Şimdi Ara

Host Olmak İstiyorum (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
6
Favori
132.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle konuyla ilgili bilgisi olanların bilgi vermesi temennisiyle soruyorum .
    17 yaşında lise 4 öğrencisiyim izmirde oturuyorum mecburi nedenler den dolayı bu sene okulu bırakıp çalışmak istiyorum hostluk da geçici olarak güzel bi iş ben 17 yaşındayım ve lise 4 deyim girebileceğim bi firma yada bi şekilde sigortasız falan çalışabilceğim bi yer varmıdır çalışan arkadaşlar bilgi verebilirler mi
  • Arkadaşlar metro turizmin kariyer.net deki ilanına başvuruda bulunmuştum bana dönüş yaptılar bize uygunsunuz gelin görüşelim dediler gittim forum doldurdum fotografımla birlikte verdim sonra bir yetkili inceledi bana bir kaç tane belge resim istedi sağlık raporu,sabıka kayıdı,4 adet resim,nüfüs cüzdanı fotokopisi şimdi ben bunları hazırlayacağım ama alırlarmı almazlarmı tecrübeli arkadaşlardan bilen vardır o kadar masraf yapacağız birde almazlarsa şu işsizlik'de kötü olur benim açımdan.saygılar
  • ben ankarada oturuyorum 18 den gün aldım fakat liseyi dışardan okuyorum kamil koça girebilirmiyim? uzun süreli bir iş düşünüyorum...
  • kardeş ben metroda işe başlayacağım inşallah sağlık raporumu,sabıka kaydımı herşeyimi verdim bana bankadan hespata açtırdılar başlayalım görelim iyimi kötümü
  • slm arkadaşlar bende host olmayı düşünüyorum arkadaşlarım kamil koç ta çalışıolardı zor fln diolardı ama en iyi firma olduğunu söylediler.bende böle bir firmada çalışmak istiyorum fakat lise mezunu deilim alırlarmı almazlarmı bilmiyorum.askere kadar bu işi yapmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.ankarada oturuyorum ve 1993 doğumluyum.cevaplarınız için şimdiden tşk.
  • bende açık lise öğrencisiyim aldılar sende şansını dene
  • ankarada alırlarmı bilmiyorum ama bizdede şans olmazki bi kamil koça deniyelim alırsa alırlar almazlarsa uygun bi firmaya başvurcaz
  • beyler alım var mı aöf uni öğrencisiyiz boştayız var mı yardımcı olabilecek?
  • kovalayın istanbul ankara izmirde otogarları dolaşın bölge müdürlüklerıne sorun

İstanbulda Pamukkale,Kamil Koç
    Ankaradada aynı İzmirde pamukkale

bu firmaları kovalayın eger bu işi sürekli yapıcam dıyorsanız Varan tabiki.Varanın genel mudurlugu ıstanbulda yenıbosnada e5 karşısında
  • Pamukkale ocaktan sonra alım yapacakmış. Metro turizme başvurduk ptesi eğitim varmış. kariyer.nette ilanları var isteyenler başvursun..
  • İstanbul metro alım yapıyor sureklı ama yorulursunuz dıyım iyi para kazanırsınız 1200 den aşagı dusmezsınız ama yorulursunuz ızın olayı felan sıkıntı bıdaha düşünün.
  • izin olayları nasıl oluyor peki biraz bilgi verebilirmisin?. 2 hafta da bir mi?
  • arkadaşalr ben 19 yaşındayım sakaryadayım vip firmasına başvurdum ama lise mezunu olmak gerekiyomuş ben ortaokul mezunuyum lütfen host arayan firma varsa bana yardımcı olur musunuz varsa bildiğiniz bi firma bana iletin işe ihtiyacım var
  • zerzavatçı lütfen msn varsa msn ver haberleşelim
  • zerzevatçı lütfen bişeyler yaz msn ver seninle konumak istiyorum eminim bana yardımcı olursun yada cvp at ltfen teşekkürler
  • neoplan66 isimli arkadaş ben 18 yaşındayım ve host olmak istiyorum uykusuzluğa dayanıklıyım ve bu işi uzun süreden beri yapmak istiyorum ve sürekli bu işi yapmak istiyorum ama lise mezunu değilim bana yardımcı olur musun senin çalıştığın firmalarda host arayan bi firma var mı tşkler
  • zerzevatçı msn ver lütfen konuşmam lazım seninle ve lise mezunu değilim bu halde host olarak hangi firma işe alır bilgisi olan arkadaşlar lütfen cvp atsın tşkler
  • lise mezunu değilsen bu iş olmaz

artı yaşadığım dh tecrübesinden dolayıda kimseye referans olmuyorum
  • aRkadasLaR bende host olmaq istiyorum eskisehiRde oturuoRm eskisehirden sadece buzLu alım yapıyoR dıe bıLıoRm bildiqiniz baska fiRmalaR vaR mı ??---Ve 18 imi henuz dolduRmadım 6 ay kadaR bi süre vaR bi soRun cıkaR mı ?? **** YARDIMCI OLACAGINIZ ICIN SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM****
  • Pff qimSe baqMıoRmu ya .s
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.