Şimdi Ara

SATILIK SİSTEM 200TL (SATILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemin özellikleri aşağıdaki gibidir;

Athlon 64 2800+
    Epox 8KDA3J
    2x512mb DDR400 Kingston
    Seagate 250gb SATA2 (ST3250410AS)
    Palit 6600GT
    LG DVD-RW (HL-DT-ST GSA-4163B)
    350W SERANO ATX KASA (Güç kaynağını CoolerMaster kasadan sökmüştüm)
    LG 17" T710BH

ÖNEMLİ, MUTLAKA OKUYUNUZ!!!

Bellekler 400mhz yerine 380mhz, işlemci ise 1800mhz yerine 2070mhz'te çalışmaktadır. Sebebine gelince;

Bellekleri tek başına sisteme takınca varsayılan hızda yani 400mhz(efektif hız)'te çalışıyor, ikisini beraber takınca 200mhz(efektif)'te çalışıyor. Bios'tan manual olarak 400mhz'te çekince açılmıyor. Bu yüzden ben de fsb ve bellek böleni ile oynayarak (overclock ile ilgilenen arkadaşlar beni anlayacaktır) bellekleri 400mhz yerine 380mhz, işlemciyi ise 1800mhz yerine 2070mhz çalıştırıyorum.

Üstüne basa basa söylüyorum, bu durum kesinlikle en ufak bir problem teşkil etmemektedir, makine bu haliyle son derece stabildir.

Değinmek istediğim diğer şey ise işlemci fanının biraz gürültülü çalışması. Fanda herhangi bir problem yok ama biraz sesli çalışıyor. Ben, Speedfan ile fanın dönüş hızını 3500rpm'de sabitleyerek kullandım. Fan bu hızda kesinlikle fazla rahatsız edici değildi ve soğutma işlemi gayet iyi gerçekleşiyordu.

Yukarıda ''kendimce'' sorun olarak nitelendirdiğim şeyler dışında makinenin en ufak bir problemi yoktur.

SİSTEM İÇİN İSTEDİĞİM FİYAT 200 LİRADIR VE SADECE ESKİŞEHİR İÇİNE SATILIKTIR.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-55024C953 -- 13 Aralık 2008; 14:07:36 >

• Forumdan, AudiA6 nick'li arkadaşa satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.