Şimdi Ara

Host Olmak İstiyorum (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
6
Favori
132.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saol teşekkür ederim verdiğin bilgiler için saol
  • Selam zerzevatcı

Suan KAmil Koç un durumu nasıl calısılcak bir firmamıdır.
  • diyelim hostsun servisi neye göre dağıtıyorsun elinde çizelge mi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asshur

Selam zerzevatcı

Suan KAmil Koç un durumu nasıl calısılcak bir firmamıdır.

kamil koçda suanlık host alımı yok..
  • Kamıl kOÇ IYI BIR FIRMADIR AMA ARAYARAK HOST ALIMININ OLUP OLMADIGINI OGRENEMEZSINIZ YAZIHANEYE OTOGARA GIDIN KABIN HIZMETLERI ILE GORUSUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

Kamıl kOÇ IYI BIR FIRMADIR AMA ARAYARAK HOST ALIMININ OLUP OLMADIGINI OGRENEMEZSINIZ YAZIHANEYE OTOGARA GIDIN KABIN HIZMETLERI ILE GORUSUN

dün host amırı soyledı suanlık kadromuz tam diye istanbulda
  • Demekkı alım yapmıslar onların donemlık alımları oluyor,Alternatıf Pamukkale deneyın istanbul host amırı sadık bey gıdın konusun
  • quote:

Demekkı alım yapmıslar onların donemlık alımları oluyor,Alternatıf Pamukkale deneyın istanbul host amırı sadık bey gıdın konusun

nuluferinde alımları var şimdılık..
  • quote:

Demekkı alım yapmıslar onların donemlık alımları oluyor,Alternatıf Pamukkale deneyın istanbul host amırı sadık bey gıdın konusun

Ben gecen ugradım pamukkaleye sadık beyi bulamadım herkes onu arıyodu yazıhanede ordaki görevli biriyle görüştüm oda dedi daha önce deneyimi olanları alıyoruz ama sadık beyle bir görüşün dedi bende cok ugrasmadım bulmak için dogru mudur acaba illa deneyimimiz mi olması gerekiyo ?
  • zerzavatçı; o dedigin adamlar kim biraz açıklayıcı konuşursan sevinirim.özelden msjını bekliyorum.perşembe 16.oodan sonra gidicem
  • Burada yazdıklarım personel amırlerı benım sıze atcagım pmde atcagım sahıs benım degerlı bır abımdır ve oranın personel amırıdır ısmımı referans olarak verrseız herturlu yardımcı olucaklardır
  • Pmni bekliyorum zerzevatcı ben sana msn adresimi yolluyorum ordanda görüsebiliriz
  • diyelim hostsun servisi neye göre dağıtıyorsun elinde çizelge mi var ?
  • herşeyi ogretıyorlar beyler rahat olun
  • quote:

Burada yazdıklarım personel amırlerı benım sıze atcagım pmde atcagım sahıs benım degerlı bır abımdır ve oranın personel amırıdır ısmımı referans olarak verrseız herturlu yardımcı olucaklardır

Zerzevatçı dostumunda yardımlarıyla bugün Metro Turizm host başvurusuna gittim.Merak edenler için kısca görüşmeyi açıklayayım.

Zerzevatçının yönlendirdigi Host Müdürünün yanına gittim.İş başvurusu için geldigimi filan söyledim orda birkaç soru soruldu bu işi yapabilirmisin gerekirse 1 hafta burda kalıcaksın bu şartlarda çalışmayı kabul ediyomusun tarzı şeyler.Bende olum yapabilirm degince bir form verdi onu doldurdum resim yapıstırdım bir tane sonra formu verdim ordan beni birine yönlendirdi yönlendirdigi kişiye olumlu benim düşüncem dedi ordada bir kaç soru sordu işte yarın 11de gel egitim var dendi öyle yarın işte egitime gidicem.

Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.Egitimden sonrasınıda gelince yazarım...

• Asshur bilet satılan yere mi başvurdun açıkca anlatırsa çok sevinecem şimdiden teşekürrler
  • Dostum metrro 49 50 perona gıttın yazıhaneye kabın hızmetlerı kacıncı katda dıye sor 2.kat dıyıcek cıkıyorsun sola donuyorsun bı kat ddaha çıkıyorsun merdıvenlerden.Olmadı sor zor degıl yaa.

Yanlız avrupa yakasında oturun evınız otrogara yakın olsun ve enaz mınımum 3 ay 3.5 ay çalışma garantınız varsa gıdın yoksa almazlar.
  • teşekkür ederim zerzevatçı
  • arkadaşLar ve abilerim bn 13 yaşındayım otobüsleri çok seviyorum ve muavin olmak istiyorum olabilirmiyim olabilirsem hangi firmalarda olabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihanx
    arkadaşLar ve abilerim bn 13 yaşındayım otobüsleri çok seviyorum ve muavin olmak istiyorum olabilirmiyim olabilirsem hangi firmalarda olabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun

biraz daha büyük olman gerekir.bünyen kaldirmaz zaten.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.