Şimdi Ara

VESTEL PIXELLENCE SUPER SLIM FULL HD 26850 nasıll...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
1
Favori
44.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VESTEL PIXELLENCE SUPER SLIM FULL HD 26850 26" LCD TELEVİZYON almayı düşünüyorum...
    aslında 1 milyarı geçmeyecek bi lcd tv almak istiyordum vestel marka bunu tawsiye ettiler...
    sizce nasıl eksi yönü nedir...ayrıca bende dreambox 600 pvr war...hd yayın izleyebilecekmiyim yoksa hem tv hemde uydu riciverdamı hd olmalıı izlemek içinn......

http://www.hepsiburada.com/vestel-pixellence-super-slim-full-hd-26850-26-lcd-televizyon/productDetails.aspx?categoryid=155051&productid=evvespix26850

• hd izleyebilirsin tveye gelince kesinlikle alınır.diger markalarla bir farkı yok tam tersi ustunlugu var + servis garantiside buyuk avantaj..diğer markalarda vestelin garanti kapsamına hic birisi yaklasamazlar.
    saygılar
  • eywallah soalasın ama şu hd olayı eminmisin...başka birisi olmaz dedii......
    yani uydu reciverımda HD özelligi yok aldıgım tvde olursa hd izleyebilrimiyim uydu kanallarını
  • burda önemli olan tvnin desteklemesi hdmi kabloyla yayınlarıda izleyebilirsin zaten hd yayın yapan kanallar belli tüm yayınları hd olsun olmasın hdmı uzerınden ızleyebılırsınız.
    saygılar

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOGOMEZ -- 8 Ocak 2009; 22:18:42 >
  • bahsettiğin ürün icin fazla sey demeye gerek yok avrupada kendini kanıtlamıs tek dezavantajı varsa adı vestel..eğerki vestel degilde xxx meshur bir marka olsaydı fiyatı 2000 ytl cıvarı olurdu insanlarda meth etmekten kendilerini alamazlardı...ornek baslık verıyım ıstersen olay xxxx yeni serisini tanıttı pixcelence...cevap:ya bu ürun turkıyeye gelırmı? malesef bu iş böyle yabancı marka hayranıyız vestelin tek dez avantajı bu.
    saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mhmtfs

VESTEL PIXELLENCE SUPER SLIM FULL HD 26850 26" LCD TELEVİZYON almayı düşünüyorum...
    aslında 1 milyarı geçmeyecek bi lcd tv almak istiyordum vestel marka bunu tawsiye ettiler...
    sizce nasıl eksi yönü nedir...ayrıca bende dreambox 600 pvr war...hd yayın izleyebilecekmiyim yoksa hem tv hemde uydu riciverdamı hd olmalıı izlemek içinn......

http://www.hepsiburada.com/vestel-pixellence-super-slim-full-hd-26850-26-lcd-televizyon/productDetails.aspx?categoryid=155051&productid=evvespix26850

Bu Tv yi monitör olarak kullansak nasıl olur acaba. Hem monitör, hem tv pip özelliği diyorlar galiba mesela kumandadan 0 a bascam pc gelcek

• ya arkadaşlar lütfen bi cvp verin sabırsızlıkla bekliyorum bu tvyi monitor olarak kullanabilrmiyiz nasıl bağlıycaz pcye vga grişi var sanırım ama hd ekranlarıyla hd den bağlayabilrimiyiz 24" hd lcd monitör almaya kalksak bu fiyata bulamayızki bu tv 26" hemde tv özelliğide olmus olur hemde full hd, konstrat oranıda güzel bu lcd tvnin arkadaslar lütfen yorumlarınız bekliyoruz sabırsızlıkla
  • Oyun oynarken pixellence modunu kapatmak daha iyi sanki.Açık olunca görüntüde mavilik ve çok karanlık oluyor.Pixellence tv izlerken işe yarıyor şahsen.Servisi ise Türkiyede 1 numara.
  • bu günlerde bende araştırıyorum. 26" vestel pixellence super slim lcd tv yi almak istiyorum. tavsiye edermisiniz arkadaşlar bunu? veya aranızda kullananlar var mı?
  • Fiyat ve performans bakımından iyi bir cihaz tabi diğer yabancı markalar diye adlandırdığımız ürünlerin içerisinde
    bu fiyatta ve performanta cihaz bulmak biraz zor yalnız geçenlerde gözüme fatihte bir mağazada LCD reklamı gözüme
    çarptı vestel diye ufak bir araştırmadan sonra internette de bulabildim hatta arkadaşlar faydanlansın diye özel fırsatlar
    bölümünede linkini eklemek istiyorum fatihte bir mağazanın vestel ürününde hem 32" 82 ekranda çok komik bir rakamı
    vardı 770 ytl gibi bu ürünlerin bu fiyatlara kadar inecek haberciside olabilir bu firmaın internet sitesi de bulabildiğim kadarı
    ile bu incelemekte fayda varhttp://www.outletbeyazesya.com/index.php?p=show&pid=1676&k_id=65&kn=VESTEL+TECHWOOD
    eğer aranılan ürün uygun bir cihazsa bence tercih edilebilir

• quote:

Orjinalden alıntı: mhmtfs

VESTEL PIXELLENCE SUPER SLIM FULL HD 26850 26" LCD TELEVİZYON almayı düşünüyorum...

Dreambox 600 ile hd yayını izleyemessin malesef.Hd uyumlu uydu alıcısına ihtiyacın var arkadaşım.

• teşekkürler ama max 26" gerek bana.

quote:

Orjinalden alıntı: kcldrum

Fiyat ve performans bakımından iyi bir cihaz tabi diğer yabancı markalar diye adlandırdığımız ürünlerin içerisinde
    bu fiyatta ve performanta cihaz bulmak biraz zor yalnız geçenlerde gözüme fatihte bir mağazada LCD reklamı gözüme
    çarptı vestel diye ufak bir araştırmadan sonra internette de bulabildim hatta arkadaşlar faydanlansın diye özel fırsatlar
    bölümünede linkini eklemek istiyorum fatihte bir mağazanın vestel ürününde hem 32" 82 ekranda çok komik bir rakamı
    vardı 770 ytl gibi bu ürünlerin bu fiyatlara kadar inecek haberciside olabilir bu firmaın internet sitesi de bulabildiğim kadarı
    ile bu incelemekte fayda varhttp://www.outletbeyazesya.com/index.php?p=show&pid=1676&k_id=65&kn=VESTEL+TECHWOOD
    eğer aranılan ürün uygun bir cihazsa bence tercih edilebilir

• özelliklerinde en ufak bi sorun yok .. ama 26" olması bni endişelendirmiyo değil açıkcası biraz küçük gibi ayrıca full hd performansını 26" 'de yakalanabilirmiyiz acaba bnde almayı düşünüyorum fiyatıda gayet uygun
  • uzun zamandır bu televizyonun çıkmasını bekliyorum
    4 adet HDMI girişi, USB giriş, DMP desteği, ince tasarım, Full HD, ....
    En iyi markalarda dahi bu kadar çok özellik bir arada sunulmuyor

yalnıızzzzz
    dikkat edilmesi gereken hususlar var
    bu üründe kullanılan panel monitor panelidir, çok iyi bir görüntü performansı beklenmemeli, zaten aslına bakarsanız bence ürünün böyle bir iddiası da yok
    web sitesinde yazılan özelliklerde parlaklık değeri 500cd/m2 olarak verilmiş ama burada yanlışlık var
    doğru değer 300cd civarında olmalı

fiyat için de biraz araştırma yaptım, Vestel bayilerinden 950YTL civarına alınabiliyor

hem monitor hem de TV olarak kullanılacaksa ideal bir ürün bence
  • arkadaşlar yani 24" veya 26 " bi monitör yerine bunu alsak pcye bağlasak aynı performansı verirmi şöyle düşünüyorum bunda tv tuneri olmuş olur yani özellikler bakımında da mükemmel ama performansı nasıl olur sizce bi monitörü arattırmı
  • LCD tv iLe monitörü bir tutma LCD tv üstün tabiki ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YasoDéSouza -- 21 Aralık 2008; 13:16:36 >
  • ben bir tutmuyorum zaten sadece öğrenmek istediğim pc de performansının nasıl olacağı elbette lcd tvler daha üstün konstrantı lcd monitörlere göre cok fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakisiklin -- 22 Aralık 2008; 0:37:55 >
  • Monitör olarak bir lcd televizyonu kullanman mümkün ama çok yakından izleyeceğin için gözlerini rahatsız edebilir ? diğer türlü seni rahatsız eden bir durum söz konusu olmaz ise rahatlıkla kullanabilirsin
  • Ben de inceledim ve gerçekten çok iyi özelliklere sahip bir TV. Ben özellikle USB'den video izleyebileceğim bir panel almak istiyorum, bunda var hatta hafıza kartı girişi dahi var. Yani Sony 40X4500'e hastayım ama onda bile yok bu özellik. 40X4500'ün fiyatının düşmesini bekliyorum. Şimdi herkes onunla bu panelin ne alakası var diye ama adamlar resmen bu kadar basit bir şeyi bile koymadıkları TV'yi bunun 2 katına satıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.