Şimdi Ara

Logitech G13; Oyuncular için hazırlanan gelişmiş tuş takımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir milyarıncı faresini üreterek bu alanda önemli bir başarıya imza atan popüler çevre birimleri üreticisi Logitech, sıkı oyuncular için hazırladığı yeni tuş takımı G13'ü gösterdi. Gelişmiş tuş takımı ergonomik tasarımıyla (Comfort Wave tasarımı esas alınmış) dikkat çekiyor ve arka aydınlatmalı 25 programlanabilir tuş ile geliyor. Sahip olduğu 160 x 43 çözünürlüğünde GamePanel LCD isimli ekran aracılığıyla kullanıcılar oyun istastistiklerini, oyun içi mesajları ve sistem özelliklerini takip edebiliyor.

3 farklı oyun moduyla gelen Logitech G13, sahip olduğu dahili bellek ile 5 farklı profili de hafızasında saklayabiliyor. World of Warcraft, Lord of the Rings Online ve Call of Duty 4: Modern Warfare gibi popüler bazı oyunlara yönelik olarak ön tanımlı ayarlarla gelen G13 özellikle LAnParty etkinliklerine katılan oyuncuları hedef alıyor. Bu ayın sonuna doğru Avrupa ve Amerika pazarında satışa sunulması beklenen Logitech G13'ün yurt dışı satış fiyatı 80$ olarak belirlenmiş.

• gereksiz
  • ayrıca alışması zor olur :D
  • nasıl birşey hala anlayamadım ama bencede pek tutulmaz...
  • tuşların geri kalanı nerde :D
  • tuskarın 4 tanes wasd zaten
  • Tuların wasd olduğunu nerden anladın yazmıyor üzerlerindede
  • quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

gereksiz
  • Çok entresan gerçekten.

Gereksiz ama....Fuzulll...
  • ilginc olan wow gibi bir oyuna ontanimli ayarla geliorsn ama oyunda yogun olarak chat kullaniliyor. Wow oynayan insan bununla oynayip bisi yazacagi zmn kendi klavyesine mi gececek yani?
  • hangi oyun için bu?
  • tamamen bir zevk ürünü ama logitech diyince akan sular duruyor
  • Tamamen gereksiz bir ürün :) Buna harcayacakları zaman ve bütçeyi gidip mouse a harcasalarmış keşke :)
  • gerçektende gereksiz bir ürün.Birde 80 dolar olunca...bari 30 dolar fln olsaymış belki o zaman alabilirdim.
  • İlginc bir yaklasım sag tarafta kücük bir joystick falan :?:
  • logitech zaten g15 le piyasadaki en iyi oyuncu klavyesini üretti.adamlar artık değişik şeyler deniyor :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

gereksiz
  • Bugün hayalci, gereksiz ve fantezi gibi görülen şeyler belki yarının standardı olabilir
  • Valla ben oyun oynarken harici bir oyun klavyesi fikri güzel. Fakat fiyat ne yaw oyle!!!
  • Ergonomik midir bilemem ama bana göre şekli çok itici.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.