Şimdi Ara

MSN 9.0 'Windows Live Communications Platform' Hatasi Alanlar Cozumu!!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
137.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • combofix kurdum çalıştırdım program nasıl bir sistemdir iyi niyetlimidir kötü niyetlimidir anlayamadım hiç bir ayar düğmesi yada konsol yok. aniden ms-dos formatına gecti pc, ardından 35 e yakın birim taradı silinmesi gereken seyler oldugunu yazdı sildi kendi kendine pc yi restart etti pc acıldı kendiliğinden tekrar kapandı acıldı ve ortalıkta ne combofix e ait bir eser ne bir icon ne bir simge vardı. sonuc msn i actım.. ve sorunsuz calısıyor artık. wldlog.dll silinince beni ekleyen kişileri göremedigim için msn de ve ben kimseyi ekleyemedigim için program ekle kaldır menusunden windows live temel parcalar programını secip kaldıra tıklayıp cıkan seceneklerden kaldır yerine onar dügmesine basıp onarmıs ve wldlog.dll yi tekrar yerine koymustum... ve combofix taramasından sonra sorunsuz calısıyor bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakanca -- 16 Mayıs 2009; 21:00:03 >
  • tam çözüm değil wldlog.dll nin silinmesi .. bu işlemi yaptıgınız zaman meseenger acıldıgında windows live communication platform hatası vermiyor ve çalısıyor. ama sadece listrenize daha önce eklemiş oldugunuz kişilerle görüşebiliyorsunuz. yeni birini eklemek istiyorsanız sorun olan pc de ki msn den ekleyemiyorsunuz ve baskalarıda msn e sizi yeni eklerse yine aynı sekilde msn in sorunlu oldugu pc de sizi ekleyen kişileri göremiyorsunuz... buradan cıkan sonuc wldlog.dll dosyası msn server la olan yeni kişi ekleme ve sizi ekleyen yeni kişilerinizi görebilme özelliğini sağlıyor....
    quote:

Orjinalden alıntı: ShaLer

quote:

Orjinalden alıntı: LiesOfFear

beyler tam çözümü yazıyorum

Delete the file: C: \ Program Files \ Windows Live \ Contacts \ wldlog.dll

Teşekkürler.

• evet ya çözüm yolu bu C: \ Program Files \ Windows Live \ Contacts \ wldlog.dll yaptım anında oldu
    çok sağol be arkadaşım
  • çok teşekkür ederim kardeş bende 2 gündür böle bir hata vardı güzel çalışma
  • dostum saoL ama bu oLmadı:(
  • 2. denememde düzeLdi çok teşekkürLer emegin için sağoL ((=

quote:

Orjinalden alıntı: Næccm

MSN 9.0 Da "Windows Live Communications Platform" Hatasi Alanlar Iste Cozumu Bizzat Kendi Uploadimdir.Kendim Tarfimca Denedim Olumlu Sonuc Aldim.

Download:
    http://rapidshare.com/files/173727138/msn90cozumu.rar

Direk adres cubuguna kopyalayin.
    Rarin icindekiler:
    Combo fix programi(Malware Temizleme Araci)
    Nasil yapacaginizi anlatan 5 adimlik yazi dizisi

Bu hatayla 1 haftadir ugrasiyorum sonunda cozumu buldum boyle bir olay basina gelen varsa burdan halledebilir 6-7 kere restart attim pcye her seyi yaptim ayni hata bir daha gelmiyor

• saolll dostum duzeldı bendede mukemmelsınız ya
  • hocam harbi büyüksün yaa kaç gündür uğraşıyodum...
  • merhaba arkadaslar bende de vista var bu combofix vistada calısıyor mu???
  • ya arkadaşım bn senin verdiğin siteye grdimm ama sonra bişey ler çıktı hiç bir şey anlamadım br daha anlatırmsını adım adım ve siteyi düzgün vrrmsin
  • ya arkadaslar bu proğramı yükledim ilk 2 gün bişey olmadı sora yine aynı hatayı wermeye basladı:( :( :( napıcam simdi??? :(
  • ARKADAŞLAR SİZE %100 ÇÖZÜM GARANTİ VERİYORUM ÇOK BASİT BİR SİLME İŞLEMİYLE BU HATADAN SONZA DEK KURLULABİLİRSİNİZ.

ÇÖZÜM=C:PROGRAM FİLES/WİNDOWS LİVE/Contacts/abssm.dll BU DOSYAYI SİLİN İŞLEM TAMAMDIR %100 GARANTİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: altunfb
    ÇÖZÜM=C:PROGRAM FİLES/WİNDOWS LİVE/Contacts/abssm.dll BU DOSYAYI SİLİN

Silmeye gerek yok.Adını bile değiştirseniz oluyor.
  • arkadaşlar okadar şey denedim olmadı bu dosya adının sonuna 3tan + koydum sorun çözüldü.... çok teşekkür ederimmmm..........
  • bence sorunsuz msn keyfi yaşamak isterseniz amsn kullanın derim normal msn'e 5 çeker çoklu açmadan tutunda çoklu titreişim göndermeye kadar her şey mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemsnbc -- 5 Eylül 2009; 7:27:07 >
  • birde bunu deneyin. alıntıdır...

Bu hata gerçekten çok sinir bozucudur ve bir çok forumda konu olmasına rağmen tam bir çözüm bulunamamıştır. Taki bi konuya kadar!

Şimdi yapmanız gereken çok basit. Öncelikle bilgisayarımdan C:\ içine ve ardından Araçlar'dan Klasör Seçeneklerine girin. Görünüm sekmesinden, Gizli Klasör ve Dosyalar başlığı altında, Gizli klasör ve dosyaları göster'e tıklayıp, sağ alttan Uygula ve Tamam deyip çıkın.

Aşağıdaki dizin içindeki bütün klasör ve dosyaları silin. Ve messenger'ı tekrar çalıştırın.

C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger -> XP için
    C:\Users\Administrator\Contacts -> Vista ve Seven için

DipNot: Administrator yazan kısımda mevcut windows kullanıcı adınız olmalıdır.

Hepsi bu kadar geçmiş olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: LiesOfFear

beyler tam çözümü yazıyorum

Delete the file: C: \ Program Files \ Windows Live \ Contacts \ wldlog.dll

olay kesinlikle ve kesinlikle bu. Teşekkürler.
  • kardeşim kurdum gayet başarılı hata yok şimdilik kullanıyorum ama sane diyecegim bu programın trojen yada bılgısayardakı bılgılerı almaz değilmi bazen internet bankacılıgı kullanılıyor bu bılgısayardan ozel bilgiler var
    yani virus yada bu tur bılgı kaybı olmaz degılmı.
  • Galiba sorunun çözümü de herkese göre değişiyor.''wldlog.dll'' dosyasını silince eklenen kişileri görememe durumu herkeste oluyor mu ?
  • http://uploaded.to/file/nxue55

EVET BENDE ARASTIRIM BULMUSTUM. İŞE YARIYOR .
    ComboFix....
    Bu program gercek amacı bılen arkadas varmı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.