- x
Mikrofonda Konusurken Yankı Yapıyor
13 Cevap11345 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

31 Mesaj
9 Aralık 2008; 22:57:55 

Msnde xfire de arkadaslarla konusurken sesimiz yankı yapıyor sorun bende karsıada diyil ses denediminde baktım bende yapıyor ses yankı yardım edermisiniz

2326 Mesaj
9 Aralık 2008; 23:06:58 

Ekolayzer ayarlarından ortamı none veya pedli oda yapın.O zaman düzelir.

31 Mesaj
9 Aralık 2008; 23:17:30 

yok olmadı

324 Mesaj
9 Aralık 2008; 23:24:15 

Mikrofonlu kulaklık kullanın..

2326 Mesaj
10 Aralık 2008; 10:11:31 

Sen konuştuğunda ses ona yankılı mı gidiyor.Yoksa onun sesi mi sana yankılı geliyor.

545 Mesaj
10 Aralık 2008; 10:28:19 

Sağ alttaki saatin yanındaki simgelerden
0
'e çift tıklayıp aç. Açılan pencerede üstten Mikser i seç. Pencerenin sağ alt kısmında Stereo Karıştırıcısı var onun altındaki ses işaretine birkes tıkla. Ses işaretinin üzerinde çarpı olsun yani stereo karıştırıcısını kapat. Ordan çık birde şimdi dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulutashus -- 10 Aralık 2008; 10:27:44 >

3 Mesaj
26 Nisan 2012; 15:52:00 

arkadaslar acil yardım benım 6303 nokıa telefonum var bırısıyle konustugum zaman ses yankı yapıyor bana yankı yapmıyor karsı tarafın konustukları kendısıne gerı gıdıyor lütfen yardımcı olun kımle konusuyorsam bu sorunla karsılasıyorum lutfen yardım edın ...

482 Mesaj
26 Nisan 2012; 15:53:52 

quote:

Orijinalden alıntı: devran şimşek

arkadaslar acil yardım benım 6303 nokıa telefonum var bırısıyle konustugum zaman ses yankı yapıyor bana yankı yapmıyor karsı tarafın konustukları kendısıne gerı gıdıyor lütfen yardımcı olun kımle konusuyorsam bu sorunla karsılasıyorum lutfen yardım edın ...

telefondan ahize sesini biraz kısmayı dene

12858 Mesaj
26 Nisan 2012; 15:56:53 

quote:

Orijinalden alıntı: devran şimşek

dınlıyor olmasınlar ..

...hattınızdan olabılr mı ? musterı hızmetlerıyle gorusseydınız .. telefona yazılım atılıyorsa bır nokıa bayıınde yazılım atın .. yada hoparlorde sorun olabılr ..

TEKNİK YARDIM BÖLÜM KURALLARI - İMZA KURALLARI - FORUM İLE İLGİLİ SORUN VE ÖNERİLER

36 Mesaj
26 Nisan 2012; 21:24:35 

Abi sorunun konuştuklarını %90 mik pc ye sonradan takmışındır ki söylediklerin hoparlörden çıkıp tekrar mikrofona gelmesi sonra tekrar........ işte bu
mikrofonlu kulaklık kullan biter

Çocukken her aksam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalısma tarzının bu olmadıgını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her aksam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim
-Al Capone

3 Mesaj
27 Nisan 2012; 9:16:54 

gene aynı arkadaslar yazılım atılması gerekıyor galıba teşekurler genede ılgınız ıcın

715 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Lıghta
27 Nisan 2012; 9:21:06 

Mikrofonlu kulaklık yada konusmayı aktive etmek icin kısayol tusu atayın kolay gelsn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

VikingsRagnar Lothbrok

3 Mesaj
28 Nisan 2012; 9:58:10 

anlamadım kardes dedıgını ben bu sorunu nasıl cozecem sımdı düzgün yardımcı olacak bır kısı yokmu ayarı falan yokmu bunun

1527 Mesaj
29 Aralık 2013; 17:57:15 

quote:

Orijinalden alıntı: pizereh

Msnde xfire de arkadaslarla konusurken sesimiz yankı yapıyor sorun bende karsıada diyil ses denediminde baktım bende yapıyor ses yankı yardım edermisiniz

İfşaaa.

Onur Yeşil?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Mikrofonda Konusurken Yankı Yapıyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.332