Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (1039. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayduz

Arkadaşlar Shopto'dan ürün almak hâlâ kârlı mı sizce? FIFA 2014'e bakıyorum, kargo ile birlikte en az 120 küsüre geliyor ve günlerce bekliyorsun. Halbuki aynı oyunu 130-140'a yurtiçinde de bulmak mümkün, artı taksit artı en geç 2 günde elinde..

Sakin sakin oyunu alıp, alırken 20 TL kar edebilmek varken ki yeni nesil konsollarda 149 TL en ucuz verenler neredeyse, 30 TL'ye yakın kar var, satmaya kalksan 150'lik oyun 100'e gider, sende 100'e satarsın oyun aynı oyun nasıl olsa, 3-4 oyunda 1 ps4 oyunu bedavaya gelebilir, ben mario128 den nba2k14 aldım bekliyorum 123,5 TL kargo dahil, bekleriz nasıl olsa konsol yok

• amazon.com 'Da

fifa 14 ps3 48 + 15 dolar = 126 tl

http://www.amazon.com/FIFA-14-PlayStation-4/dp/B00CXCCI8A/ref=sr_1_1_title_0?s=videogames&ie=UTF8&qid=1386203401&sr=1-1&keywords=fifa+14

fifa 14 ps4 60 + 15 =150 tl

http://www.amazon.com/FIFA-14-PlayStation-4/dp/B00CXCCI8A/ref=sr_1_1_title_0?s=videogames&ie=UTF8&qid=1386203401&sr=1-1&keywords=fifa+14

fifa 14 48 + 7 pund = 185 tl

http://www.shopto.net/video%20games/ps4/PS4FI01-fifa-14

şu durumda shopto'nun bir avantajını göremiyorum , bir yeri mi atlıyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 5 Aralık 2013; 2:35:15 >

• 2eu5 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Merhaba,

ShopTo'dan 16 Aralıkta sipariş verdim. Kargoyu takipsiz seçtim ve ürünler hala gelmedi. Son zamanlarda takipsiz kargo kaç günde geliyor bilen duyan var mı? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efgan

Arkadaşlar Merhaba,

ShopTo'dan 16 Aralıkta sipariş verdim. Kargoyu takipsiz seçtim ve ürünler hala gelmedi. Son zamanlarda takipsiz kargo kaç günde geliyor bilen duyan var mı? Teşekkürler.

Bu zamanda kargoların geç gelmesi doğaldır. Yılbaşı koşturmacası söz konusu. Kargolar çok uzun zaman sonra gelebilir.
  • Arkadaşlar normalde not tracking shipping 3 £ olması gerekirken bende 7 £ görünüyor bu neden kaynaklanıyor acaba bileniniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeanorfyndeL

Arkadaşlar normalde not tracking shipping 3 £ olması gerekirken bende 7 £ görünüyor bu neden kaynaklanıyor acaba bileniniz var mı?

Aldığınız ürün nedir? Bazen paket boyutuna göre ücret yükseliyor ama çok nadir oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Daha önce shopto.net den iki kere sorunsuz alışveriş yapmış olmama rağmen şu sıralar bir problem yaşıyorum. Sizlere danışmak istedim en son çare olarak. Sorunum şu arkadaşlar;
    Söylediğim gibi iki kere alışveriş yapmış olmama rağmen delivery adress kısmında bir değişiklik yapamıyorum. Bunun yanında daha önce yaptığım alışverişlerde paypal kullanmıştım ve simdi ise kredi kartı kullanmak istiyorum bunun için card details kısmından kart eklemeye niyetlendiğimde delivery adress kısmındaki adresim geliyor. silip yenisini yazıyorum ve;

"Sorry, there was an error processing your transaction with our payment provider.

Status: MALFORMED

... tarzında bi hata ile karşılaşıyorum. İşleme hiçbir şekilde devam edemiyorum. hem adress değişikliği hem artık paypal kullanmak istemememe rağmen hiç bir müdehalede bulunamıyorum. Yardımlarınız bekliyorum.

• choronic C kullanıcısına yanıt
    Emin değilim ama sanırım daha önceki alışverişlerinizi PayPal ile yaptığınız için olabilir. Sitede direk kredi kartı kullanmadığınız için değiştiremiyor olabilirsiniz.
    Diğer yandan "Billing First Name" ile ilgili bir sorun var görünüyor. Adresde ve isminizde Türkçe karakter kullanmadınız değil mi? Veya kart ismi ile adres ismi uyuşuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

Emin değilim ama sanırım daha önceki alışverişlerinizi PayPal ile yaptığınız için olabilir. Sitede direk kredi kartı kullanmadığınız için değiştiremiyor olabilirsiniz.
    Diğer yandan "Billing First Name" ile ilgili bir sorun var görünüyor. Adresde ve isminizde Türkçe karakter kullanmadınız değil mi? Veya kart ismi ile adres ismi uyuşuyor mu?

Billing name kısmına daha gelemedim ki işin tuhaf tarafı. Add new card dediğimde direk ilk etapta "Edit billing address" kısmı geliyor. Daha burayı atlayamadım. Bu kısma yeni adres yazmaya çalışıyorum üst mesajda yazdığım hatayı alıyorum yazdığımda. Summary kısmından zaten delivery adress kısmını değiştiremiyorum. Yani ne onu değiştirebiliyorum ne de ötekini. K. kartı da ekleyemiyorum. Yine paypal dan alayım desem, ki bazı oyunları bu şekilde satın alamıyorum. Bunun yanında adresi de farklı yazmalıyım delivery adress kısmından. Yeni üyelik mi almam gerekiyor? Artık aşamadım sorunu dostum bir türlü:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choronic -- 28 Aralık 2013; 17:18:41 >

• Aldığım ürün 1 kilo kadardı dediğiniz gibi paket boyutu için çift shipping alıyorlar başka birşeyle deneyince normal gösterdi. çok teşekkür ederim...
  • choronic C kullanıcısına yanıt
    Bence bunun sebebi daha önce Paypal ile alışveriş yapmanız olarabilir. 2 kez site üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapınca ancak o zaman değiştirmeye izin veriyor çünkü. Kredi kartı ama ekleyebilmeniz gerekiyor. Bunu neden ekleyemiyorsunuz anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeanorfyndeL

Aldığım ürün 1 kilo kadardı dediğiniz gibi paket boyutu için çift shipping alıyorlar başka birşeyle deneyince normal gösterdi. çok teşekkür ederim...

Rica ederim. Sebebini anladığımıza sevindim. İyi oyunlar!
  • Arkadaşlar 21'inde Final Fantasy X HD Remaster çıkıyor. Ben yazın önsiparişimi vermiştim. Çıkmasına 5 gün kaldı. Çıkış tarihinde mi kargolanır yoksa bugün yarın kargolanır mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar 21'inde Final Fantasy X HD Remaster çıkıyor. Ben yazın önsiparişimi vermiştim. Çıkmasına 5 gün kaldı. Çıkış tarihinde mi kargolanır yoksa bugün yarın kargolanır mı sizce?

Dağıtımcı firmaya göre değişiyor. Bazı firmalar çıkış tarihinden önce satış yasağı koyuyor. Eğer bu yasak yoksa 2 veya 3 gün önceden postaya verilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar 21'inde Final Fantasy X HD Remaster çıkıyor. Ben yazın önsiparişimi vermiştim. Çıkmasına 5 gün kaldı. Çıkış tarihinde mi kargolanır yoksa bugün yarın kargolanır mı sizce?

Dağıtımcı firmaya göre değişiyor. Bazı firmalar çıkış tarihinden önce satış yasağı koyuyor. Eğer bu yasak yoksa 2 veya 3 gün önceden postaya verilir.

Teşekkürler.
  • O zaman yazık oldu shoptoya.ilk zamanlar yeni kesfettiğimizde ne kadar güzeldi. Aldığımız oyunun banttan geçerken fotoğrafını çekip bizle paylaşması büyük incelikti.

Alternatifler her zaman olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurlar nedeniyle shopto iyice cep yakar duruma gelmişti, hele bir de takipli kargo istesek bir oyun fiyatı ciddi bir seviyeye geliyor. Şuan mariio128 ve yeni oyunlar için tronix dışında bir alternatif var mı? Özellikle ön siparişleri shopto gibi çıkış tarihinde elimizde olacak şekilde gönderim yapabilecek bir site lazım
  • Bugün Final Fantasy X-X2 HD Remaster Limited Edition oyunum kargoya verilmiş.

Yazın önsipariş vererek almıştım. Pre-Paid yapmıştım. Sonra oyun 5 pound daha ucuzlamıştı. Fakat shopto.net balance hesabıma o aradaki fark 5 pound yatırmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 18 Mart 2014; 21:11:53 >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Resmen terbiyesizlik hocam bu yaptıkları, peşini bırakmayın bence müşteri memnuniyeti konusunda shopto iyice saçmalamaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadGuy

Kurlar nedeniyle shopto iyice cep yakar duruma gelmişti, hele bir de takipli kargo istesek bir oyun fiyatı ciddi bir seviyeye geliyor. Şuan mariio128 ve yeni oyunlar için tronix dışında bir alternatif var mı? Özellikle ön siparişleri shopto gibi çıkış tarihinde elimizde olacak şekilde gönderim yapabilecek bir site lazım

Mariio128 ve Tronixweb şu an için en iyi siteler. Bir de HKOfferhouse var.

http://forum.donanimhaber.com/m_52895863/tm.htm

• 
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.