Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (1042. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: goldalchemist

Biraz şans işi sanırım bana sadece kargoya verildi bilgisi geldi kodu yazınca bulunamıyo resimde yok ne yapmalıyım sizce

kargo tarihinden itibaren en az 2 hafta bekle derim...
    benim başka bir siteden 4 haftada gelen oyunum olmuştu.
  • Arkadaşlar merhaba,

Shop.to'dan Kasım 19'da yola çıkan kargom 2 haftadan fazla oldu gelmedi.. Normalde en fazla bir haftada gelirdi hep. Tracking düzgün çalışmadığı için tracking ile istememiştim. Ev adres değişikliği nedeniyle şirket adresi vermiştim acaba PTT'de takılmış olabilir mi? Bunu öğrenebileceğim bir yol var mı, isimle bilgi verirler mi yoksa illa ki takip no mu gerekiyor?
  • Ben de kod var ama bişey değişmiyo bende kullanamıyorum izlemeyi acaba yanlış mı yazıyorum RUXXXXXXXXXGB şeklinde değilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goldalchemist kullanıcısına yanıt
    Evet tracking kodu bu şekilde ilk iki ve son iki karakter harf; arası rakam sanırım.. PTT sayfasından girip görebilmen lazım.. Ama benim kargo izlemeli değildi malesef.. İzlemeli olunca da zaten doğru düzgün bilgi görünmüyordu..
  • Ptt.intenet olsun şubesi olsun her yerden baktım gözükmüyor mail attım shopto ya cevap bekliyorum

• quote:

Biraz şans işi sanırım bana sadece kargoya verildi bilgisi geldi kodu yazınca bulunamıyo resimde yok ne yapmalıyım sizce

Öncelikle kargo ile gelmiyor, takip no'lu posta ile geliyor. Postaya verildi bilgisi geldiği anda kodu girersen bulamayabilirsin.
    Birkaç gün beklemelisin. Bazen İngiltere Posta sitesinde çıkmıyor bile. Genellikle 2 günde İngiltere'den Türkiye'ye ulaşmış oluyor.
    Türkiye'de sisteme girilmesi 4-5 gün alabiliyor. PTT'den takip edebilirsin.

Edit: Shopto gönderilerinin gelmesi 15 gün sürebiliyor. 15-18 gün beklemeni tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al6atross -- 6 Aralık 2014; 17:21:33 >
  • 10 gün oldu hâla takip edemiyorum dediğin gibi bi hafta daha beklicem mail attım cevapda atmadılar.

• 15 gün oldu mesajıma bile yanıt vermediler.

• quote:

15 gün oldu mesajıma bile yanıt vermediler.

http://www.royalmail.com/trackdetails burdan baktınmı?
  • Denedim.Bari bilgilendirsinler cevap bile yazmadılar.

• Güvenilir site zannediyodum ama kendi ülkeleri dışında güvenilir değil sanırım. İnsanları böyle mağdur ediyolar. Ön siparişle alıp 15 gün fazladan bekletiyolar.Destek hizmetleri cevap bile vermiyor. 140 lira resmen çöpe gitti. Şimdi napmam lazım o parayı geri almak için

• quote:

Güvenilir site zannediyodum ama kendi ülkeleri dışında güvenilir değil sanırım. İnsanları böyle mağdur ediyolar. Ön siparişle alıp 15 gün fazladan bekletiyolar.Destek hizmetleri cevap bile vermiyor. 140 lira resmen çöpe gitti. Şimdi napmam lazım o parayı geri almak için

aslında güvenilir site. öylece beklemeden, üzerine düşmen lazım.

tekrar bi PTT'yi arayın sorun.

olmazsa yine Shopto ile iletişime geçin. paranızın boşa gideceğini sanmıyorum.

takipli aldığın için, o ürün sana ulaşmak zorunda. veya takip etmede sorun çıkmaması lazım.

Royal Mail'de sorgulattığında nasıl bir ekran çıkıyor? SS atabilir misin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 9 Aralık 2014; 17:14:11 >
  • Üzerine düşücem ama çok iyi ingilizce bilgim yok mesajı bir tanıdığa attırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldalchemist -- 9 Aralık 2014; 17:27:07 >
  • quote:

Üzerine düşücem ama çok iyi ingilizce bilgim yok mesajı bir tanıdığa attırmıştım.

hocam takip numarasını sil istersen. forumda açıktan paylaşmak pek doğru değil. değişik değişik insanlar var.
  • Sildim silinmişmi belki yanlış yazıyorumdur yanlışsa söylersin diye bilerek attım.

• quote:

Sildim silinmişmi belki yanlış yazıyorumdur yanlışsa söylersin diye bilerek attım.

mail adresini kontrol et. orada kargonun gönderilme işlemi hakkında bilgilendirme yok mu?

dediğim gibi, takipli aldığın için sorun çıkma ihtimali pek yok. sorun olsa bile Shopto bunu telafi etmek zorunda.
  • Mailimde sadece kod bilgisi var.Normalde resim falanda atıyolarmış bana atmadılar.Bide ben takipli seçtim 7 £ falan yazıyodu ama ücretlendirmede mailimde 5 £ den biraz daha fazla bir fiyat yazıyo ama 7£ lik olanı seçtim resmi bile var.ön sipariş olduğundanmıdır acaba

• quote:

Mailimde sadece kod bilgisi var.Normalde resim falanda atıyolarmış bana atmadılar.Bide ben takipli seçtim 7 £ falan yazıyodu ama ücretlendirmede mailimde 5 £ den biraz daha fazla bir fiyat yazıyo ama 7£ lik olanı seçtim resmi bile var.ön sipariş olduğundanmıdır acaba

mailde farklı fiyat gözükmesi normal. bende de öyleydi.

ama kayıt bilgisini girmeleri bu kadar uzun sürmemesi lazım.

ingilizcesi iyi olan biri ile Shopto ile tam olarak nasıl iletişime geçmen gerektiğini öğrenip ilgilenmelisin. bu durumda beklemek pek mantıklı değil.
  • İngilizcesi iyi olan biri var ama tam olarak en iyi nasıl iletişime geçerim bunu bilmiyorum

• 1 aralıkta istanbuldan ankaraya geldi ve torbadan alındı yazıyor kargo takipte. Bana 15 günde ulaşmaması normal mi ?
  • 
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.