Şimdi Ara

Sub-Woofer + - KutupLarı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sub-Woofer + - KutupLarı ?

Arkadaşlar Sub'u Ters olarak gömdüm fakat + - kutuplarının yerini kaybettim :/
    SSLerde Kırmızı Ve Siyah KabLo çıkışLarı Görünüyor..
    ßiLgisi oLan ArKadaşLarımızın MesajLarını ßekliorm şimdiden cvp yazan herkese TEŞEKKÜRLER !

• UP UP UP .....
  • SS nedir

quote:

Orjinalden alıntı: holigan05

UP UP UP .....
  • BAĞLANTI YERİNDE +,- YAZMIYORSA KIRMIZI VE SİYAH RENK VARDIR ONLARDA YOKSA DİNLİYEREKTE ANLARSIN
  • dikkat etmemişim kırmızı siyah renkte işte bağlantı yeri kırmızı + siyahta - neyi nasıl kaybettin anlamadım
  • işte kafa dağınık + nın kırmızı olduqunu unuttum 1 an dedim yanlş bişi yapmayalım zarar görmesin parçalar =)
    bu arada SS screan shoot resim manasında kardeşim :D
  • kardeş benim bildiğim kırmızı + siyah - uçtur bunu anlamayacak ne var... ss falan ne demek onu anlamadım..???
  • kırmızı + siyah- uç bu belli zaten de yine de emin olmak isterseniz 1.5V luk kalem pili alın ve + - yi önemsemeden bağlayın woofer ın kon hareketine bakın dışarı doğru hareket etmişse + uç pilin + sını bağladığınız yerdir tam tersi durum da kullanışlıdır. eğer herhangi bir renk ayırımı ya da işaret konulmamışsa bu şekilde anlayabilirsiniz kolay gelsin
  • siyah - kırmızı + diye biliyorum !
  • ss=screenshot olması lazım ama arkadaş onu mu söylemek istedi bilemem
  • fotoyu çekene kadar deneyerek yapsaydın çokdan koltuğunda oturup müzik dinliyodun hop. bişey olmaz fazla sesini açmadıktan sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: withhonour

kırmızı + siyah- uç bu belli zaten de yine de emin olmak isterseniz 1.5V luk kalem pili alın ve + - yi önemsemeden bağlayın woofer ın kon hareketine bakın dışarı doğru hareket etmişse + uç pilin + sını bağladığınız yerdir tam tersi durum da kullanışlıdır. eğer herhangi bir renk ayırımı ya da işaret konulmamışsa bu şekilde anlayabilirsiniz kolay gelsin

bunu öğrendiğim ii oldu.. kenarda kullanılmayan bir woofer vardı pille denedim oldu...
  • tamam da bu türkçe yazılamıyor mu
    resim denilemiyor mu

quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

ss=screenshot olması lazım ama arkadaş onu mu söylemek istedi bilemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: AKREPmt.

tamam da bu türkçe yazılamıyor mu
    resim denilemiyor mu

quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

ss=screenshot olması lazım ama arkadaş onu mu söylemek istedi bilemem

konuyu açan arkadaşımız yanlış yazmış... aslında ss demek screenshot tur ve türkçesi ekran görüntüsüdür... yani bir masaüstünüzün printscreen le alınmış görüntüsü ama arkadaşımız resim ile ss yi karıştırmış... koydukları ss deil resimdir...

• @ mawoix
    haklısın yazımda 1 hata olmuş...
    yorum yazan ve fikrini belirten herkese çok teşekkür ederim...
    i Love ßaSS
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.