Şimdi Ara

Entourage İzleyen Yok Mu? IMDB: 9.3 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
3
Favori
14.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oha lan sasha grey var.Hayran olduğum bi insan kendisi
  • 8'nci bölümün sonunda çalan şarkı:

Jared Evan - I'm in Love with You
  • E'nin Vinny'nin kokain çektiğini öğrendiği sahnede arkada çalan şarkı.Süper.

The Black Keys - Howlin' For You
  • 9. bölümün sonunda çalan şarkıyı bilen varsa yazabilirmi acaba çok güzeldi... :)
  • Ekşide yazmışlar

nas & damian marley - patience
    http://www.youtube.com/watch?v=AhcPPfJKs8I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 31 Ağustos 2010; 17:37:47 >
  • çok saol çok iyi şarkıymış valla :)
  • 9. bolum fenaydi. Restaruantta Ari nin basindan kaynar sular dokulmustur. Bakalim nasil toplayacaklar.
  • Çeviri Durumu: "Entourage"
    Dizi Bölümü :7x10 Çeviren :eşekherif
    Başlama Tarihi :2010.13.09
    Çeviri Miktarı : %40
    Son Güncelleme :13-09-2010 10:31:27
    Durumu : Aktif
    Not :akşama anca devam edebileceğim. muhtemelen geceye kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Orijinalden alıntı: 2shae

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

bu ari gold aşmış bi adam yahu.. nasıl bi oyunculuktur o jeremy piven, sayende dizinin tüm bölümlerini 1 haftadan kısa sürede yaladım yuttum.. bir de scrubs'ta perry cox karakteri var yine bu kadar başarılı..

bu arada entourage'i izlemeye the office izlerken karar vermiştim.. bi bölümde michael scott tüm ofise entourage'in bölümlerinden birini zorla izletiyordu, michael'ın gözlerindeki o sevimli ve muzip ifadeyi entourage'i izledikten sonra ben de aldım.. adam entourageeeee diye ne güzel bağırıyordu lan

diyeceğim odur ki komedi dizisi arayanlar, özellikle erkek olanlar entourage'i kaçırmasın ve hiç boşuna how i met your mother benzeri zırvalarla vakit kaybetmesin.. yine seinfeld hayatımda yaşadığım en büyük vakit kayıplarından biriydi keza how i met your mother da öyle.. bir de scrubs'ı kaçırmamanızı tavsiye ederim.. 7 sezonu 2 senedir toplam 20'den fazla bitirmişimdir ki o derece komik, sıkmayan ve samimi bi yapımdır..

bir entourage ve himym fanı olarak bu lafına şiddetle karşı çıkarım -ki sırf komedi diye bu dizileri karşılaştırmak bile yanlış

how i met your mother'ı aslında takip ederim ama marshall için.. himym'ı diziyi izlemeden önce öyle bi övüyorlardı ki beklentilerimi çok yükseğe çıkardılar, izleyince ise sadece ortalama bi sitcom olduğuna kanaat getirdim ve bunda da iddialıyım.. ikisi de komedi dizisi olduğuna göre çok da güzel karşılaştırılır ve himym bi güzel dayak yer.. yine scrubs ile de karşılaştırılıp bi de ondan güzel bi dayak yer.. ama marshall'ı oynayan jason segel'ın dizideki en iyi oyuncu olduğuna kalıbımı basarım, adam gibi mimiklerini kullanabilen tek kişi o dizide..

• Süper bir sezon finaliydi. Biraz tutuk geçti bu sezon. Ancak 8'nci sezon son olacağı için artık diyecek birşey yok.
    Ne yapsalar izlerim.
  • Sezon finali olduğunu yeni öğrendim bende 1 hafta nasıl geçicek diye düşünüyordum bu sezon gerçekten çok tutuk geçti sezon finali biraz heyecanlandırsada başladı ve bitti hiçbirşey olmadı bu sezonda.Gelicek sezonda son sezon sanırım herkesin işini oturtup bitiricekler gibi gözüküyor.
  • Herkesin isleri tepetaklak olsu. Bir sezon 10 bolum olur mu, tam da dizi guzellesmeye baslamisken. Ne zaman baslayacak son sezon haberi olan var mi acaba?
  • Kaç bölüm olucağına göre değişir mayıs haziran gibi başlar büyük ihtimal.

• Onu bunu bırakında bu bacaksız Marshall nasıl yumruk attı Vince'e. İçimde kaldı yolda karşıma çıkmasın

• Sezon finali olduğunu bilmeden izledim ve gerçekten şaşırtıcı bir final olmuş. Herkes dibe doğru gidiyor. Ari'ye çok üzüldüm hatta en çok Ari'ye üzüldüm, Vince ayrı mesele zaten...

• En kaliteli prodüksiyon.Anlamadığım onlarca belki yüzlerce ünlüyü nasıl ikna edip her bölüm birilerini izlettiriyorlar bizlere.Ari ilk defa duygusala bağladı bu arada.8. sezonda piskopatlaşan bi ari bekliyorum
  • Bölümde çalan müziklerden merak edenler için 3 tanesi

Christina Aguilera - You Lost Me : Ari'nin telefonla karısı ile konuşurken Christina Aguilera'nın söylediği şarkı,
    Eminem - W.T.P. : Eminem'in partisinde Minka olayında arkada çalan şarkı
    Eminem - Going Through Changes : Final müziği
  • Yeni sezon ne zaman başlıyor tam olarak bilgisi olan var mı ?
  • 2011 yaz.
  • Sezon finali için hazırlanan tanıtıcı video gösterime girdi ;

http://www.youtube.com/watch?v=0Z1yM-JWjQA&feature=share

Çalan parça ise ;

http://www.youtube.com/watch?v=sX9DgavXiN4

Bu sezon muhteşem olacak kaanatindeyim umarım bekletilerimizi karşılar ayrıca ARİ GOLD'u sabırsızlıkla beklemekteyim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.