Şimdi Ara

Entourage İzleyen Yok Mu? IMDB: 9.3 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
3
Favori
14.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ari mükemmel hem karakter olarak hem oyuncu olarak
  • ben hep diyorum bu dizi himym'a, friends'e ve milletin komik diye düşündüğü diğer dizilere çatır çutur basar diyorum.. öyle güzel bi sezon finali yaptılar ki muhteşem ötesiydi.. matt damon, bono da vardı.. helal olsun lan yüreğinize sağlık gerçekten.. insanı bu kadar iyi hissettiren bi dizi daha yok yeryüzünde.. puanından daha fazlasını hak ediyor kesinlikle..
  • 12.Bölüm yayınlandı ve dizi sezon(?) finalini yaparak tatile girdi... Bölümler 20-25 dk. bölüm sayısıda çok az her izleyişimden sonra tadı damağımda kalıyor resmen...

ekleme :

12.bölüm bittikten ve yazılar çıktıktan sonra hemen kapatmayın... yazılar bittikten sonra 30 saniyelik bir bölüm daha var ve Matt Damon gülmekten yere yatırıcak sizi...

Önemli not

Sloan ve Eric nişanlandı
    Drama yıldız sözleşmesi yaptı
    Ari kovulduğu şirketi satın alıp en büyük oldu
    Lloyd Arinin yanında temsilci oldu
    Turtle hatundan ayrıldı ve eski bekar hayatına döndü

Tüm bunlar dizinin artık bittiğini gösteriyor... Yani bu bölüm son bölümdü diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbar -- 6 Ekim 2009; 11:15:20 >

• Yok bence bir dahaki sezon devam edecektir. İnşallah yani.
  • neyse bölümü izledikten sonra bölümle ilgili yorumumu da yaparım

bu arada Amerika'da yaşayan teyzemden şu t-shirtü istettim bayılıyorum bu drama'ya

Entourage İzleyen Yok Mu? IMDB: 9.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D06A31849 -- 6 Ekim 2009; 21:06:40 >
  • keşke sonsuza kadar devam etse.. yok böyle bi dizi daha.

• Matt Damon'un en sonda ağlamasına koptum resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2shae

Matt Damon'un en sonda ağlamasına koptum resmen

sövüp sövüp sonra özür dilemesi felan çok hoştu.. harbi ne güzel dizi yahu bi sürü film yıldızları gördük:)

•  Entourage İzleyen Yok Mu? IMDB: 9.3

Send me the check!!!!
  • yok artık ya. ben böyle bi final görmedim.. hayatımda izlediğim en iyi final tartışma istemem.

can we fuck in here

ben kopar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoppus

yok artık ya. ben böyle bi final görmedim.. hayatımda izlediğim en iyi final tartışma istemem.

can we fuck in here

ben kopar....

orası harbi bombaydı
  • Bu diziyi merak ettim, buna da mı başlasak
  • @unpop eğer kahkaha efektli, yanlış anlamalara dayalı sitcomları seviyorsan bundan pek haz etmeyebilirsin.. bu dizide kahkaha efekti yok, +18 öğeler var ve tam bi erkek dizisi.. ayrıca şimdiye kadar bi komedi dizisinde yer almış veya alabilecek en iyi karakter de bu dizide mevcut; ari gold:)

ben dizinin tüm bölümlerini indirdikten sonra başlama konusunda kararsızdım ilk bölümü izlemiş ve eh işte demiştim.. erinmekten sonraki iki bölümü 1 ay içinde zor izlemiştim sonra ilk sezon bi bitti ki benim kayışlar koptu.. geri kalan 4 sezonu 5 gün içerisinde bitirdim.. ilk sezonu izle derim zaten 6 bölümden oluşuyor. beğeneceğini garanti ederim.. ayrıca dizide bi sürü ünlü isim de oynuyor.. jessica alba vardı mesela ilk bölümlerde, gary busey vardı, son bölümde matt damon harika bi performans gösterdi vs vs şu an diğerleri aklıma gelmiyor hah james cameron vardı mesela..

ben şahsen komedi efektine ve o tarz dizilere uyuz olurum, her lafın arkasına kahkaha efektini dayayıp insanı gerizekalı yerine koyarlar.. eğer bunda o aptal efekt olsaydı ari gold'un konuşmalarının ardına kalp krizi efekti (nası oluyorsa:) felan koymaları lazımdı... kısacası insanı bu kadar iyi hissettiren bi dizi daha yok..

• kahkaha efektli, yanlış anlamalara dayalı sitcomlardan pek hazzetmem açıkcası. Bu diziyi tavsiyen uzerine deneyecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 8 Ekim 2009; 14:31:06 >
  • lebron dallamasının gözlüğü neydi öyle ya
  • tekrar baştan bütün bölümleri indiriyorum en baştan sona kadar izleyeceğim tekrardan
  • Attım listeye güzel bi dizi gibi görünüyo.
  • Final süperdi, 1 ya da birden fazla sezon çekerler umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 11 Ekim 2009; 23:28:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR

Final süperdi, 1 ya da birden fazla sezon çekerler umarım.

7. sezon anlaşmaları var heralde gene yaz sonu gibi çıkar
  • Bu dizide birşey var çözemediğim 2.sezon 4. bölümdeyim izliyorum amaniye izlediğimi çözemedim.Bir şekilde izlettiriyor kendini.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.