Şimdi Ara

SMPS ANFİ ADAPTÖRÜ 12 VOLT 40 AMPER & 29 AMPER & 15 AMPER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
47.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR KENDİM İSTANBULDA ELEKTRONİKCİ VE BİLGİSAYARCIYIM BU TÜR ÜRÜNLERİ SİZLERE HER ZAMAN TEMİN EDEBİLİRİM... İHTİYACI OLAN ARKADAŞLAR MSN DEN VEYA CEPDEN ULAŞABİLİRLER GÖRÜŞMEK ÜZERE eyavuz2005@hotmail.com& 0535 264 7592

KENDİM EVDE 29 AMPERLİĞİ KULLANIYORUM JBL GTO601.1 600 WATT RMS ANFİ İLE SONY XPLOD 38CM 1500 WATT BASS ÇALIŞTIRIYORUM PERFORMANS OLARAK ÇOK RAHAT HARİKA DİYEBİLİYORUM. ALICI OLAN ARKADAŞLARA MSNDEN ÜRÜNÜN ÇALIŞIRKEN ÇEKİLMİŞ VİDEO LARINI GÖNDEREBİLİRİZ.

NEDEN SMPS ADAPTÖR ??????????

*BİRİNCİSİ TRAFOLU ADAPTÖRLERE GÖRE PERFORMANSI İKİ KAT ÜSTÜN.

* İKİNCİSİ AYNI DEĞERLERDEKİ TRAFOLU ADAPTÖR SMPS ADAPTÖRÜN İKİ KAT FİYATINDADIR.

*ÜÇÜNCÜSÜ 29 AMPER VEYA 40 AMPERLİK TRAFOLU BİR ADAPTÖR BOYUTU İLE AYNI DEĞERLERDEKİ SMPS ADAPTÖRLERİN BOYUTLARI ARASINDA 3 KAT FARK VARDIR NERDEYSE.

*KISACASI SMPS ADAPTÖRLERİN EN ÇOK TERCİH EDİLMESİNİN SEBEBİ FİYAT OLARAK UCUZ OLMASI. BOYUTLARI UFAK OLDUĞU İÇİN FAZLA YER KAPLAMAMASI. PERFORMANS İSE SMPS OLDUĞU İÇİN ÜZERİNDEKİ DEĞERLERİ YANİ 29 AMPERİ 40 AMPERİ TAM OLARAK VERMEKTEDİR.

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

RESİMLERE BAKTIĞINIZDA ÜRÜNLERİMİZİN ÜZERİNDE İÇİNDE FAN BULUNMAKTADIR BU FAN YARDIMIYLA ADAPTÖRÜN AŞIRI ISINDIĞI ZAMANLARDA FAN OTOMATİK OLARAK DEVREYE GİREREK ADAPTÖR İÇERİSİNDEKİ DEVRE VE ELEMANLARININ AŞIRI SICAKTAN YANMASINA PATLAMASINA KARŞI DEVRE VE ELAMANLARINI SOĞUTARAK SÜREKLİ TAM PERFORMANS ÇALIŞMASINI SAĞLAR.

VE EN ÇOK SORULAN SORULARDAN BİRİDE SADECE 12 VOLT TAMI ÇALIŞIYOR_? TABİKİ HAYIR. ÜRÜN ÜZERİNDE POTANSİYOMETRE VAR POTANS YARDIMI İLE 10 VOLT İLE 14,4 VOLT ARASINDA KENDİNİZ VOLTAJ AYARLAMASINI YAPABİLİRSİNİZ.

12 VOLT 40 AMPER SMPS ANFİ ADAPTÖRÜ = 180$

12 VOLT 29 AMPER SMPS ANFİ ADAPTÖRÜ = 105 YTL

12 VOLT 15 AMPER SMPS ANFİ ADAPTÖRÜ = 35$

VİDEOLAR EKLENMİŞTİR ARKADAŞLAR LİNKLER AŞŞADA ....!!!!!!

http://www. izlesene .com/video/muzik-smps-anfi-adaptoru-29-amper-ile-sony-xplod-38-cm-1/697645
    http://www. izlesene .com/video/muzik-smps-29-amper-anfi-adaptoru/697680
    http://www. izlesene .com/video/muzik-smps-29-amper-anfi-adaptoru/697722

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanercanercan -- 18 Ocak 2009; 16:37:17 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bendeki smps nin iç yapısı

• merhaba yüzbaşım paylaşım için teşekkürler smps lerin performansları gerçekten çok iyi kendim bile her kullanmamda bunu diyorum

• güçleri tartışılmaz kesinlikle tavsiye ederim .bendeki smps biraz farklı resimdekinin herbiri 100 amper

• quote:

Orjinalden alıntı: süper cüp

güçleri tartışılmaz kesinlikle tavsiye ederim .bendeki smps biraz farklı resimdekinin herbiri 100 amper

Bunlar 5 volt değilmiydi yaw sen ölçtürmüştün??...

• ben öyle zannediyordum ama ikisini birleştirdinmi 13,8 oluyor
  • MERHABA YÜZBAŞIM
    ikisini birleştirdiğimde 13,8 volt oluyor demişsin ama sen onları seri bağlamışsın 13.8 olduğuna göre.. buda demektirki onların bi tanesi 6.5 volt falan dır. ikisini seri bağlantı yaptığında 13.8 olur. gayet normal yani.

• VİDEOLAR EKLENMİŞTİR ARKADAŞLAR LİNKLER AŞŞADA ....!!!!!!

http://www. izlesene .com/video/muzik-smps-anfi-adaptoru-29-amper-ile-sony-xplod-38-cm-1/697645
    http://www. izlesene .com/video/muzik-smps-29-amper-anfi-adaptoru/697680
    http://www. izlesene .com/video/muzik-smps-29-amper-anfi-adaptoru/697722

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanercanercan -- 28 Aralık 2008; 18:49:40 >

• VEEEEEEEEEEEEEEE;;;;;
    PROFOSYENELLİKTE EN SON NOKTA..!!!!!

12 VOLT 15 AMPER
    12 VOLT 30 AMPER
    12 VOLT 40 AMPER
    12 VOLT 50 AMPER
    12 VOLT 63 AMPER NOKTA......... FİYATLAR İÇİN PM İLE VEYA MSN DEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

• Site açılmıyo
  • izlesene yazan yerlerin sağ ve solunda birer boşluk var o boşlukları silip yazdığınızda açılıyor..!!!!

• Açılmıyo kardeş mahkeme kararıyla kapatıldı diyo upload edip verseydinya linki
  • www.1izlesene.com/video/muzik-smps-anfi-adaptoru-29-amper-ile-sony-xplod-38-cm-1/697645
    www.1izlesene.com/video/muzik-smps-29-amper-anfi-adaptoru/697680
    www.1izlesene.com/video/muzik-smps-29-amper-anfi-adaptoru/697722

izlesene başındaki 1 i kaldırın açılıyor. denenmiştir çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanercanercan -- 6 Ocak 2009; 18:26:37 >

• arkadaşım adaptörün ic yapısını gösteren bir resim atabilirmisin 40 amper olan veya bir altı saygılar
  • EN YAKIN ZAMANDA ATMAYA ÇALIŞICAM BİLADER......!!!!!! İŞLER ÇOK BU SIRALAR ,,, YOĞUNLUK FAZLA DEĞİL AŞIRI FAZLA VAKTİM OLMUYOR. AMA EN KISA ZAMANDA RESİMLERİ UPLOAD ETÇEM

FORUM SÖZÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanercanercan -- 6 Ocak 2009; 21:27:10 >

• evde ikinci sistem için düşünmeye başladım ama elimdeki gibi sıkı bir şey arayışındayım en kısa zamanda en üst veya alt olanlarının iç yapısını gösteren resimleri bekliyoruz hep beraber saygılar sevgiler
  • hayırlı satışlar ercan
  • quote:

Orjinalden alıntı: süper cüp

ben öyle zannediyordum ama ikisini birleştirdinmi 13,8 oluyor

Süpercüp bende onlardan istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ercanercanercan

EN YAKIN ZAMANDA ATMAYA ÇALIŞICAM BİLADER......!!!!!! İŞLER ÇOK BU SIRALAR ,,, YOĞUNLUK FAZLA DEĞİL AŞIRI FAZLA VAKTİM OLMUYOR. AMA EN KISA ZAMANDA RESİMLERİ UPLOAD ETÇEM

FORUM SÖZÜ

beklemedeyiz

• Arkadaşlar artık kapasitörü kullanmıyorum ancak tesisata yükleneceğim zaman 20 dakka önceden takıyorum şarj ediyorum. Ancak bir problem var. Tesisata yüklenince kapasitörsüz olarak adaptörden elektrik sesi geliyor. Baya şiddetli bir ses. Pek umursamadım ama bir arıza filan çıkmasın diye zorlamadım. Kapasitörü 20 dakka şarj ettikten sonrada denedim sonuç yine aynı. İçinide açmadım bir sakatlık olmasın diye. Acaba nedendir bu olay?...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.