Şimdi Ara

DH Forum Nokia Firmware (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
3
Favori
161.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umur BEY

selam arkadaşlar bendede 5800 xm var geçen güncelleme buldu dedi bende güncelledim v30.0.011 şuan fakat güncellemeyi yaptıktran sonra kafayı yedi arayanın ismini vermiyor sadece noyu gösteriyor.. aynı yazılımı tekrar indirip kuramıyorum arkadaşın verdiği blogtaki yazılımı indirip kursam olurmu
    fark varmı yazılımlarda...

aynı sprun bendede var arkadasımm bır turlu nsu son versıyonıu görmuyorr..v30 .0.11 kurmak ıstıyorumm olmuyorr nasıl yukleyecemı sastımm NSS ıle kodu degıstırdım yıne olmadıı .bu seferde NSS programıı telı görmuyor eskı kodada dönemıyorumm sastımm kaldımm yardımcı olan yokmuuu kıı

• Phoenix yazılımı ile v30 yükleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsw

Phoenix yazılımı ile v30 yükleyebilirsiniz.

Phoenix yazılımını kullanmasın bılsemm yapıcam anlattıklarını okum ama anlamadımm olmuyor bırturluu..ınternet uzerınden guncelle dıyorumm bu seferde sunucuya baglanılmıyor dıyorr hersey allak bullak oldu telefonda ne yapsam kabul etmıyor artıkkk
  • arkadaşlar phoenic le v 20 n82 ye yuklerken bu hatayı verdi bir de telefon hiç açılmıyor .usb den takıncada bilgisayarımdan görmüyor ne yapmalıyım

arkadaşlar phoenic böyle bir hata veriyor yardımcı olursanız memnun olurum

The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x84012282 (-2080300414)

Flash: Critical error while erasing APE data. Flashing operation aborted
  • slm XSW, yurt dışından telen geldi 6110n türkçe dil yok, blogspot da anlattığın şekilde yapmaya çalıştım. ( Flashing menüsüne basın ilk sıradaki Firmware Update'e basın. Phoenix otomatik olarak telefonunuzun ürün kodu ile o ürün koduna uygun yazılım dosyalarını bulur. ) bulmadı data paketinide yüklemiştim. (Eğer telefonunuz Türkiye ürün koduna sahip değilse ürün kodu satırının yanındaki Gözat kutusuna basın ve Türkiye ürün kodunu seçin ve OK'e basın. ) gözata bastığımdada iki kod var ispanya 0557365--0557284 hiçbir şekilde bişide yazamıyorum. Allah rızası için yardım bulunduğum şehirde telefoncularda bişi yapamıyor HERKESE SAYGILAR
  • sorunu basit bir şekilde hallettimhttp://www.eywah.biz/nemesis-service-suite-nss-nokia-telefonlarin-dilini-degistirme-t6641.html?t=6641 bu siteden üye olup hallledebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe574

quote:

Orijinalden alıntı: umur BEY

selam arkadaşlar bendede 5800 xm var geçen güncelleme buldu dedi bende güncelledim v30.0.011 şuan fakat güncellemeyi yaptıktran sonra kafayı yedi arayanın ismini vermiyor sadece noyu gösteriyor.. aynı yazılımı tekrar indirip kuramıyorum arkadaşın verdiği blogtaki yazılımı indirip kursam olurmu
    fark varmı yazılımlarda...

aynı sprun bendede var arkadasımm bır turlu nsu son versıyonıu görmuyorr..v30 .0.11 kurmak ıstıyorumm olmuyorr nasıl yukleyecemı sastımm NSS ıle kodu degıstırdım yıne olmadıı .bu seferde NSS programıı telı görmuyor eskı kodada dönemıyorumm sastımm kaldımm yardımcı olan yokmuuu kıı

telefonum 6220c geçen gün yazılım güncelledim ve 05.15 yükledim ve rehber senkronizasyonu yaptıktan sonra bende de arayanın ismini vermiyor sadece noyu gösteriyor, 2 kez kvk servise gittim ve rehberdeki isimleri birer birer kaydetmemi istediler, yardımcı olabilecek var mı?

• 6220c v5.15 biraz sorunlu sanırım yükleyen pek memnun kalmıyor bende v4.13 yüklü memnunum v6 bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: illede

telefonum 6220c geçen gün yazılım güncelledim ve 05.15 yükledim ve rehber senkronizasyonu yaptıktan sonra bende de arayanın ismini vermiyor sadece noyu gösteriyor, 2 kez kvk servise gittim ve rehberdeki isimleri birer birer kaydetmemi istediler, yardımcı olabilecek var mı?

Aynı sorun bende de oldu. Telefonun hiçbir ayarıyla oynamama rağmen aradığım ve gelen aramalar (Tel. Numaraları) kayıtlı değilmiş gibi görünüyor; ancak telefonu kapatıp açtığımda eski haline dönüyor. Bunu son zamanda sık sık tekrarlıyor. Versiyon : 4.13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtbgs -- 28 Ağustos 2009; 13:07:27 >
  • Arkadaslar acil yardima ihtiyacim var. N73 ümü uptade ettikten sonre bir türlü acilmiyor Nokia yazisinda takilip kaliyor acaba ne yapmaliyim yada hangi programla tekrer istedigim versiyonu yükleyebilirim simdiden tesekkürler.
  • şarjını fulll et.Phoenix ile atmaya çalış
  • Arkadaşlar sıteye gırmeye calısıyorum ama bırturlu gıremedım sayfa goruntulenemıyor.
    Telefonum nokia N79 versıyon yuklerken bıttıkten sonra kapandı sımdı acamıyorum.
    siyah parlak bır ekran var daha yeni aldım telefonu usb ıle bilgisayarda gormuyor.
    cok acıl yardımcı olabilir misiniz ?
  • arkadaşım telaşlanma hemen ben sana yardımcı olurum hiç kendini üzme 5 dk lık iş sen telefonun şarjını fuul et gerisini bana bırak
    quote:

Orijinalden alıntı: tugayuA00

Arkadaşlar sıteye gırmeye calısıyorum ama bırturlu gıremedım sayfa goruntulenemıyor.
    Telefonum nokia N79 versıyon yuklerken bıttıkten sonra kapandı sımdı acamıyorum.
    siyah parlak bır ekran var daha yeni aldım telefonu usb ıle bilgisayarda gormuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assault79

arkadaşım telaşlanma hemen ben sana yardımcı olurum hiç kendini üzme 5 dk lık iş sen telefonun şarjını fuul et gerisini bana bırak
    quote:

Orijinalden alıntı: tugayuA00

Arkadaşlar sıteye gırmeye calısıyorum ama bırturlu gıremedım sayfa goruntulenemıyor.

Nasıl ulasırım sana msn mail tel no hıc farketmz ?
    msn veriyim ben ordan anlasırız.
    tugay_ultrAslan94@hotmail.com

• Arkadaşlar Nokia 8800 Arte için Türkçe dil paketini indirmek istiyorum ama sayfada link ölü. 1. ve 3. link çalışıyor.
    Yardımcı olabilecek olan varsa şimdiden teşekkürler.

http://nokia-firmware.blogspot.com/2009_09_01_archive.html
  • 8800a birincisi doğu avrupa paketidir ikincisi batı avrupa içindir 8800ca olan carbon arte içindir.
  • Bende 1 saat önce falan aldım şimdi şarj oluyor müzik falanda attım ama sesi az geldi bana. Çok çıkıyor falan diye okumuştum gariptirki bendekinden az geliyor (:

Kulaklıklar o kadarda kötü değil. Bide acaba ben firmware güncellemesini yapayım mı ?
  • değerli arkadaşlarım size bir kaç sorum olacak.

1- telefonum 5130 için geçen günlerde yeni sürüm fw çıkmış fakat nsu da gözükmüyor. bunun nedeni nedir?

2- bu fw yi nokia üretmiyormu ki nsu da gözükmüyor?

3- phoneix ile fw update yapınca garanti gidiyor mu?

vereceğiniz yanıtlar için şimdiden teşekkür ederim....
  • 1- Bazı modellerde firmware NSU'ya geç düşüyor N78 de aynısı olmuştu.
    2- Firmware dosyaları orijinaldir NSU'daki ile aynıdır nokia çıkarıyor.
    3- Phoenix ile ürün kodunu değiştirmeden yapılan yüklemelerde garanti bozulmaz NSU'daki firmware ile aynıdır.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.