- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
şırnak il jandarma komutanlıgı
43 Cevap37295 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

8 Mesaj
10 Aralık 2008; 2:29:08 

arkadaslar ben ankarada oturuyorum dıyarbakır ktm de toplanacakmışız ordanda sırnak a varmı baska sırnak

:)

8 Mesaj
10 Aralık 2008; 3:21:57 

sırnak ıl jandarmaya cıkan varsa goruselım sahin_ank@hotmail.com

1210 Mesaj
10 Aralık 2008; 3:31:31 

Kabul Toplanma Merkezi DİYARBAKIR Kab.Top.Mrk.K.lığı
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi BALLI 5'İNCİ J. SNR. TB. K.LIĞI
ULUDERE ŞIRNAK

Bende Ankara'da oturuyorum nasıl yapacaz bilmiyorum üff... Bizimkiler tutturdu Diyarbakır'a kadar goturcez seni felan diye hadi hayırlısı. Siz nasıl gitmeyi planlıyorsunuz ?

12 Mesaj
10 Aralık 2008; 3:52:49 

benim ŞIRNAK 23'ÜNCÜ J. SNR. TÜM. K.LIĞI şırnakta askerlik yapacak olanlar burada yapıyomuş acemiliğini forumda okuduğum kadarıyla.15inde diyarbakır a gidiyorum bilet bulamadım.

1210 Mesaj
10 Aralık 2008; 3:56:49 

quote:

Orjinalden alıntı: sinanzen

benim ŞIRNAK 23'ÜNCÜ J. SNR. TÜM. K.LIĞI şırnakta askerlik yapacak olanlar burada yapıyomuş acemiliğini forumda okuduğum kadarıyla.15inde diyarbakır a gidiyorum bilet bulamadım.

hangi forum arkadaşım link verir misin ? Bulabildiğim kadar bilgi bulmaya çalışıyorum bu Şırnak Jandarma ile ilgili.

12 Mesaj
10 Aralık 2008; 4:26:22 

direk ekşisözlükten copy paste ediyorum.

sirnak 23 ncu jandarma sinir tumen komutanligi

1. $irnak merkezde kurulu olan, 50 civarinda mevzi ile tahkim edilmi$ ve 2000'li yillarin ba$ina kadar tugay komutanligi olarak hizmet vermi$ askeri birligin buyutulmesi sonucunda olu$turulmu$ tumen.

$irnak'a cizre uzerinden, yani guneybati yonunden, kasrik bogazini gecerek girildiginde kar$ila$ilan manzara, uc buyuk dagin *** arasinda siki$ip kalmi$ bir duzluge kurulu, kasaba gorunumlu bir $ehir manzarasindan ibarettir. tumen, $ehirle icice bir konumda olup tumenin kapladigi alan, $ehrin kurulu oldugu duzlukten ba$lar ve kuzeydeki namaz daginin zirvesine dogru yayilir.

daha once bir piyade birligi iken, piyadenin pkk ile yurutulen mucadelede agir zayiat vermesi ve hakkari, van, $irnak'tan olu$an sinir bolgesinin van'daki jandarma asayi$ kolordu komutanligi denetimine birakilmasi sonucunda, bir jandarma birligi olarak hizmet vermeye devam etmi$tir.

tumen, $irnak'tan bagimsız olarak kendi kendine yetebilecek, adeta $ehir icinde bir ba$ka $ehir olacak $ekilde; icinde bir askeri hastane, bir supermarket ve bilumum askeri muhimmati barindiracak bir buyuklukte duzenlenmi$tir. tumen icerisinde bulunan helikopter pisti, civardaki daglik bolgelerde duzenlenen operasyonlardan donen ya da bu operasyonlara katilacak askerleri ta$iyan cobralara, sikorskylere hizmet verir.

tumen icerisinde acemi birligi bulunmamasina ragmen, askerligini kisa donem olarak yapmayi du$unenlerin yolu, buradaki $irnak il jandarma komutanligi, agir havan bolugu gibi birliklere ya da tumen sinirlari icinde olmayan ama tumene bagli dag karakollarina du$ebilir.
(nick the chopper, 27.10.2006 18:40 ~ 06.12.2006 22:01)
#10200707 !?

2. sahip oldugu imkanlarla insanı sasirtan ve rahatlatan askeri birligimiz. askerligi buraya cikan arkadaslar kesinlikle gerilmemeli.
(acilin ben doktorum, 23.01.2007 19:25)
#10506012 !?

3. 40 gün kadar ikamet ettiğim komutanlıktır. kendimi malatya 'da rahat bir kısa dönem asker olarak düşünürken, girdiğim ingilizce sınavı sonucunda, güya amerikalılarla iletişim için ırak savaşı zamanı üstelik her kısa döneme nasip olmayacak şekilde skorsky 'e binerekten kısa dönem tercüman ulaştırma çavuş olarak geldiğim tümen. gelmeden önce acaip tırsıyordum. pkk 'lı çıkarsa karşıma ne yapacağımı falan düşünmüştüm ama buraya gelince en son düşünmem gereken şeyin pkk oldugunu anladım. ktm denen bir yerde kalıyorduk malatya askerleri olarak... mavi olması gereken çarşaflar kahverengiydi. tuvalet trainspotting filmindeki tuvalet gibiydi. amaaa... onun dışında herşey çok güzeldi. gerçekten şehir içinde bir şehirdi burası. marketleri. lojmanları. mangal yapacak yerleriyle çok ilgincti. evet burada askerler yani er-erbaşlar mangal yapabiliyordu. ayrıca kanımca ordunun en başarılı mutfak ekibi buradaydı. tek eğlencem olan yemek vakitlerini iple çekiyordum ve nar gibi kızarmış ekmek, turp, ve muhteşem lezzetli yemeklerle burası bazı açılardan istanbul 'u aratmıyordu. tabii, tabldot tepsisi azlığı nedeniyle, az önce yemek yenmiş tepsi ve kaşıkları götürüp tuvalette yıkayıp geri geliyorduk. digiturk vardı. internet cafe onarımdaydı.

(bkz: hey gidi günler)
(seviyorsevmiyorseviyorsevmiyorseviyor, 23.01.2007 19:38 ~ 19:39)
#10506044 !?

4. tümenin içindeki üstsubay orduevinin terasında "cudi"yi karşına alıp rahat rahat buz gibi rakını içerken karşıdan gelen yoğun patlamaları ve izli mermileri görünce ve tümenin etrafında konuşlu bulunan m48a2 tanklarının geceyi delen yoğun ateş seslerini duyunca ulan biz nereye geldik denilen yerdir.hele birde misafirhenede odanız helikopter pistine bakıyorsa;inen kalkan "skorsky"leri görünce hafif bir kafa kitlemesi yaşatan, birliktir.marketi,saunası,susu,busu vardır.
yagmurun altında bizi kaderimize götüren helikoptere binip üstünde uçtuğum,ayağımı betonuna her bastığımda şükrettiğim yegane yerdir.birde abimin veda sözüdür:seni seviyorum kardeşim dediği.
(aresgs, 08.11.2007 01:05)
#11504733 !?

5. içerisindeki tümen marketten telefon hariç hemen her türlü elektronik aleti satın alabildiğiniz yer.
(ntldr, 22.05.2008 07:13)
#13306261 !?

6. bugün iki askerini daha memleketlerine yolcu etmiş olan tümen. bayrağa sarılı olarak...
(ntldr, 22.05.2008 23:39)
#13311245 !?

7. nizamiye girişinin solunda kalan tepede taşlarla yapılmış bir türk bayrağı motifi vardır üzerinde akan kan bayrak için yazar. eskiden bu yazının biraz ilerisinde sürekli tank duran bir mevzi vardı. oradaki tank mevzisi kamuya değil vatandaşın tekine ait olduğundan itirazlar üzerine tank oradan kaldırılmış.
(ntldr, 18.11.2008 14:30)
#14414086 !?

1 Mesaj
10 Aralık 2008; 6:07:56 

Merhaba arkadaşlar, forumu uzun süredir takip ediyorum ancak mesaj yazmak bugüne kısmetmiş. Bende BALLI 5'İNCİ J. SNR. TB. K.LIĞI Uludere Şırnak Jandarma Er olarak gidiyorum. Uçak biletimi aldım, pazar sabahı Dİyarbakır'a yola çıkacağım.

altugaaa seninle aynı yere çıkmışız. görüşelim msn den bir ara.

1210 Mesaj
10 Aralık 2008; 7:54:36 

quote:

Orjinalden alıntı: cilekesh84

Merhaba arkadaşlar, forumu uzun süredir takip ediyorum ancak mesaj yazmak bugüne kısmetmiş. Bende BALLI 5'İNCİ J. SNR. TB. K.LIĞI Uludere Şırnak Jandarma Er olarak gidiyorum. Uçak biletimi aldım, pazar sabahı Dİyarbakır'a yola çıkacağım.

altugaaa seninle aynı yere çıkmışız. görüşelim msn den bir ara.

hayırlısı devrem ama eminim ki en zor askerliklerden biri bizi bekliyor

3238 Mesaj
10 Aralık 2008; 9:47:21 

şırnak il jandarma zaten 23. jandarma sınır tumeninin içinde, 23. jandarma sınır tümeni şırnağın yarısı kadar ayrı bir dünya zaten, oraya giden arkadaşlar rahat olsunlar

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Aralık 2008; 10:42:11 

Gelin arkadaşlar 23.sinir Tümen güzeldir :)
İnternette eğer İL JANDARMA KOMUTANLIĞI YAZARSA KARARGAH'a bağlı olarak acemilik yapacaksınız.
Eğer yeriniz direk olarak veriliyorsa örnek : Uludere, Çakırsöğüt,Şenoba vs...
Acemiliğinizi Tümene bağlı şekilde Yukarı bir bölgede yapacaksınız ve acemeliğiniz bittikten sonra konvoy ile yerlerinize gideceksiniz.
İL JANDARMA KOMUTANLIĞINA düşenlerde sanıyorum yaklaşık 30 35 tanesi orada kalır diğerleri büyük ihtimal kurra ile ilçelere dağıtılır.

159 Mesaj
10 Aralık 2008; 12:41:11 

Kuvveti Jandarma
Sınıfı Jandarma
Statüsü Er
Branşı
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi SİLOPİ 2'NCİ J. SNR. TB. K.LIĞI
SİLOPİ ŞIRNAK

arkadaşlar bende silopi yolcusuyum. eğer irtibata geçmek isteyen varsa msn listesinde varım.

10 Mesaj
10 Aralık 2008; 12:47:46 

Arakadaşlar bende Şırnak İl Jandarma yolcusuyum

msn : serdarucar3131@hotmail.com

bilgi vermek isteyenler paylaşmak isteyenler için...

10 Mesaj
10 Aralık 2008; 13:13:39 

ŞIRNAK 23'ÜNCÜ J. SNR. TÜM. K.LIĞI
ŞIRNAK ben de buraya gidiyorum hepinize hayırlı olsun..

sssssssssss

1 Mesaj
10 Aralık 2008; 13:26:20 

Kuvveti Jandarma
Sınıfı Jandarma
Statüsü Er
Branşı
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi ŞIRNAK İL J.K.LIĞI ŞIRNAK

Aynı yere gelen varsa irtibata geçelim

voldemorde@hotmail.com

12 Mesaj
10 Aralık 2008; 13:43:59 

quote:

Orjinalden alıntı: daniel06

ŞIRNAK 23'ÜNCÜ J. SNR. TÜM. K.LIĞI
ŞIRNAK ben de buraya gidiyorum hepinize hayırlı olsun..

ben de sadece beni yolladılar buraya zannediyodum yalnız değilmişim.

4 Mesaj
10 Aralık 2008; 15:50:57 

SİLOPİ 2'NCİ J. SNR. TB. K.LIĞI
SİLOPİ ŞIRNAK
arkadaslar bende buraya dustum her hangı bır bılgısı olan yada buraya dusen arkads varsa irtibata gecelimmm

10 Mesaj
10 Aralık 2008; 16:11:42 

bende öyle xannediyodum

sssssssssss

4 Mesaj
10 Aralık 2008; 18:37:05 

yok mu başka şırnak yolcusu, benim birader de il jandarma komutanlığına düştü..

citius-altius-fortius

404 Mesaj
10 Aralık 2008; 19:24:10 

SİLOPİ 2'NCİ J. SNR. TB. K.LIĞI
SİLOPİ ŞIRNAK

bende bende

Şampiyonluk şarkısı
düşmesin dillerden...

169 Mesaj
10 Aralık 2008; 21:12:29 

Hepimize hayırlı teskereler arkadaşlar.
Bende 172'NCİ ZH. TUG K.LIĞI
SİLOPİ ŞIRNAK tayım.Allah hepimize sabır ve dirayet versin.

36 Mesaj
10 Aralık 2008; 22:20:26 

slmlr, bna da şırnak il j. komtanlığı çıktı.
pazar sabahı uçakla diyarbakıra geçicem sabiha gökçen den 11.30 uçağıyla
devrelerimle görüşmek isterim
bugun butun gun ucak biletiyle ugrastım, rezervede bi tane biletim var, isteyene gidip onu alalım isterseniz
sizi düşünerek iptal etmedim belki zor durumda kalan vardır diye
şırnaga gidecek kardeşlerimden cvp bekliyorum..

36 Mesaj
10 Aralık 2008; 22:24:21 

impossible_06fb@hotmail.com den ulaşabilirsiniz....

2 Mesaj
11 Aralık 2008; 1:11:37 

bende şırnak il jandarma yolcusuyum
pazar günü dıyarbakır ktm ye gidiyorum

dıyarbakırda görüşelim veya havaalanında görüşelim

2 Mesaj
11 Aralık 2008; 10:06:38 

selamlari
bende şırnak il jan. ya gidiyorum pazar günü 11:30 uçağı ile.
mutlaka görüşelim derim.

mustafameliktopuz@hotmail.com

msn de görüşemezsek mail gönderebilirsiniz.

8 Mesaj
11 Aralık 2008; 15:26:58 

umarım tum arkadaslar bılet bulabılmıstır sag salım gıdıp donmek dılegı ıle

159 Mesaj
11 Aralık 2008; 16:27:18 

merhaba şırnak yolcuları.

bende 2 jan sınır tabur komutanlığı silopiye düştüm.

duyduğum kadarıyla silopi ve şırnak çok rahat askerlik yapılan bir yermiş.

içim çok rahat. ismi duyunca insan ürküyor ama,

telaş yok işler yetişir

1 Mesaj
11 Aralık 2008; 18:46:20 

Benim de Şırnak İl Jandarma Komutanlığı
istanbulfb@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curva nord -- 11 Aralık 2008; 19:57:30 >

4 Mesaj
12 Aralık 2008; 10:18:30 

BENDE ŞIRNAK SİLOPİ 2.JANDRMA SINIR TAB.KOMUTANLIĞI
KAÇ KİŞİYİZ ARKADAŞLAR HADİ TOPARLANALIM
BEN P.TESİ SABAHINA YER BULABİLDİM ANCAK UÇAKTA
İRTİBAT İÇİN : emrs_07@hotmail.com

SİLOPİ 2. JANDARMA SINIR TABUR KOMUTANLIĞI

SİLOPİ/ŞIRNAK

519 Mesaj
10 Aralık 2009; 7:15:39 

331. dönem olarak ben de şırnak il jandarmaya gidiyorum nasipse. hakkımızda hayırlısı buymuş...

14 Mesaj
10 Aralık 2009; 12:02:13 

Eveett ben de Sirnak il jandarma yolcusuyum. Sormak istedigim bir kac nokta var bilebilecek arkadaslara;
1) Cumartesi 15.25 de Diyarbakir da ucaktan iniyorum saat 5 e kadar Diyarbakir Ktm ye yetisebilir miyiz?
2) Ktm de gecirilen sure askerlikten sayiliyor mu?
3) Tercih olarak sizce, 15.25 de Diyarbakirda inip dogrudan Diyarbakir Ktmye gitmek mi? Yoksa, iner inmez Sirnak a arac bulup dogrudan Sirnak'a gidip (biraz gec de olsa) birlige teslim olmak mi?
4) Nette bir kac yerde okudugum yazilara gore, Bazi yerlerde Ktm ye gitmek sart imis, kendi yerin olsa da gerisin geriye ktmye gonderiyolarmis. (Sallama bilgi mi bilmiyorum:) ) Sirnak il jandarma bu tip bi yer mi acaba? Dogrudan gidememe durumu var mi acaba?
Herkese hayirlisi arkadaslar...

824 Mesaj
10 Aralık 2009; 12:54:21 

Diyarbakır ktm ye katıl derim ben. !gece yatıp oradan şırnak 23. sınır jan tümen kom.lığına geçeceksin. havaalanından ktm yakın mesafe yetişebilirsin.

İLKER 1041

263 Mesaj
10 Aralık 2009; 13:01:56 

quote:

Orijinalden alıntı: coromantee

Eveett ben de Sirnak il jandarma yolcusuyum. Sormak istedigim bir kac nokta var bilebilecek arkadaslara;
1) Cumartesi 15.25 de Diyarbakir da ucaktan iniyorum saat 5 e kadar Diyarbakir Ktm ye yetisebilir miyiz?
2) Ktm de gecirilen sure askerlikten sayiliyor mu?
3) Tercih olarak sizce, 15.25 de Diyarbakirda inip dogrudan Diyarbakir Ktmye gitmek mi? Yoksa, iner inmez Sirnak a arac bulup dogrudan Sirnak'a gidip (biraz gec de olsa) birlige teslim olmak mi?
4) Nette bir kac yerde okudugum yazilara gore, Bazi yerlerde Ktm ye gitmek sart imis, kendi yerin olsa da gerisin geriye ktmye gonderiyolarmis. (Sallama bilgi mi bilmiyorum:) ) Sirnak il jandarma bu tip bi yer mi acaba? Dogrudan gidememe durumu var mi acaba?
Herkese hayirlisi arkadaslar...

arkadaşım havaalanından unutma DAĞÇEŞME otobüslerine binersen 20 dk içerisinde KTM desin
toplama merkezi diyarbakır büyükşehir belediyesinin 200 mt ilerisinde
dicle üni.mezunuyum
bende şırnak uludere bağlıca ya gidiyorum
cumartesi ktm de olacağım

★★★ Fenerbahçe 2012-2013 ★★★
1 Volkan Demirel 2 Egemen Korkmaz 3 Hasan Ali Kaldırım 4 Bekir İrtegün 5 Mehmet Topal 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 9 Miroslav Stoch
10 Alex de Souza 11 Dirk Kuyt 14 Raul Meireles 15 Henri Bienvenu 16 Cristian Baroni 17 Recep Niyaz 20 Sezer Öztürk 21 Selçuk Şahin
23 Semih Şentürk 27 Milos Krasic 34 Fehmi Mert Günok 38 Mehmet Topuz 48 Salih Uçan 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu
60 Özgür Çek 67 Orhan Şam 77 Gökhan Gönül 85 Serkan Kırıntılı 88 Caner Erkin
Aykut Kocaman

824 Mesaj
10 Aralık 2009; 13:14:05 

Şırnak il jaandarmaya düşenler acemiliklerini 23. tümende yaparlar daha sonra şırnağın farklı yerlerine atanarak usta birliğine giderler. Çok az bi kısmı tümende kalabilir.

İLKER 1041

8 Mesaj
10 Aralık 2009; 13:38:02 

bende şırnak il jandarma komutanlığı na düştüm :D

kısa dönem jandarma er

reanimation _linkinpark@hotmail.com

2796 Mesaj
10 Aralık 2009; 14:24:20 

Kabul Toplama Merkezi: 7'nci Kor. A Tipi Mrk. K. K.lığı / DİYARBAKIR
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi: ŞIRNAK İL J.K.LIĞI
Sınıfı: Jandarma
Statüsü: Kısa Dönem Er

MSN: hitboy86@hotmail.com

Görüşelim arkadaşlar :)

Edit: Trabzon dan orası çok ters, bilet bulamadım. İstanbul aktarmalı gideceğim... İstanbul'dan Mardin'e bilet bulabildim, Mardin'den Diyarbakır'a da nasıl giderim bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S. YıLDıZ -- 10 Aralık 2009; 14:28:46 >

Hardcore "PC" Gamer... Eski video oyunları yazarı...
TroubleMakerzZ Clan

824 Mesaj
10 Aralık 2009; 14:51:10 

Diyarbakıra tekrar gitmene gerek yok. Mardin ktm'ye katıl. senin için daha hayırlı olur hem :)

İLKER 1041

2796 Mesaj
10 Aralık 2009; 14:57:25 

quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

Diyarbakıra tekrar gitmene gerek yok. Mardin ktm'ye katıl. senin için daha hayırlı olur hem :)

12 sinde direk Şırnak'a gitsem sorun olmaz herhalde di mi ? Yoksa Diyarbakır'a gitmem mecbur mudur?

Hardcore "PC" Gamer... Eski video oyunları yazarı...
TroubleMakerzZ Clan

1210 Mesaj
10 Aralık 2009; 15:28:30 

quote:

Orijinalden alıntı: S. YıLDıZ

12 sinde direk Şırnak'a gitsem sorun olmaz herhalde di mi ? Yoksa Diyarbakır'a gitmem mecbur mudur?

Direk Şırnak' a gidebilirsiniz arkadaşlar KTMden ne kadar uzak kalırsanız o kadar iyi.

824 Mesaj
10 Aralık 2009; 15:33:24 

quote:

Orijinalden alıntı: S. YıLDıZ

Yok mecbur değilsin. Direk şırnağa gidebilirsin. Ama insan cizrede falan biraz ürperiyor. :) Mardin ktm ye katılıp kendini güvende hissederek gitmek daha mantıklı bence.

İLKER 1041

10 Mesaj
10 Aralık 2009; 17:21:15 

quote:

Orijinalden alıntı: vaspuci

Yukarıdada yazdım. En iyisi direk KTM ye uğramadan gitmek. Ama bölge sıkıntılı. Ya 3 - 5 arkadaş buluşup Mardin den araç tutup gideceksiniz yada orada sizi biri karşılayıp kendi götürecek.

KTM ye uğranacaksa Mardin Diyarbakıra göre iyidir. Birde KTM ye sabah erkenden katılınabilirse ilk giden konvoyla çıkış yapılınabilir. Tabi şansa kalmış birazda...

selam, ben mardin den şırnak a direkt gitmeyi düşünüyorum, gelmek isteyen arkadaşlar varsa beraber bir araç kiralayarak falan gidebiliriz...

10 Mesaj
11 Aralık 2009; 9:34:04 

selam, şırnak il jandarma komutanlığı ile şırnak il jandarma tümeni arasındaki fark nedir bilen var mı arkadaşlar?
bazı arkadaşlarda il jandarma komutanlığı bazılarında şırnak il jandarma tümeni yazıyor???

12 Mesaj
10 Nisan 2010; 0:52:01 

BAĞLICA 3'ÜNCÜ J. SNR. TB. K.LIĞI
ULUDERE ŞIRNAK çıkmıştır

iletişim sonersezer117@gmail.com

4 Mesaj
12 Nisan 2010; 17:09:07 

arkadaşlar şırnak uludere ballı 5. jandarma sınır tabur komutanlığı hakkında bilgi verebilirmisiniz nasıl bir yer güvenli mi terör var mı kısa dönem olarak buraya çıktı

554 Mesaj
29 Nisan 2012; 10:10:19 

beyler şırnak il jandarma alay komutanlığı hakkında bilgisi olan varmı ?

GIGABYTE 970A-UD3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.) / AMD FX X8 8320 Soket AM3 3.5GHz 16MB Cache 125W 32nm / Sapphire R9 270X TOXIC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 / GSKILL 8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1866Mhz CL9 1.5V Dual Kit / CORSAIR CARBIDE SERİSİ 400R 80PLUS 750W MidT ATX / Seagate 3.5" 1TB HDD 8GB SSD Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm SSHD / Logitech MK330 WIRELESS DESKTOP / / Logitech V20 2+1 Usb Speakers /Asus 23.6" VN247H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR / Cooler Master SEIDON 120M SIVI SOĞUTMA
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.494