Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı Oyunların Üzerinde ON SALE yazıyor Onlar Ne Oluyor acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: rds

quote:

Orjinalden alıntı: hinolma

quote:

Orjinalden alıntı: hinolma

bir de takip no order details mailinden sonra ayrıca mı veriliyor?

bunu cevaplayacak var mı?

"Your order has been shipped" konulu bir mail alacaksın. O mailin altında;

Tracking Information

This order has been sent using ROYAL MAIL

Your Package Tracking Number is :

yazaraktan takip numarasını yazacaktır. Sitedeki hesabındanda takibini yapabilirsin.

teşekkürler..

• quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

ya benim kredi kartının içinde bonkomat da varmış.acaba normal kredi kartında olmassa bankomattan mı çekiyor?

?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mafia 2

Bazı Oyunların Üzerinde ON SALE yazıyor Onlar Ne Oluyor acaba

"On sale" ibaresi indirimde olduklarını gösteriyor
  • quote:

quote:

ya benim kredi kartının içinde bonkomat da varmış.acaba normal kredi kartında olmassa bankomattan mı çekiyor?

?

kanka sen oyun sıparişi verdinmi?
  • verdim ya thank you falan dedi.gmaile 2 tane mesaj geldi.ama royal mail kodu gelmedi
  • Perşembe günü verdiğim sipariş cumartesi günü İstanbul UPİM'e sevkedilmiş. Konuyu başlatan arkadaşa teşekkürler kampanyayı ve siteyi haber verdiği için.
  • resistance 2 hala pre order bile yapılmıyor, geç mi kaldım ne
  • bende sipariş verdim arkadaşlar, bu royal mail den bneim kendi mailime mi mail gleicek anlamadım ne yapmamız gerekiyor.. siteden bana alışverişi ypatığıma dair mail gelmiş ynai karttan şukadar alındı flaan die..
  • çarşamba akşamı verdim sıparişi hala istanbul upmime aktarıldı yazmıyor yaw
  • biz alasıya kadar lbp bitti...
  • Bu konuyu yeni gördüm ve siteye hemen daldım. Hemen Fifa 09 fiyatına baktım ve fiyat gayet iyi £27.39. Yalnız bir sorum olucak. Fifa 09 resminin üstünde STAR BUY ibaresi var. Bu ne anlama geliyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: manovar

0001 13/12/08 09:48 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi ISTANBUL ULUSLARARASI POSTA ISLEME Item Received in good condition

Paket istanbula ulaşmış görünüyor. Ankaraya da hafta içi gelir heralde. 10.12 de sipariş vermiştim.
    Bilgilerinize

Usta en şanslı sensin, ilk önce seninki gelecek. Paket geldiği zaman paketi açmadan bi kaç foto çek koy bakam siteye nası bişe gelcek görelim. Bende 10 Aralıkta sipariş vermeme rağmen 12 sinde çıkmıştır diyo. Demekki 2 gün geriden geliyor benimki. Birde İskenderundayım buradan da 3 gün koy eder 5 gün :))) Hadi bakalım herkesinki inşallah sorunsuz gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Forumchu

Bu konuyu yeni gördüm ve siteye hemen daldım. Hemen Fifa 09 fiyatına baktım ve fiyat gayet iyi £27.39. Yalnız bir sorum olucak. Fifa 09 resminin üstünde STAR BUY ibaresi var. Bu ne anlama geliyor?

Tercih Edilen Beğenilen Ürün Gibi Birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral Penguen -- 14 Aralık 2008; 17:54:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: okinore

arkadaşlar ben az önce aldığm oyunu iptal etmek istiyoru mama mail geldi bunun iptali olurmu olursa yardı medermisiniz ingilizce mail mi atmak gerekiyor? lütfen iptal edin bişiler mi yamazk lazım öyleyse bana yazarmısnız... ynai karttan çektilerse onun iptali olurmu

eğer gönderilmediyse iptal edilebilir ama gönderildiyse dönüşü yok. siteyi aç kullanıcı adını ve şifreni yazdıktan sonra orders diye bir bölüm var oraya tıkla belki orada iptal seçeneği çıkar. ben senditte iptal etmiştim ama bu sitede hiç iptal etmedim. eğer iptal seçeneği varsa orders kısmındadır.
  • County/Region * Ne Yazmamız gerekiyor
  • Resistance 2 halan daha disable...Deli olacam ya...
  • Mdem iptal edicektin niye aliyorsun.Sizleri anlamakta bazen gucluk cekiyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: okinore

arkadaşlar ben az önce aldığm oyunu iptal etmek istiyoru mama mail geldi bunun iptali olurmu olursa yardı medermisiniz ingilizce mail mi atmak gerekiyor? lütfen iptal edin bişiler mi yamazk lazım öyleyse bana yazarmısnız... ynai karttan çektilerse onun iptali olurmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mafia 2

County/Region * Ne Yazmamız gerekiyor

Bölge Olaması Lazım (Marmara Akdeniz vs.) Yanılmıyorsam...
  • order kısmında iptal yok, nasıl iptal edebilirim arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.