- x
1'İNCİ MOT.P.TUG.K.LIĞI - ADAPAZARI SAKARYA
410 Cevap101397 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

17 Mesaj
10 Aralık 2008; 1:52:47 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Düşen arkadaşlarla konuşalım. motorize piyade tugayı nedir, ne iş yapar bilgisi olan varmı?

Fenerbahçe Cumhuriyeti ortalıkta yoksa, Türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp, mezarlık olur. Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.

İslam Cupi

4246 Mesaj
10 Aralık 2008; 2:14:47 

bende ordayım dostum geçrekten hiçbir bilgi yok birlik hakkında

C4 1.6 e-Hdi Comfort Plus 112BG

17 Mesaj
10 Aralık 2008; 2:31:50 

hayırlısı olur inşallah kardeşim.

bu arada ben yanımda kankamıda getiriyorum, aynı otelde çalıştığım kankamla beraber girdik sınava, aday numaralarımız arka arkayaydı, ikimizde aynı yere düştük. ben turizm o konservatuar mezunu(sağlam bağlama çalar, sıkılmayız) :)

sonucu öğrendiğimden beri araştırıyorum hiç bir bilgiye ulaşamadım. bazı yerel sayfalarda TAŞKISIĞI diye bir mevkiden bahsediliyor, google earth de aradım, bulamadım. tek bildiğim istanbula 120km mesafede olduğu. adapazarında yaşayan uzaktan bir kısım akrabalarım var, yarın sabah ilk iş telefon edip detayları öğrenmek olacak, öğrendikçe buraya yazarım.

sende birşeyler öğrenirsen paylaşırsın kardeş...

Fenerbahçe Cumhuriyeti ortalıkta yoksa, Türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp, mezarlık olur. Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.

İslam Cupi

2 Mesaj
10 Aralık 2008; 4:05:19 

bende aynı yere geliyorum hepimiz için hayırlısı...

5 Mesaj
10 Aralık 2008; 6:04:03 

bende adanadan geliyorum. herkes için hayırlısı olsun.

832 Mesaj
10 Aralık 2008; 6:56:20 

Evet taşkısığı denilen yerde. Merkezden 10dk.da bir araba gider. ve 20dk uzaklıkta Adapazarına

69 Mesaj
10 Aralık 2008; 9:56:17 

323. kd olarak buraya düşmüştüm. Şuanda aynı yerde askerliğimi yapıyorum. Kısaca neler karşılaşacğınızı söyleyim.

Teslim olacağınız yer. Adapazarı merkezdeki Çark Kışlası. Sonra sizleri Akşam 7ye doğru otobuslerle kandıraya getirecekler. Acemi eğitim yeriniz Kocaeli Kandıra kışlası. yaklalşık 4 haftalık eğitimden sonra yemin töreniniz var. Sonra 6 farklı kışlaya dağıtımınız var. Ben kandıra kışlasında kalmıştım. Kandıra kışlası sürgün yeri. Ne kadar sapıkalı, madde bağımlısı ve problemli insan varsa burada askerliğini yapıyor. Acemi zamanınızda bunlarla bir irtibatınız olmaz. Ama usta birliğinde kandırada kalırsanız. Bunlarla muhattab olmak zorunda kalıyorsunuz. Neyse fena bir yere düşmediniz. Umarım zorlanmadan askerliğinizi bitirirsiniz. Sormak istediniz bir konu olursa yardımcı olmaya çalışacağım.

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

4246 Mesaj
10 Aralık 2008; 10:43:21 

emre diğer yerler neresi peki dğer 5 yer

2 Mesaj
10 Aralık 2008; 11:19:32 

Arkadaşlar ben de hataydan geliyorum.hepimiz için hayırlı uğurlu olur inş.

69 Mesaj
10 Aralık 2008; 11:37:18 

Diğer 5 yer.

Çark kışlası: Tuğayın ana karargahı disiplini en yüksek yer. Selam vermekten başınız dönüyormuş. :) Kandırada selam vermek yok gibi birşey düşünün artık.

Taşkısığı Kışlası: Tuğayın en büyük kışlası. Disiplinli bir yer.

Sakarya kışlası: Tuğayın mahzemecisi diyebbiliriz.

Seymen kışlası: İzmit'te tank taburu.

Edok: İzmit köseköyde.

Şunuda bilin geldiğiniz tuğay ilk baharda manisaya taşıncak. Şimdiden başladılar hazırlıklara. Komutanların söylediğine göre baya bir ortalık karışacakmış. Rezillik diz boyu olur filan dediler. İnşallah sizlere bu rezillikler yansımaz.

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

4246 Mesaj
10 Aralık 2008; 11:58:23 

valla kime sorsam güzel yer diyorlar ayrıca taşınma işleri hemen olmayackamış bir binbaşıdan öğrendim

2129 Mesaj
10 Aralık 2008; 12:02:43 

vay motorize ekip

Hayırlı olsun hepiniz için

Satılık Kutulu Adobe Premiere Pro CS5

4246 Mesaj
10 Aralık 2008; 12:12:56 

sağol arifimmm insani yardımcım benimmmm :D

2129 Mesaj
10 Aralık 2008; 12:17:34 

bizim tugayın amblemi sevgi kelebeğiymiş zaten

Satılık Kutulu Adobe Premiere Pro CS5

609 Mesaj
10 Aralık 2008; 12:25:46 

aynı yere geliyorum arkadaşlar hayırlı olsun herkese

SeMeRkAnD
''dergi'' http://www.semerkand.com/index.html
----------------------------------------------------------------''oKu,dÜşÜn,UyguLa,NeTiCeLeNdİr''

1.mot.piyade.tugay komutanlığı 2.tabur 6. bölük Piyade çvş İbrahim 3. havan manga komutanı /izmit/kandıra 325 k.d
KIZILCALAR@hotmail.com

17 Mesaj
10 Aralık 2008; 12:52:38 

quote:

Orjinalden alıntı: emremax

Diğer 5 yer.

Çark kışlası: Tuğayın ana karargahı disiplini en yüksek yer. Selam vermekten başınız dönüyormuş. :) Kandırada selam vermek yok gibi birşey düşünün artık.

Şunuda bilin geldiğiniz tuğay ilk baharda manisaya taşıncak. Şimdiden başladılar hazırlıklara. Komutanların söylediğine göre baya bir ortalık karışacakmış. Rezillik diz boyu olur filan dediler. İnşallah sizlere bu rezillikler yansımaz.

kardeş tugayın telefon numarasını hatırlıyormusun?

İslam Cupi

69 Mesaj
10 Aralık 2008; 23:27:20 

Yok hatırlamıyorum.

2 Mesaj
11 Aralık 2008; 21:00:36 

Arkadaşlar hangi gün gitmeyi düşünüyorsunuz istanbuldan gidecek olan varmı?..

301 Mesaj
11 Aralık 2008; 21:28:34 

quote:

Orjinalden alıntı: emremax

Diğer 5 yer.

Hocam merhaba, bende 1'İNCİ MOT.P.TUG.K.LIĞI - ADAPAZARI SAKARYA'ya düştüm.
Taşınacak derken bize vuracak mı sence? Yani 6 ay askerliğimiz var ilkbaharda oradayız sonuçta, yani bizi tutup manisaya mı alacaklar?

Sağol.

Bu arada ben Pazar günü gideceğim, siz cmtesi mi pazar mı?

301 Mesaj
11 Aralık 2008; 21:31:47 

Bir de arkadaşlar herkes birbirine pm atsın tanışalım, orada destek olur.

69 Mesaj
12 Aralık 2008; 0:35:09 

Bende pazar akşamı geri döneceğim. Aynı saatlerde içeri girebiliriz. Taşınma konusuna geri dönersek. Manisaya götürmeye denk gelmeseniz bile taşınca curcunasına denk geleceğiniz kesin bence. Çünkü şu sıralar taşınma planları yapılıyor. Kaç kamyon, vagon gibi.

17 Mesaj
12 Aralık 2008; 14:54:07 

Biz 2 KD Istanbul dan arabayla gelecegiz, Pazar günü saat 3-4 gibi teslim olmayı düşünüyoruz. Kışla etrafını bilen arkadaşlar yakında toplanabileceğimiz park, kahve vs varsa orada buluşalım beraber girelim isterseniz...

İslam Cupi

9 Mesaj
12 Aralık 2008; 17:24:57 

emremax! sizin oraya gelecek olanlara, askeriye neler veriyor(terlik, çorap,eşofman vb ) dışardan neler almak lazım.

2 Mesaj
13 Aralık 2008; 11:36:18 

Taşkısığından selamlar
Emrenin dediği gibi çok bir problem yaşamazsınız, en önemlisi bu sanırım.. endişe etmeyin, ilk gün 'nereye geldim ya' şokunun ardından günler akmaya başlar
Mevcut alışveriş listelerine baktıysanız ekstra çok bi ihtiyacınız olmaz bol bol iç çamaşırı getirin, acemiliği yapacağınız Kandıra da kantinde pek çok ihtiyacınızı gidermeniz mümkün, eşofman veriyorlar ama yatarken giymek için bi takım getirmeniz güzel olur, sivil eşya olarak gardrobunuzda en dandik ne varsa giyin gelin acemiliğiniz boyunca depoda duracak sivil eşyalarınız zaten. Bu arada bol bol şehir efsanesi duyarsınız dağıtımdan önce kışlalarla ilgili.. kulak asmayın dağıtım olabilecek her kışlanın artıları ve eksileri var muhakkak.
Ama aralarında Sakarya Kışlası oldukca rahat hatta tek geçerim :) aranızdan yaşca en büyük olanların dağıtımı büyük ihtimal oraya olacak, bizde öyle denk geldi
Bizim burda spor fena değil açıkcası daha doğrusu fena :), şahsen acemilikde 100m koşamayan ben 20 km aralıksız koşar hale geldim, 80 kg girdiğim kapıdan daha kilo vermezsem 70 kg çıkacağım. Onun haricinde bir problem yok, ha bu arada Sakarya ve Edok hariç çarşılar iki hafta da bir o da duruma göre kitlenebiliyor (denetleme ceza vs) - hoş bizim askerlik bitti çarşımızın kitlendiği olmadı
Çok net şeyler söylemek zor bırakın taburu bölükden bölüğe durumlar değişebiliyor akışına bırakın geldiğinizde biz bir hafta daha burada olacağız ve size yardımcı olacağız zaten
Bekliyoruz :)
ŞFK 35

Edit: Unutmuşum silikon tabanlık hayat kurtarır unutmayın! ve kalitelisiden alın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilinsor14 -- 13 Aralık 2008; 11:44:29 >

2 Mesaj
16 Aralık 2008; 22:49:36 

iyi akşamlar.benim eşim de Adapazarı na gitti.13 ünde teslim oldu.Şu anda Kandıra kışlasında.Bilenler cevap verebilirse çok sevinirim sorularıma:
1-Yemin Töreni hangi kışlada oluyor?
2-Bu yemin törenlerinin olduğu kışlalara ulaşım zor mu?Nasıl yapılır?
3-Bir müddet sonra (genelde 25 gün dediler) cep telefonu kullanabildiğini duydum.Doğru mudur? Doğru ise ne zaman kullanabilir?
4-Taşınma diye bir konudan bahsediyorsunuz.Bunu daha da açabilir misiniz?Manisa'ya gelme olasılığı mı var?

Şimdiden teşekkürler.Sizlere hayırlı teskereler.Biz Asker yolu gözleyenlere de Allah sabır versin.

2 Mesaj
17 Aralık 2008; 12:47:01 

Selamlar, Allah kavuştursun
1 Yemin töreni Kandıra da
2 Tem üzerinde Kandıra çıkışı olması lazım tam hatırlamıyorum ama ulaşımda sıkıntı yaşamazsınız
3 Acemilikte öyle bir olaya girmemesinde fayda var sonrasında düşeceği kışla ve bölük önemli şimdiden birşey söylemek zor..
4 Taşınma konusunda benim bir bilgim yok malesef..
Umarım mümkün olduğu kadar sıkıntısız geçer sizler için bu 5 ay..

2 Mesaj
17 Aralık 2008; 22:24:20 

Manisa ya taşınma hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi?

69 Mesaj
25 Aralık 2008; 11:40:50 

Manisa taşınma kesinleşti. Ama ilkbaharsonu ve yaz aylarında olacak. 325. Dönemleri nasıl etkiler hiçbir fikrim yok.

4246 Mesaj
1 Ocak 2009; 15:51:17 

kandırada son derece rahatız hiçbir sıkıntımız yok komutanlar süper..

609 Mesaj
1 Ocak 2009; 18:47:37 

Aynen katılıyorum.orkun.rahatımız iyi şükür..ayrıca bizim uzmanlar çok candan,anlayışlı.süper.çok şükür.birde çok güldürüyolar bizi:)
quote:

Orjinalden alıntı: okko

kandırada son derece rahatız hiçbir sıkıntımız yok komutanlar süper..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIZILCALAR -- 1 Ocak 2009; 18:48:37 >

SeMeRkAnD
----------------------------------------------------------------''oKu,dÜşÜn,UyguLa,NeTiCeLeNdİr''

1.mot.piyade.tugay komutanlığı 2.tabur 6. bölük Piyade çvş İbrahim 3. havan manga komutanı /izmit/kandıra 325 k.d
KIZILCALAR@hotmail.com

9 Mesaj
10 Nisan 2009; 0:55:12 

s.a arkadaslar bende 1'İNCİ MOT.P.TUG.K.LIĞI ADAPAZARI SAKARYA ya ksd olarak dustum.. adım oktay sezgin orada görüşürüz artık.. sizlerde isimlerinizi burda yazarsanız orda buluruz birbirimizi

5 Mesaj
10 Nisan 2009; 4:06:29 

arkadaslar bende 12sınde ordayım. ismim mert umarım hersey yolunda gıder

4246 Mesaj
10 Nisan 2009; 9:25:18 

arkadaşlar sizleri kapıda pazar günü ben karşılıycam adım orkun siz okko da deseniz nizamiyede herkes gösterir zaten nizamiyede 2 uzun dönem dışında hepimiz kısa dönemiz size uyarım bavuluunzda kolonya parfüm ayani alkollü şeyler olmasın alıcaz çünkü bu arada sormak istediğiniz şeyler olursa sorun girdiğimde cvplarım hayırlı olsun

9 Mesaj
10 Nisan 2009; 12:29:38 

quote:

arkadaşlar sizleri kapıda pazar günü ben karşılıycam adım orkun siz okko da deseniz nizamiyede herkes gösterir zaten nizamiyede 2 uzun dönem dışında hepimiz kısa dönemiz size uyarım bavuluunzda kolonya parfüm ayani alkollü şeyler olmasın alıcaz çünkü bu arada sormak istediğiniz şeyler olursa sorun girdiğimde cvplarım hayırlı olsun

tamamdır orkun pazar unu gorusmek uzere dıyelım ozaman... birde ben istanbuldan araba ıle gelıcem yolu kabaca tarıf edermısın nerede hangi kıslada teslım olcagız...

birde aksama gs fb macı var onu ızleme ıhtımalımız nedır?? % olarak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysezgin -- 10 Nisan 2009; 12:45:41 >

2 Mesaj
10 Nisan 2009; 15:29:27 

bıraz zor ızlersınız macı :D pazar aksamı emın olun macı dusunmıyceksın emın ol.
Adapazarında fazla kalmıycaksınız.Bızım yanımıza gelıceksınız.:D gerısı suprız:D
ama sızı cok ıyı komutanlar beklıyo onlarla arkadas olun ozellıkle tegmenler sızı cok sevecek.hayırlı teskereler.sakın fırar etmeyın:D

2 Mesaj
10 Nisan 2009; 16:08:27 

S.a. arkadaşlar bende aranıza izmirden katılıcam Pazar günü gelmeyi düşünüyorum. Çok memnun oldum. İsmim çetin (çeto diyebilirsiniz). Orkun bişey soracaktım cevap verme imkanın olursa çok sevinirim diğer arkadaşlara da yardımcı olacağını düşünüyorum… Geleceğimiz yer tam olarak nerede merkeze yakın mıyız? Uzak ilçeye falan mı gidecez Pazar günü yola çıkacağım saat 3-4 e kadar anca ulaşabilirim. Yardımcı olman bize kolaylık sağlayacaktır. Son bişey daha soracam arabamla gelirsem park. V.b. bi sorun olur mu? Şimdiden çok teşekkürler hepimize hayırlı teskereler....

4246 Mesaj
10 Nisan 2009; 17:18:09 

arkadaşlar teslim olucağınız kışa merkezde adapazarı merkez çark kışla herkes bilir temden de e-5 tende gelebilirsiniz buraya gliceksiniz burdna ototbüslerle kandıra kışlasına gdiceksiniz ..

5 Mesaj
10 Nisan 2009; 18:20:20 

Selam askerler, ben Sinan bende pazar gunu ankaradan katilcam ins. gorusmek uzere

(oktaysezgin , merty2 ,okko , seramony ,cetin81 ) kardesler görüsmek üzere...
herkese saygilarr..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elestiz -- 10 Nisan 2009; 18:21:54 >

elestiz...

1 Mesaj
10 Nisan 2009; 18:54:27 

Hepimize hayırlı teskereler millet. Bursa' dan Ethem. Eto denmesinde de bir sakınca yok. Zaten en fazla bir iki gün resmiyet muhafaza ederiz ondan sonra tertip :)
Pazar günü görüşmek üzere kısmetse.

2 Mesaj
10 Nisan 2009; 19:45:43 

arkadaslar ben acemı egitimine gelecegınız kandıra kıslası askerıyım.325 kd yım.acemılık tatıl gıbıdır tatıl gıbı gorun ama sızın basınıza gelıcek komutanlar bıraz sert olabılır oda sızın sansınıza.acemılık tatıldır unutmayın ama usta bırlıgı zor gecer.hepınıze hayırlısı olsun.gelecegınız kandıra kıslası surgun yerıdır.her turlu sabıkalı ınsan var.hersey basta zor gelır ama alısırsınız.

9 Mesaj
10 Nisan 2009; 20:01:12 

quote:

arkadaşlar teslim olucağınız kışa merkezde adapazarı merkez çark kışla herkes bilir temden de e-5 tende gelebilirsiniz buraya gliceksiniz burdna ototbüslerle kandıra kışlasına gdiceksiniz ..

çark kıslasında teslım olacagız ve ordan toplu halde kandıra kıslasına teslım olacagız... bunun bellı bır saatı varmı?? ona gore orda olalım ben sabah erkenden gıderım dıordum.. egerkı aksam 5 te alcaklarsa hepımızı ona gore gelmek lazım.. agac olmayalım çark kışlasında:)

69 Mesaj
11 Nisan 2009; 2:36:19 

Valla maçı seyretmek isteyenler. Maçtan sonrada teslim olabilirler. Kandıraya bir kaç gün geç gidersiniz. Ne kadar az kalırsanız kandırada o kadar iyi. Çünkü ne kadar şerefsiz varsa hepsi kandırada toplanmıştır. Bunların içinde rütbelilerde dahil. (kısa dönemler hariç). Ben 323. kısa dönem olarak ordaydım. Allah oraya düşenin yardımcısı olsun. Kimseyi korkutmak istemem ama hayatınızın en zor zamanları orada gececek. Size söyleyebileceğim tek şey acemiliğin tadını çıkarın. :)

4246 Mesaj
11 Nisan 2009; 10:17:43 

emre sana katılmıyorum biz 325 ler olark en güzel günlerimizi kandırada geçirdik arkadaşlar çark kışladan otobüsler 5 gibi filan kalkar ama sıra belemek istemiyorsanız erken gelin içerde oturursuunuzzz.

9 Mesaj
11 Nisan 2009; 12:45:33 

quote:

emre sana katılmıyorum biz 325 ler olark en güzel günlerimizi kandırada geçirdik arkadaşlar çark kışladan otobüsler 5 gibi filan kalkar ama sıra belemek istemiyorsanız erken gelin içerde oturursuunuzzz.

orkun anladıgım kadarı ıle cark kıslası toplama merkezı gıbı bırsey.... soyle yapabılırmıyız .. ben araba ıle gelecegım ıcın dırek kandıra kıslaına gıdıp teslım olma ıhtımalım vrmıdır....

4246 Mesaj
11 Nisan 2009; 20:20:58 

hayır oktay böle bir şansın yok burası toplama merkezi gibi düşünme çark kışla tugay karargahı 1. mot. p tugayının buraya geliceksiniz hepinizin aramasını biz yapıcaz kaydınızı yapıcaz ve otobüslere binip kandıraya uğurlicaz sonra 4 hafta yolunuzu gözleyeceğiz bu arada listeniz elime geldi senin babanın adı fatih ti sanırım :D 101 kişi olucaksınız yandınız diyim biz 350 kişi idik bölük komutanınız için birtane komutanın adını duydum eğer o olursa yandınız :D ama acemilik güzeldir iyi değerlendirmeye bakın şuan itibari ile netteyim soruus olan varsa sorsun cevaplamaya çalışısırım

609 Mesaj
23 Nisan 2009; 16:08:13 

Arkadaşlar hepinize hayırlı uğurlu olsun.kandıra sürgün yeri gibi ifadeler daha önceden doğru idi.ancak şu anda böyle bir problem yok.ayrıca topl yaşamın olduğu heryerde problemler olabilir.siz kendi daranışlarınızı denetim altında tutarsanız problem yaşamazsınız.ne verirseniz onu alırsınız.ben 4.5 aydır buradayım.yeni izmir tatbikatından döndük.gayet iyi geçti.artık kandıra kışlasının kötü imajı ege ordu komutanlığında geçerli değil.merak etmeyin,güzel bir yere geldiniz.ben 6. bölükteyim,taburda.herhangi birşey sormak isterseniz kısa dönem ibrahim dersiniz.beni bulursunuz.hadi ALLAH A emanet olun...

SeMeRkAnD

KIZILCALAR@hotmail.com

2058 Mesaj
10 Ağustos 2009; 0:56:47 

Arkadaşlar bende buraya düştüm 329. dönem görüşmek üzere ....

[Gigabyte 965P Ds3][INTEL 6420@3200]+[Big Typhoon]+[Ocz Plantium ddr800]
[250GB SATA Seagate 16C]+[Skystar 2.6d]
[Sapphire 1950XT]+[Nec DVDRW]+[Nec DVD-RW 3540A]
[Silverstone 500 watt siyah]+[AOPEN H600 B13]+[Zoom X5V]
[Philips Dobly Surround]+[Logitech Wireless Mouse]+[SONY LCD]

6 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:16:26 

bnde aynı yerdeyim sabiha gökçenden nasıl gidilir oraya

4 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:27:48 

Arkadaşlar bende 329. dönem olarak buraya düştüm. Yeni bilgiler verirseniz süper olur. Ayrıca belliki bu taşınma işi hala olmamış bizim denk gelme ihtimalimiz nasıl ??

78 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:29:53 

Arkadaşlar bende buraya düştüm.:)

. Teslim olacağımız yer çarşıya 500 metre uzaklıkta. Sakarya Atatürk Stadyumunun hemen yanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monarchist -- 17 Ağustos 2010; 8:54:17 >

2635 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:34:23 

ben de burdayım. hayırlı ola herkese

2058 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:37:51 

Beyler kaynaşalım içerde ismim sertaç:)

[Gigabyte 965P Ds3][INTEL 6420@3200]+[Big Typhoon]+[Ocz Plantium ddr800]
[250GB SATA Seagate 16C]+[Skystar 2.6d]
[Sapphire 1950XT]+[Nec DVDRW]+[Nec DVD-RW 3540A]
[Silverstone 500 watt siyah]+[AOPEN H600 B13]+[Zoom X5V]
[Philips Dobly Surround]+[Logitech Wireless Mouse]+[SONY LCD]

6 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:39:43 

Arkadaslar 329.donem bende 1'İNCİ MOT.P.TUG.K.LIĞI ADAPAZARI Sakarya topcu Kısa Dönem cıktım

2635 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:39:46 

ozan. istihkamdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimaxsahinabi -- 10 Ağustos 2009; 1:39:52 >

1417 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:40:14 

325. dönem dedenizden bol şanslar. Çünkü fazlasıyla ihtiyacınız olacak.

4 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:41:43 

Erdem; 1'İNCİ MOT. P. TUG. K.LIĞI Piyade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemayvaz -- 10 Ağustos 2009; 1:42:32 >

2635 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:44:25 

quote:

Orijinalden alıntı: the_cooler_king

325. dönem dedenizden bol şanslar. Çünkü fazlasıyla ihtiyacınız olacak.

niye yawww? millet seviniyordu iyi yer diye? korkutma bizi

2 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:49:33 

[font="Arial"]BENİMKİ DE BURAYA CIKTI HERKEZE HAYIRLI OLSUN...[/font]

1 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:50:14 

Musa -- 1'İNCİ MOT. P. TUG. K.LIĞI ADAPAZARI SAKARYA

78 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:52:22 

Adı
Kuvveti Kara Kuvvetleri
Sınıfı Topçu
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Kabul Toplama Merkezi -
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ MOT. P. TUG. K.LIĞI ADAPAZARI SAKARYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monarchist -- 17 Ağustos 2010; 8:54:46 >

Sayfa:   [1] 3 4 5 6 7      >>