Şimdi Ara

25'İNCİ MKNZ.P.TUG.K.LIĞI ARDAHAN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
0
Favori
39.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kabul Toplanma Merkezi ERZİNCAN Kab.Top.Mrk.K.lığı
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 25'İNCİ MKNZ.P.TUG.K.LIĞI
    ARDAHAN

• Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Er
    Branşı
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 25'İNCİ MKNZ.P.TUG.K.LIĞI
    ARDAHAN
  • 25'İNCİ MKNZ.P.TUG.K.LIĞI
    ARDAHAN

Erzincandaki 3. Ordunun, Erzurumdaki 9.Kolordusuna bağlı Ardahan merkezli Tugayıdır. Eski Rusya şimdilerde Gürcistan ve Ermenistan sınırlarını bekler. Şimdiki komutanı Tuğgeneral Paşa Özen'dir.
    Kaynak. itüsözlük

İzmir'den nasıl ulaşabilirim Erzincan'a?

Uçakla Sivas'a mı gidip ordan Erzincan'a geçsem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERbarış -- 10 Aralık 2008; 10:25:19 >
  • 25'İNCİ MKNZ.P.TUG.K.LIĞI
    ARDAHAN

toplanma yeri erzincan diyor,

nasıl gidicem bilmiyorum yer filan yok ne uçak ne otobüs
  • 25.inci mknz.p.tug.k.lığı ardahan arkdşlar toplnma yerine gitmeden direk birlige teslim olabilirmiyiz bir bilgisi olan varsa yazrsa sevnrm.
  • arkdaşlar yildirim.riza@hotmail.com msn adrsm eklerseniz sevnrm pazr günü hepmiz aynı birlkteyiz.
  • bende 25. mknz deyim ama bana toplanma merkezi yazmamışlar direk ardahana gidiyorum... bi problem çıkarmı acaba?? yanlış girilmiş falan olabilirmi??
  • nasıl sende toplanma yeri yazmaz orya gdenlern hepsi erzincanda toplnıyo sen nerde ikamet edyosun tertip
  • arkadaşlar benim msn adresimde: flight_2023@hotmail.com... eklerseniz burdan konuşabiliriz...
  • ben gebzede oturuyorum tertip... bu adam bi şekilde yolunu bulur gelirmi demişler ne demişler anlamadım bende toplanma merkezi yazmıyo :)) ardahana gidince beni geri erzincana yollamasınlarda :P :)
  • valla ben yarın yola çıkıcam uçak da bulamadım mecbur otobüsle direkt ardahan yapıcam izmirden.. cumartesi gircem artık fazla kasamadım yani , boynumuz kıldan ince :) benim de erzincan ktm yazıyor ama ardahana gitmek daha mantıklı geldi.. sorun falan olmaz dedi arkadaşlar
  • bende ardahana gidiyorum.bilet bulamadığım için 16 sında uçakla erzincana geçiyorum.
  • Arkadaşlar hepinize hayırlı teskereler. Ben de 301. K.D. olarak 25. MKNZ'de yaptım. Havası çok soğuktur, Tugayda yeme içme sebil gibi. yemekler de Tugay komutanı orda olduğu için genelde iyi çıkar. Bizi yemin töreninden sonra Göle garnizonuna gönderdiler. 3. Tank Bölüğüne. Göle Garnizonunda 2005 yılında o zamanlar Piyade bölüklerinden birinin komutanı Asutay Akıncı Yüzbaşıydı. Garnizonun en baba adamıydı. Kendi bölüğünün askerini Garnizon komutanına bile ezdirmezdi. Askerine çok sahip çıkardı. Bilmiyorum acaba hala orda mı yine. Göle' ye düşen olursa lütfen foruma da yazsın.
  • ARDAHAN GOLEYE DUSEN BUTUN ARKADASLARIMA GECMIS OLSUN HAVA SARTLARI COK ZOR. AMA DÜŞTÜĞÜNÜZ YERİN Bİ ÖNEMİ YOK BAŞINIZDAKİ RÜTBELİ ÖNEMLİ. GÖLEYE DÜŞEN BENİ ARAYIP BİLGİ ALABİLİR YARDIMCI OLURUM TELF NOM 05543929332. SIMDIDEN HAYIRLI TESKERELER ASKER ARKADASLARA ADIM YUNUS EMRE.
  • ya arkadslar bnde 25. mknz piyade tugayına cıktım ama bndede kabul toplama mrkezi yazmıyo
    bnde biraz acele edip ucak bileti aldım karsa online acaba bi sıkıntı olurmu bilen varsa yardım lütfen
  • slymndr ve rzyldrm arkadsları msn e ekledim bilgi paylasırsak ii olur eklersnz sevinirim
  • bendede ktm yazmyıo.. Ankaradan gidiyorum bende oraya... kars a uçak bileti aldım.. hepimize hayırlı olsun
  • bnde karsa ucak bileti aldım explanatory eger iniş saatleri yakınsa ardahana gideblrz beraber bnim ucak 11 nisan cumartesi karsa varıs tahmini 14:00
  • İZMİR 9 eylül ekonometri den:

pazar günü 8 de uçuyom karsa. ordan ardahan...
     25'İNCİ MKNZ.P.TUG.K.LIĞI ARDAHAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkankilicoglu -- 11 Nisan 2009; 23:43:25 >
  • ben pazar günü uçuyorum buyuk ihtimal volkankankılıcoğlu ile aynı uçakta olacaz... Ankaradan saat 9 da kalkıyo benim uçak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi explanatory -- 10 Nisan 2009; 1:39:25 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.