Şimdi Ara

SONYden Dokunmatik Walkman MP3 Çalar Geliyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 16 ve 32GBlık Walkman'ler CES 2009 fuarında gösterilecek ! En önemli özelliği lcd değil SONYnin muhteşem teknolojisi olan OLED ekrana sahip olacak buda çok daha net , canlı renkler yanında inanılmaz bir incelik kazandıracak Mp3'çalarımıza ayrıca Wi-Fi (WPA ve WEP) desteği olacak ve MP3, WMA, AAC, PCM, ve filmler deAVC (h.264), MPEG-4 and WMV. codec desteği olacak FM radyo olmazsa olmaz

SONYden Dokunmatik Walkman MP3 Çalar Geliyor !

• hmm. gerek yok böyle şeylere. dokunmazlı yeter bize :)
  • sony nwz a800 serisiyle seste inanılmaz şeyler yaptı ipod gibi markaların yaptığı gibi direk saçma sapan özelliklere kasmadı. artık sadece sesle tatmin olmayanlar için çok daha güzel aletler çıkarıolar sony yi tebrik ediyorum işinde 1 numara
  • Bir NWZ-A828 Sahibi olarak , bende bu player'ı alırım çıkar çıkmaz diyorum. Gerçekten 3 player'ımın arasında sesinden vazgeçemediğim tek cihazım Sony'dir.
  • bu model a serisinin yenisi olacak gibime geliyo.nwz-a830 olabilir adı.sony seste istediği noktaya gelmiş olacakki artık videoyada önem vermeye başladı.
  • vav görüntü kalitesi baya ii olacak desenize 16 gbları 1000 ytl ye girer artık belki daha fazla
  • kanımca başlangıç fiyatı 500-600 ytl dolaylarında olacak...
  • muhteşem görünüyor
    fiyatı çok yüksek olacak gibi
  • Dokunmatik ekranları sevmiyorum ama Wi-fi bile olacakmış alette. Süper özellikleri var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: leylandi

kanımca başlangıç fiyatı 500-600 ytl dolaylarında olacak...

Elbette fiyatı ona göre olacaktır ama 600-700 gerçekten yüksek bi mp4 player için
    şahsen ben almam.Üstüne biraz daha verip omnia alırım daha iyi
    Meizu m6'ım beni 2-3 sene götürür
  • Hadi bakalım nasıl bişey olacakmış acaba bi de ne kadara satılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 21 Aralık 2008; 17:09:38 >
  • iyi bakalım ipod toucha sıkı bi rakip
  • Güzel olacak gibi ama pil performansı da çok önemli.
  • sony ürünlerinin genel özelliği pil ömürlerinin çok iyi olması.bu modelinde bu açıdan iyi olacağını sanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.