Şimdi Ara

Knowing (2009)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
5.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür : Dram / Gerilim / Macera
    Yönetmen : Alex Proyas
    Senaryo : Juliet Snowden, Ryne Douglas Pearson
    Oyuncular : Nicolas Cage, Rose Byrne, Adrienne Pickering, Chandler Canterbury, Jayson Sutcliffe, Terry Camilleri, Ben Mendelsohn, Nadia Townsend
    Yapımcı : Todd Black, Steve Tisch, Jason Blumenthal
    Görüntü Yönetmeni : Simon Duggan
    Müzik : Marco Beltrami
    Gösterim Tarihi : 10 Nisan 2009

Knowing (2009)

1959 yılında, yeni bir ilköğretim okulunun açılış töreninde, bir grup öğrenciden geleceğin neye benzeyeceğini resmetmeleri istenir. Resimleri bir zaman kapsülüne konacak ve 50 yıl boyunca kapsülde saklanacaktır. Ama gizemli bir kız kağıdını rasgele gibi görünen sıra sıra rakamlarla doldurur ve bunların görünmez insanlar tarafından kulağına fısıldandığını söyler.

Yarım asır sonra, yeni bir nesil öğrenci kapsülün içeriğini inceler ve kızın şifreli mesajı genç Caleb Koestler'ın (Chandler Canterbury) eline geçer. Fakat sarsıcı bir keşif yapıp mesajın geçen 50 yıl içinde yaşanan tüm büyük felaketlerin tarihini ve ölü sayısını şaşmaz bir doğrulukla tahmin ettiğini ortaya çıkaran kişi Caleb'ın astrofizik profesörü babası John Koestler (Nicolas Cage) olur. Baba Koestler belgenin içindeki sırlara vakıf oldukça, üç büyük felaketin daha yaşanacağını ve bunlardan sonuncusunun küresel çapta bir yıkıma yol açacağını keşfeder.

John'ın olacak felaketler konusundaki uyarılarını yetkililer kulak ardı ederler. Bilim adamının korkuları Caleb'in bir şekilde bu gizemin bir parçası olduğunu fark etmesiyle daha da büyür. Kehanet mesajının yazarının kızı Diana Wayland (Rose Byrne) ve torunu Abby Wayland'in (Lara Robinson) yardımına başvuran John, nihai felaketi durdurabilmek için zamanla nefes kesen bir yarışa tutuşur.

Knowing (2009)
     Knowing (2009)
     Knowing (2009)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 8 Mart 2009; 18:17:30 >

• Güzel bir film olacak gibi.
  • fragmandaki trenin o çarpma sahnesi oldukça etkileyiciydi.
  • Bıktım bu herifim filmlerinden Nicolas Cage her sene film çevirmeyemi başladı ne yaptı
  • Filmin konusu ve oyuncuları iyi özellikle Nicolas Cage hayranı olan biri olarak sabırsızlıkla bekliyorum

Knowing (2009)

Knowing (2009)

Knowing (2009)

Bu arada fragman linki çalışmıyor buradan indirip izleyebilirsiniz
    http://www.hdtrailer.eu/index.php?newsid=4

Buradanda izleyebilirsiniz
    http://www.hd-world.info/2008/12/knowing-2009-trailer-2-exclusive.html

• filmin konusu harika
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Bıktım bu herifin filmlerinden. Nicolas Cage her sene film çevirmeye mi başladı ne yaptı?

Nasıl yani ya? Film çevirdikten en az iki sene sonra falan mı yeni bir film çevirmeye başlaması lazım?
    Yılda 3-4 projede yer alan aktör/aktrisler var. Onlara ne demeli o zaman?

Beğenmiyorsanız izlemezsiniz, olur biter...
  • Fragman çok sağlam uçak sahnesine bittim
  • Nicolas Cage'den harika bir film daha.Sanırım tüm filmlerini izledim.Hayran oldğum bir aktör.Merakla bekliyorum
  • Nicolas.
    Merakla bekliyoruz.
  • İyi oyuncu olsa da, bu adamın filmlerine aşina değilim.
  • Beyler youtube daki hd trailer bende takılıyor. Sizde de aynı sorun var mı bi

• Bi bakın yav.
  • sonuna kadar izlemedim ama kaymak gibi akıyor video
  • Nicolas Cage bile bu filmi izlemeye değer kılar.
  • Nicolas dan güzel bir film daha

Beklemeye değer umarım :)
  • filmin konusu güzele benziyor.işin içinde nicolas cage de oldumu tadından yenmez artık.bekleyip görücez...
  • Yeni görüntülerin bulunduğu Tv Spot yayınlandı.
  • Türkiye'de gösterim tarihi: 10 Nisan 2009

Knowing (2009)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.