Şimdi Ara

Zotac GTX260 AMP2! video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
26.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nVidia'nın GTX260 Core 216 ekran kartları özellikle 180 serisi nForce sürücüleriyle ATI'ın HD4870'ine iyi bir alternatif oluşturuyorlar.

Bu videomuzda hız aşırtılmış bir GTX260 Core 216 olan Zotac GTX260 AMP2!'yi inceliyoruz.

• yuh daha dirext 10.1 desteği yok mu?(yoksa benim eksim bilgim mi var. kart alındıktan sonra birşey yüklenip mi 10.1 desteği veriliyor?)
  • Video için çok teşekkürler
    İsteyen varsa elimde sıfır bir adet var bu karttan irtibat p.m
  • inceleme için teşekkürler.Eğer 4850X2 saçma sapan bir fiyattan piyasaya sürülmezse en iyi f/p katı gibi görünüyor.Bu arada 4870 testlerde yeri öpmüş hayal kırıklığı benim için.Kartın kutusuda anakart kutusu kadar maşallah
  • 3,5 fps için adamların yaptıgına bakya.core216 amp2 leadtek 260 exreme+ felan bin takla atıyor 4870 in önünü kesmek için.4870 in fiyatının 199 dolara düşecegini düşünürsek vay nvidia nın haline.
  • Test yapılırken niye teste katılan tüm kartlara hız aşırtma uygulanmıyor yada hız aşırtmalı modeller kullanılmıyor.Teste bakıyorum bir model hız aşırtmalı diğeri değil nasıl bir adil karşılarştırma olabilir ki?
  • Testlerde 4870 açısından dikkat edilmesi gereken husus bu karta hız aşırtma yapılmamış olmasıdır.Keşke iki rakip kartı teste tabi tutarken iki karta da hızaşırtma uygulansa idi yada en hızlı gtx260 karşına fabrika çıkışlı en hızlı 4870 i koysalardı da test biraz adil olsaydı
  • Fiyat nasıl acaba :) bitane alacğımda ^^
  • Test için Teşekkürler. Kart gerçektende bayağı bir Performanslı umarım fiyat anlamında da aynıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::_Kosov@lı_::

3,5 fps için adamların yaptıgına bakya.core216 amp2 leadtek 260 exreme+ felan bin takla atıyor 4870 in önünü kesmek için.4870 in fiyatının 199 dolara düşecegini düşünürsek vay nvidia nın haline.

3-5 fps mi. Doğru videoyu izlediğinden eminmisin sen...

Neyse bu karttan kullanan biri olarak yorumum. Şu saatte asla GTX 280 tercih edilmemeli kanımca. Bu kartı biraz daha hız aşırttınmı al sana GTX 280. 150-200 $ da cebe kalır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 6 Aralık 2008; 23:32:12 >
  • güzel kart ama fiyatı görmek gerekecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: CheckYourAss

Fiyat nasıl acaba :) bitane alacğımda ^^

Valla bulabildiğim en ucuzu bu

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.013.1578.0016

Ama diğer firmaların daha ucuz olanları var...
  • burda alcak arkadaşlara şunu söyleyım amp,sonıc,extreme+ gıbı kartlar almayın kendınız yapın oc..hatta daha üst sınırlara çok rahat cıkarsınız.oc. yapamayanlar bana p.m atsın ben yardımcı olurum
  • Arkadaşlar mesaj yazarken karşımızdakileri kırmamaya özen gösterelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: leco

quote:

3,5 fps için adamların yaptıgına bakya.core216 amp2 leadtek 260 exreme+ felan bin takla atıyor 4870 in önünü kesmek için.4870 in fiyatının 199 dolara düşecegini düşünürsek vay nvidia nın haline.

Neyse bu karttan kullanan biri olarak yorumum. Şu saatte asla GTX 280 tercih edilmemeli kanımca. Bu kartı biraz daha hız aşırttınmı al sana GTX 280. 150-200 $ da cebe kalır...

gtx 280 oc olmuyor mu

• Zaten bu videolardan sonra mutlaka ATI vs NVIDIA tartışması çıkıyo. FB vs GS rekabeti gibi oldu artık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eric13

quote:

quote:

gtx 280 oc olmuyor mu

Olabilir ama aradaki fiyat farkını dikkate al bakalım...

• valla aradaki fiyat farkına değmez belki ama yinede 700 e oclu 280 nin ne yapabileceğini görmedim daha hep gtx 260 ları gördüm
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CheckYourAss

Fiyat nasıl acaba :) bitane alacğımda ^^

Valla bulabildiğim en ucuzu bu

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.013.1578.0016

Ama diğer firmaların daha ucuz olanları var...

O kadar paraya değermi sizce.Bence 4850X2 400-500 arası bir fiyattan çıkarsa bu karta bu kadar para dökmek mantıksızca.Ama 4870'e 600-700 ytl civarı para vermek yerine bunu almak tabii ki daha akıllıca olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: max975

güzel kart ama fiyatı görmek gerekecek

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=35387
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.