Şimdi Ara

Sparkle 2GB GDDR2 bellekli GeForce 9600GT modellerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
8.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Calibre serisi performans odaklı ekran kartlarıyla tanınan Sparkle, yüksek bellek kapasitesine sahip, GeForce 9600GT tabanlı yeni modellerini duyurdu. İkisi 1GB GDDR2, diğer ikisi ise 2GB GDDR2 bellekli toplam dört yeni modelini anons eden Sparkle'ın yayınladığı teknik özellik tablosuna göre, yeni modeller 128-bit bellek veri yolu desteğine ve 96x paralel işlem birimine sahip.

,Bilindiği üzere geçtiğimiz Şubat ayında anons edilen GeForce 9600GT, 256-bit bellek veri yoluna ve 64x paralel işlem birimine sahip. Sparkle soru işaretleri doğuran bu duruma muhtemelen resmi bir açıklama ile yanıt verecektir. Mavi renkli baskılı devre ve çift slot tasarıma sahip özel soğutucularıyla dikkat çeken kartların grafik işlemcisi 650MHz'de, paralel işlem birimleri 1625MHz'de ve bellekleri ise 800MHz'de görev yapıyor.

Çift DVI konnektörüne sahip olan DirectX 10 destekli ekran kartlarının yakın zamanda kullanıma sunulması beklenirken fiyatlar hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• hangi akla hizmet ddr2 bellek koymuşlar
    anlamak güç
  • Tam Casper lik bi kart olmuş tabi bi 5-6 ay sonra :S
  • megabyte kolik arkadaşlar direk saldırırlar sonra yazarlar foruma

ekran kartım 2 gb,22 monitörüm var ama oyunlar kasılıyor :D
  • asudhasud çok mantıklı bi yorum olmuş erayozcan..: ) baya bi güldüm..ben çalışırkende dükkana gelip 1 gb ekran kartı istiyorum diyenler vardı tam onlarlık bi ekran kartı yapmışlar...2gb ama 128 bit paralel işlemci sayısı gitgide düşmüş: ) gerçi onlar kasıyoda demez sen onlara bakma daha görüntü ayarlarını yapamayan adamlar var sonra gelip 2gb ekran kartı istiyolar: )
  • Elde kalan ramleri tüketiyorlar sanırım
  • belki ramler sistem belleği olarak kullanılabiliyordur. onceden ramı az koyarlardı sistemin ramini kullanırdı ekran kartları, bu kartta tam tersini yapması lazım
  • 1gb zar zor doluyor.2gb artık dolmaz.sistem belleği olarak kullanırız
  • abooo benim palit 9600gt sonic bunu gorse kizarir utancindan arkadaslar bizde de var ama bu kadar da bir kartin gururyla oynanmazki !!

olayım palite benim kart 700 cekirdek hizi 2000 bellek hiziyla canamvarlar gibi :)
  • tamamen gereksiz 2 gb bide ddr2 ne akla koymuşlarsa
  • Allah Allah 9600GT ne zaman 128 bit oldu ?
  • kel başa şimşir tarak hesabı bişey olmuş bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 10 Aralık 2008; 11:24:54 >
  • ya onu bırakında soğutucu ya bakın . plastik bi oyuncak gibi
  • fiyatı iyi olursa alıcısıda çok olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

fiyatı iyi olursa alıcısıda çok olur

Zannetmiyorum..

Dikkat ettiyseniz KART 128BİT
  • Tamamen göz boyama olmuş.Sanırım ekran kartını sadece ram zanneden elemanlar için çıkarılmış.
  • 2gb olmuş 128 bit e düşmüş :D ne anladık biz bu işten :D
  • GTA IV için çıkartılmış gibi :D
  • pc den anlamayanlar bu kartı kesin alır :D
  • 2 gb ne kadar luzumsuz

casper ve exper artik bunlari super pc diye iteler millete
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.