Şimdi Ara

Host Olmak İstiyorum (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
6
Favori
132.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yazmıştım onu :) Otel var üst katta ücretsiz kalabiliyorsun. 5 yıldızlı otel bekleme :) ama kalacak yatacak yer sağlıyorlar
  • Arkadaslar aramizda suan METRO da calisan var mi ? Ayrica tekli koltuklarda en on koltuk ayak mesafesi acisindan rahat mi ? 1.75 boy var 12-14 saat yolda rahatsiz eder mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro için p.tesi evrak teslim salı eğitim çarşamba işbaşı inşallah. Banada biraz iş hakkında bilgi verir misiniz? Nelere dikkat etmeliyiz neler yapılmalı neler yapılmamalı. Yaş 22 üniversite öğrencisiyim

• Merhaba arkadaşlar yaşım 17 Bende çalısmak istiyorum Denizlideyim Kamil koç , Metro , Pamukkale vb. Firmalar olabilir yardım ederseniz sevinirim
  • Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    ARKADAŞLAR YARDIM EDİN 16 YAŞINDAYIM HOST OLABİLME İHTİMALİM VARMI ÇOK İSTİYORUM ??? @Huseyinn31
  • quote:

Orijinalden alıntı: forvet2534

ARKADAŞLAR YARDIM EDİN 16 YAŞINDAYIM HOST OLABİLME İHTİMALİM VARMI ÇOK İSTİYORUM ??? @Huseyinn31

Dostum onu konunun geneline soracaksin ama 18 yas alti kabul edilmiyor sanirim..

• buralar hareketlenmiş :)) arkadaşlar her türlü soru sorabilirsiniz kamilkoç host'uyum ben çoğu kişi gibi üni.de okuyorum yazları yapıyorum 3 senedir ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet6760

buralar hareketlenmiş :)) arkadaşlar her türlü soru sorabilirsiniz kamilkoç host'uyum ben çoğu kişi gibi üni.de okuyorum yazları yapıyorum 3 senedir ..

Hocam benım yas 18 olmadı 98 liyim temmuzda 17 ye gircem ben bu işe giremez mıyım.

Birde hocam aracı sen yıkıyor musun ?
  • orcun170 O kullanıcısına yanıt
    18 yaşından küçükleri pamukkale , kamilkoç vs böyle firmalar almaz yerel firmalar muavin olarak alabilir . muavin olursan aracı sen yıkarsın ama host'san temizlik görevin yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet6760

18 yaşından küçükleri pamukkale , kamilkoç vs böyle firmalar almaz yerel firmalar muavin olarak alabilir . muavin olursan aracı sen yıkarsın ama host'san temizlik görevin yok

kardeş ben muavin olamam . host iyiydi arabanın içinde bi tek servis yapıyosun.
  • .
  • Vay be 16 yil önceki halimi gördüm bu konuda
    :) gencler fazla uzun dusunmeyin zaten olmuyor kendinize dikkat edin o kadar yolcalistim elimde yikik bir hayal yorgun bir mazi ddişinda bir şey kalmadi
    Otobüs sahibiydik kaza yaptik olen kalan bi suru macera

• quote:

Orijinalden alıntı: zgbayraktar

Vay be 16 yil önceki halimi gördüm bu konuda
    :) gencler fazla uzun dusunmeyin zaten olmuyor kendinize dikkat edin o kadar yolcalistim elimde yikik bir hayal yorgun bir mazi ddişinda bir şey kalmadi
    Otobüs sahibiydik kaza yaptik olen kalan bi suru macera

Hocam bu kötü anınızı anlatmanızı rica etsem paylaşır mısınız ?

• 19 Yasındayım kamil koc ve ulusoy turizmde calıstım metro turızme girdim ama evrak teslim etmedim tavsiye edecegim tek firma kamil koc esenler otogara gıderek host amiri ugur beyle göruserek istanbul ici başlayabilirsiniz 18 yas yetiyor arann tek özellık tipinizin düzgün olması

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara yokmu host alımı yapan firma ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanovic44

19 Yasındayım kamil koc ve ulusoy turizmde calıstım metro turızme girdim ama evrak teslim etmedim tavsiye edecegim tek firma kamil koc esenler otogara gıderek host amiri ugur beyle göruserek istanbul ici başlayabilirsiniz 18 yas yetiyor arann tek özellık tipinizin düzgün olması

Uğur abi duruyor mu hala orda ya? Bir ara ziyaretine gideyim madem.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    duruyor duruyor hocam tartışarak ayrıldım hatta k.koc'dan izin yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanovic44

duruyor duruyor hocam tartışarak ayrıldım hatta k.koc'dan izin yüzünden

Ne tesadüf ben de tartışarak ayrılmıştım. Bülent abi neyse de, Uğur abi ile fena atışmıştık. Benden için "Madem istifa edecek niye dinlenme kullanıyo ki, Pazartesiye kadar gitsin gelsin (Eskişehir'e) dinlenmeden, saat 3 gibi de burdan istifasını yazar gider" demişti. Cumartesi öğlen vakti diye hatırlıyorum.
    Ben Eskişehir'e bir kere daha gittim geldimSonra Çanakkale arabasına host bulunamayınca 12'ye doğru apar topar beni kaldırdılar yataktan (2 arabasına gidecektim, 23:30 gibi otogara düşmüştüm) Yavuz abi olması lazım turuncu saçlı olan, gülüm şu otobüse git gel, seni Eskişehir'e misafir yollayacağım demişti de öyle kabul etmiştim. Yoksa kaptan otobüsü kaldırmayacaktı, ben de açıkçası gitmeyecektim ama işime geldi. Çanakkale'ye gittim, geldim sonra ertesi günden için İstifayı yazdım çıktım Eskişehir'e misafir döndüm.

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    bülent abi 1 numara metroda şimdi host amiri bir ara onun yardımcısı oldum metroda sarmadı cıktım işten
  • Bülent abi iyiydi ya, o işini biliyordu.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.