- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
EVE NARGİLE KURMAK İSTİYORUM, YARDIM EDİN...
41 Cevap8087 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

247 Mesaj
12 Aralık 2008; 17:53:36 

Nerden alınır? Kaliteli yapmak için neler gerek? Toplam maliyeti n'olur?
En önemlisi nasıl yapılır? yardım edin duamı kazanın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AK_47 -- 11 Aralık 2008; 17:55:30 >

Tek Dostum Yalnızlığım

247 Mesaj
12 Aralık 2008; 17:57:21 

Tek Dostum Yalnızlığım

299 Mesaj
12 Aralık 2008; 17:59:49 

Nerede oturuyorsun?

Benimde boyle bır dusuncem var bayramda taksımde sordum 25 ytl den baslıyor fıyatları.

Türkçe virgülü oraya koymak noktayı buraya koymak değildir. Türkçe ağlamaktır, Türkçe gülmektir.
Nihat GENÇ

719 Mesaj
12 Aralık 2008; 18:00:41 

cidden ucuzsa bende kurucam

341 Mesaj
12 Aralık 2008; 18:01:15 

En iyileriini sultanahmetten bulabilirsin. Büyük boyu ve küçük boyu olarak satılıyor. Alcaksan büyüğünden alcaksın tabi. Normal bizim bildiğimiz dışarda içtiğimiz. Tütünü falanda ordan alabilirsin. Birde hazır kömür alırsın nargileye özel. En zor kısmı o zaten. Fiyat konusunda bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simpson* -- 12 Aralık 2008; 17:59:47 >

Benim olucak Türk futbolu,binicem üstüne vurucam kırbacı.

28 Mesaj
12 Aralık 2008; 18:02:01 

Evde nargile yapmak cok zevkli oluyor ama kokusu en az 2 gun kaliyor.Bunu oncelikle goz onunde bulundur :)

Ben Almanya`da yasiyorum burda 20Euro´ya orta buyuklukte bir nargile almistim.Memnunum beni tatmin ediyor acikcasi.Tutunu alirken dikkat etmen gereken sey serbetli olmasidir.Bazilari serbetssiz satior ve ne yaparsaniz yapin kivamini tutturamiyorsunuz.Yapimi aslinad cok kolay.Alttaki oval kismin yarisina kadar su doldurmalisin.Ustteki ki kisma tutunu koyuyorsun ve ustunu duzgun bir sekilde aliminyum folyo ile ortuyorsun.Aliminyumun ustune ucu sivri bir cisimle 10-15 ufak delik aciyorsun.Onun ustunede yakmis oldugumuz komuru koyuyorsun.Nargilen hazir baslarken biraz sert cekki kendine gelsin alet Yaninda Kipa ismi verilen muz-visne karisimi kokteyl yada Kolay bulunacak sekilde Redbull oneririm.Kusurumuz olduysa affola Iyi eglenceler...

423 Mesaj
12 Aralık 2008; 18:02:08 

30,35 ytl ye bi nargile al sonra bunun tutunu oluyo onu albide komuru var evde yapacaksan cakmakla yakılan komurler var onuda al tammdır

yapılısa gelince once lüle nin içine tütünü sıkıtırmadan koy tamm dalu sekilde sonra aluminyum folyo ile kapa sonra kalın bi tel yardımı ile delikler ac bolcana ama ufak ufak sonra şişeye sukoymayı unutma

kömürüyak tepesine koy cekmeye başla

144 Mesaj
12 Aralık 2008; 18:06:06 

Su Yerine Şarap Veya Sütle de Dene Pişman Olmassin

|| AMD Phenom II P820 1.8Ghz , 3600Mhz BUS , 1.5Mb L2 Cache ||
|| 2Gb 1333Mhz 7-7-7-20 RAM || ATI Mobility HD5470 512Mb ||
|| 250Gb 7200Rpm HDD || 15.6" Wide Screen ||

247 Mesaj
12 Aralık 2008; 18:08:11 

En zor tarafı köz işi olur değil mi ? böle çat patlı kömürlerden nerden bulabiliriz?
zaten sütlü kavun-muz en sevdiğim çeşit süper oluyo vallaha
birde daha fazla duman çıkması için napmamız gerek ?

Tek Dostum Yalnızlığım

28 Mesaj
12 Aralık 2008; 18:12:49 

Yok közden cekinmen gerecek bir durum yok.Masalar var onlarin arasina koy komuru altindan yakmaya basla.Biraz tuttuktan sonra ufle sonra yerine koyabilirsin.Dumanin daha iyi cikmasi ve daha guzel bir tadi olmasi icin bir sivi var.Turkce ismini bilmiyorum kusuruma bakmayin.Yanliz bala benzeyen birsey.Onu oneririm.

949 Mesaj
12 Aralık 2008; 18:18:03 

evden kokusu uzun süre çıkmıyor haberin olsun

2007 Mesaj
12 Aralık 2008; 18:24:52 

yeğenlerin ona da alışsında bak sana içmeye vakit veriyolar mı

247 Mesaj
12 Aralık 2008; 18:37:47 

quote:

Orjinalden alıntı: !LLéqaL

yeğenlerin ona da alışsında bak sana içmeye vakit veriyolar mı

Haklısın, O Olayı hallediyorum yavaş yavaş...

Tek Dostum Yalnızlığım

247 Mesaj
12 Aralık 2008; 19:59:59 

Yukarı!

Tek Dostum Yalnızlığım

1287 Mesaj
12 Aralık 2008; 20:04:25 

Bizim arkadaş satıyordu, istersen sana ulaşsın. Piridir bu işin.

2342 Mesaj
12 Aralık 2008; 20:05:09 

Kaliteli bir nargile almak işin en önemli kısmı yoksa içtiğin nargileden zevk alamazsın.Nargile borusunu yani çektiğin yeri hiçbirzaman yıkamayacaksın yoksa bozulur genelde bu insanların düştüğü bir hata olduğu için söylüyorum.Kömürünü nargilecilerden alabilirsin.Nargilenin suyunuda ayarlamak önemli bir iştir rahat çekmek için ve çok hızlı çekmeki tütün çabuk yanmasın içme süresi kısa olur yoksa.Genelde en fazla içilen çeşitleri yani nargile tiryakilerinin genelde içtikleri Bahreyn,Elma ve Kapiçino oluyor yalnız tütün kalitesinede dikkat et nargile kalitesi açısından çok önemli.

Ayakları bakımlı kadınlar ile, ayakları bakımsız kadınların dünyası çatışmada...

726 Mesaj
12 Aralık 2008; 20:12:56 

http://www.hepsiburada.....aspx?CategoryID=201950

Bütçeye göre uygunları var..
Tütün,aroma halledilir iş..
En zoru köz olayı,zahmetli yani..
Evde soba varsa en kolayı o oluverir bi anda..

+++++
Buda çok kapsamlı satış..
http://www.yurdan.com/y...ifts_Nargile&node=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OlguN_ -- 12 Aralık 2008; 20:15:24 >

İletişim Fakültesi Reklamcılık

247 Mesaj
12 Aralık 2008; 21:56:33 

Abi bunlar pahalı ya orta boy 70 ytl? hönk?
Beyazıtta falan var büyük boyları 30-40 lira?

Tek Dostum Yalnızlığım

166 Mesaj
12 Aralık 2008; 22:00:43 

erenler nargile

1177 Mesaj
13 Aralık 2008; 0:01:50 

ben evde yapıyorum.
dubaiden almıştım ben 80 dirheme almıştım yanlış hatırlamıyosam..
hiçbir zorlugu yok tütünü falan koymak zor değil biraz tecrübe istiyor sadece..
köz en zor olay eğer ocağınız ateşliyse yani ankastre değilse sorun olmaz fakat ankastre ocaka olmuyor. eğer normal ocaksa bir tencere içine kömür veya nargile kömürü koyup aspiratörü açarak kolaylıkla yapabilrsnz fkat eğer ankastreyse kav ın tutuşturucuları var onlardan alıp kömürü üzerinde balkonda falan açık alanda yakmanızı öneririm.

803 Mesaj
13 Aralık 2008; 0:08:02 

quote:

Orjinalden alıntı: Bloody Mary

ben evde yapıyorum.
dubaiden almıştım ben 80 dirheme almıştım yanlış hatırlamıyosam..
hiçbir zorlugu yok tütünü falan koymak zor değil biraz tecrübe istiyor sadece..
köz en zor olay eğer ocağınız ateşliyse yani ankastre değilse sorun olmaz fakat ankastre ocaka olmuyor. eğer normal ocaksa bir tencere içine kömür veya nargile kömürü koyup aspiratörü açarak kolaylıkla yapabilrsnz fkat eğer ankastreyse kav ın tutuşturucuları var onlardan alıp kömürü üzerinde balkonda falan açık alanda yakmanızı öneririm.

Arkadaşım özel közler satılıyor. Biraz masraflı sanırsam ama sadece kibritle yakıp üzerine koyman yeterli. Biz yapmıştık ama arkadaş almanyadan getirmişti sadece kibritle yakıp koyuyosun.

2006'lıyıg...

247 Mesaj
7 Ocak 2009; 3:19:32 

Arkadaşlar ser borusu pirinç mi daha iyi bakır mı? 15 ytl'ye bile büyük boy nargile gördüm beyazıtta..

Tek Dostum Yalnızlığım

12463 Mesaj
7 Ocak 2009; 3:54:20 

Arkadaşım evimde 4 nargile 3 kutu da (yaklaşık 15 çeşit) tütün var. balkonda 15-20 Kg Pınarbaşı meşe kömürü var; sormak istediğin herşeyi sorabilirsin.

Bu arada İstanbul'daysan bunların merkezi Mercan'dır, Eminönünün üstüne doğru..

Ortaboy dökme bir nargileyi deri marpuç ve büyük lülesiyle 50-70TL arası alabilirsin. Kömür için imkan var ise ufak bi mangalda meşe kömürü, imkan yok ise ocakta yapılabilcek sıkma kömür alcaksın. Kömürün kilosu yaklaşık 2,5TL sıkma kömürler 1-3 kiloluk paketler halinde ve fiyatları değişken, köz tütünden sonra nargilenin tüm tadını veren şeydir, kötü bi köz tüm nargile keyfinin içine eder unutma. Tütün alırken de kiloluk açık (kaçak) tütün almanı tavsiye ederim, kaçak derken Tekel saolsun kıllık yapıyomuş satışında bu yüzden tezgah altı satılır genelde ve tekel onaylı paket tütünlerle arasında dağlar vardır. Almadan koklarsın hoşuna gidenden alırsın yarım kilo bi kilo.

Kullandığın marpucu mümkünse tadını değiştirecek başka tütünlerle tekrar içmemelisin, mesela 1-2 kere naneli içersen kokusu siner bundan sonra ne içsen çok az da olsa nane tadı alırsın. Ama bi elmayla kavunu aynı marpuçla içsen içimi çok etkilemez.

Sormak istediğin bişey olursa pm atabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olurum

1112 Mesaj
7 Ocak 2009; 3:57:32 

quote:

Orjinalden alıntı: AK_47

Arkadaşlar ser borusu pirinç mi daha iyi bakır mı? 15 ytl'ye bile büyük boy nargile gördüm beyazıtta..

15 mi? yuh

12463 Mesaj
7 Ocak 2009; 4:05:35 

15TL'ye tenekeden nargile alırsın anca Cola kutusu gibi oluyolar

Uzaklaştırılmış
14 gün cezanın,
1 sa. 6 dk. kadarı kaldı.
7 Ocak 2009; 4:09:44 

bazı aromalarda çok duman çıkıyor bazılarında daha az duman çıkıyor
aromadan kaynaklı mı yoksa biz mi çekemiyorz
bi püf noktası varmı

12463 Mesaj
7 Ocak 2009; 4:15:50 

Muhtemelen siz çekemiyosunuz

Belki hafif; daha çok şerbetli aromalarda daha az duman geliyo olabilir. Şu ana kadar hiç yaşamadım şahsen,ama dediğiniz gibi çevremde var bikaç arkadaşım onlarda da az duman geliyo

EDIT:

İlla körüklemek istiyosanız ya çekerken içeri hava da alın sipsiden ya da sipsiyi çıkarıp elinizi marpucun ucuna "O" şeklinde koyarak ufak bi hava boşluğu bırakıp çekin. Çok yaparsanız çabuk yanar tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlutosDaddy -- 7 Ocak 2009; 4:14:26 >

1180 Mesaj
7 Ocak 2009; 4:28:49 

quote:

Orjinalden alıntı: Kuva-i milliye

Nerede oturuyorsun?

Benimde boyle bır dusuncem var bayramda taksımde sordum 25 ytl den baslıyor fıyatları.

O 25 liralık nargile metal yığınıdır sadece,zevk alamazsn o nargileden..

Adam gibi bir nargile alacaksan kapalı çarşıdan filan alırsın ve en kötü ihtimal 70 lirayı gözden çıkarman lazım..

Ayrıca bunun tütünü var,közü var..

quote:

Orjinalden alıntı: BridgeOfDestiny

Su Yerine Şarap Veya Sütle de Dene Pişman Olmassin

Nane tütünü kullanıp su yerine sek rakı ve buz koyuyorum ben..Şaraptan daha güzel oluyor tabiki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firtikk -- 7 Ocak 2009; 4:32:10 >

12463 Mesaj
7 Ocak 2009; 4:54:39 

Rakı şarap olmasa bile biraz buz ve isteğe ve ne içtiğinizde bağlı olarak limon veya portakal kabuğu atarsanız suyun içine keyfine keyif katar

Çikolataya, karamele, kapuçinoya da süt katabilirsiniz rahatlıkla, aromayı yoğunlaştırır. Bazıları da nane içerken aşağıya da taze nane yaprağı ve limon kabuğu koyar yine

155 Mesaj
7 Ocak 2009; 8:27:05 

Nargilenin sigaradan 15 kat daha fazla zararlı olduğunu biliyormuydunuz
haa senede 1 içersiniz olur

774 Mesaj
7 Ocak 2009; 9:10:54 

quote:

Orjinalden alıntı: metkam_42

Nargilenin sigaradan 15 kat daha fazla zararlı olduğunu biliyormuydunuz
haa senede 1 içersiniz olur

10 kat değil miydi? Herkes bişiler sallıyor nargilenin zararlı olduğu hakkında.. Bu sırada yukarıda Almanya'da oturan arkadaş oval kısmın yarısına kadar su doldur demiş. Yarısına kadar su koyarsan nargileyi açamazsın.

psn id (ps4); ciddiadam

291 Mesaj
7 Ocak 2009; 9:19:35 

20 liraya en ufaklarını biz satıyoruz(yanındada tabacco) ama en ufaklarını daha çok süs için alıyorlar müşterilerimiz..

blackberry z10 , sony vaio , ipad

807 Mesaj
7 Ocak 2009; 10:08:29 

20-30a alınan nargileden keyif olmaz beyler. nargile keyif işidir.

gideceksin 100ytl verip (fiyat sallamasyondur,anlayın demek istediğimi) adam gibi büyük hazneli,dökme gövdeli,koyun derisi marpuçlu bi nargile alacaksın.lülesini toprak lüleden seçeceksin.o parlak lülelerden olmayacak. alüminyum folyosunu 2-3 kat yapacaksın.yağlı kısmı üste gelecek.tütünü lüleye sıkıştırmıycaksın.hazneye hava kaçırttırmıycaksın. meşe kömürü kullanacaksın.diğerleri baş ağrısı yapar.karakterini belli edecek gümüşten bi sipsin olacak (bu bende de yok daha :D )

VARLIĞINIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken hayat kurallarını okumak icin tıklayınız.

241 Mesaj
7 Ocak 2009; 10:09:43 

TAM SENLİK

http://www.youtube.com/watch?v=kXJDGrliVEk

I got 99 problems but bitch ain't one

84 Mesaj
7 Ocak 2009; 10:47:25 

sultanahmet

1056 Mesaj
7 Ocak 2009; 11:28:54 

mısır çarşısında 65 ytl civarına kaliteli güzel nargileler var abim yazlığa aldı büyük boy ewde cok zewklio olyo ama kokusu cıkmıo

247 Mesaj
7 Ocak 2009; 13:44:30 

http://www.nargilecim.n...246&k_id=1&kn=NARG%DDLE

Bundan bi tane alsam mı acaba? 2-3 Ay takılırım öle sonra sağlam bi tane alırım....

Tek Dostum Yalnızlığım

29 Mesaj
18 Ağustos 2009; 1:48:20 

quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Arkadaşım evimde 4 nargile 3 kutu da (yaklaşık 15 çeşit) tütün var. balkonda 15-20 Kg Pınarbaşı meşe kömürü var; sormak istediğin herşeyi sorabilirsin.

Bu arada İstanbul'daysan bunların merkezi Mercan'dır, Eminönünün üstüne doğru..

Ortaboy dökme bir nargileyi deri marpuç ve büyük lülesiyle 50-70TL arası alabilirsin. Kömür için imkan var ise ufak bi mangalda meşe kömürü, imkan yok ise ocakta yapılabilcek sıkma kömür alcaksın. Kömürün kilosu yaklaşık 2,5TL sıkma kömürler 1-3 kiloluk paketler halinde ve fiyatları değişken, köz tütünden sonra nargilenin tüm tadını veren şeydir, kötü bi köz tüm nargile keyfinin içine eder unutma. Tütün alırken de kiloluk açık (kaçak) tütün almanı tavsiye ederim, kaçak derken Tekel saolsun kıllık yapıyomuş satışında bu yüzden tezgah altı satılır genelde ve tekel onaylı paket tütünlerle arasında dağlar vardır. Almadan koklarsın hoşuna gidenden alırsın yarım kilo bi kilo.

Kullandığın marpucu mümkünse tadını değiştirecek başka tütünlerle tekrar içmemelisin, mesela 1-2 kere naneli içersen kokusu siner bundan sonra ne içsen çok az da olsa nane tadı alırsın. Ama bi elmayla kavunu aynı marpuçla içsen içimi çok etkilemez.

Sormak istediğin bişey olursa pm atabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olurum

MERHABALAR. Pınarbaşı meşe kömürü KULLANIYORUM DEMİŞSİNİZ. NEREDEN BULABİLİRİM ACABA BUNU. SANAL SATIŞI OLAN BİR SİTEDEN BULUNABİLCEK BİRŞEYMİDİR. 10 VEYA 20 KİLOLUK KOLİLERDE FARKLI MARKALARDA VAR MEŞE KÖMÜRLERİ ANCAK ONLİNE SATIŞ YAPMIYORLAR VE İSTANBULDA DEĞİLLER

2302 Mesaj
18 Ağustos 2009; 2:30:49 

olsa da içsek..

29 Mesaj
26 Ocak 2010; 5:35:08 

standart medium boy döküm nargile fiyatına süper ötesi tam profesyonel en tavan kalitede saray modeli bir nargile takımı satıyorum.
Nargile alacak olanlar mutlaka bi göz atsın. kaliteli bir nargile edinmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat ...

http://forum.donanimhaber.com/m_37325337/mpage_1/f_/key_//tm.htm#37325337

224 Mesaj
1 Nisan 2010; 15:08:14 

Kardeş Nargileye başlamak istiyorsan önce büyük boy al professional boya gecemeden büyük boy baya bi idare ediyor tütün olarakta Şerbetli var güzel diyebilecegim evde yapabilirsin ancak koku oluyor
su haznesine soguk su koy hatta içersine birazda buz ilave edebilirsin
sürekli cekerek nargile tütününü yanmasına izin verme dinlendire dinlendire ama güzel körükliyerek
bunların dısında en güzel içildiği bana göre
bende bodrumluyum...
bilenleriniz vardır bodrumda değirmenler var dağın tepesinde kalıyor ... orada aksam saatlerinde nargile ile gidip sezlonk tarzı sandalyede oturup arka dan da hafif ney tarzı müzik acıp hem deniz hemde kos adasına dogru içilmesi bi başka güzel oluyor he bunu yapmak biraz pahalı oluyor ama bi seferlik herseyini alıyorsun daha sonra sı sana kalmıs ister evde iş ister iste ic ister balkonda ister catıda iç ama en güzel yanıda duman la oyun oynamasıdır dumanın bol cıkmasını istersen su haznesine soguk su ve bir kac buz at
su sıcakkken
az duman verir .... iyi gunler herkeze yazan hakan yardım isterseniz hakan@ozdamar.jp adresinden ulasabilirsiniz

254 Mesaj
1 Nisan 2010; 15:32:03 

büyük boy nargileyi toptancıdan 50 ye aldım

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » EVE NARGİLE KURMAK İSTİYORUM, YARDIM EDİN...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344