin acaba good charlotte pmden?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.