Şimdi Ara

kars digorluları nasıl bilirsiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
30.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • soru gayet açık merak ettim %99 bulaşma kaç diyordu
    ben onlarda insan dedim bulaştım bi şekilde
    varmı canı yanan bu insanlardan benden başka??

• çoooooook....
  • Hepsi Kürt'tür.Oraları hep çamur pisliktir.Kars'ta pek sevilmez.
  • vayy bee demekkı haklılarmıs bugun ınsanlıgımdan utandım ben :( paramla rezıl oldum bı ıs verdım hersey tamam barıs beyken ıs bıtınce tehditler extra malıyetler cıkarmalar parasında degılım ama ınsanlıgımdan utandım yemın edıyorumkı :(((((( anlastıgım paranın ustune extra malıyet cıkaran ve tehdıtvarı cumleler kuran ınsancık :(( ben düştüm siz düşmeyin bu hataya arkadaşlar bunlar insan değil yemin ederimki
  • böyle antipati böyle sogukluk dusman basına vermesın arkadaslar ben aptım bı tıcaret sız yapmayın dost tavsıyesı
  • hort
  • bknz.

bir polisten alıntıdır:

"karslı dediğin arsız olur eli yüzü nursuz olur en iyisi hırsız olur." (digorlular için söylüyor bunu polis arkadaş.)

azeri ve kürt asıllı birçok arkadaşım var karslı sizden iyi olmasın hepsi temiz ve iyi niyetli insanlar. digorlu bir arkadaşım olmadı nasıldırlar bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpc -- 6 Ağustos 2009; 16:54:23 >
  • Yılanla Karsliyi aynı odaya kilitlemişler,yılan Karslıdan korkmuş
  • Adamın birimotorsikletle dünyayı gezmeye başlamış
    Karsa gelmiş motorunu çalmışlar.
  • abi ufacık veletlerin yaptığı esprileri yapmayın

digorluların hepsi böyle evet doğru ama kars'ın tek köyü digor değil

bende karsLıyım terekemeyim ama birtane şikayetcimiz şerefsizliğimiz yoktur çok şükür

her yerin var işte iyisi kötüsü...
  • biz adamına göre adamız demekki bi yalnış yapmışsınız ki hakkettiginiz cezayı almışsınız bize bir adım gelene bin adım gideriz türkiyenin hiç bi yerinde olmayan dayanışma paylaşma kardeşlik bagımız var birbirimize u...len gelen yabancı turistler bile allah razı olsun diyip öyle gidiyolar digorlu misavirperver dir yardımseverdir....
  • AT HIRSIZI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren Polat

bende karslıyım bu digorlular yüzünden bizde kötü biliniyoruz genelde buradan çıkıyo bu şeref...ler

Ben de Kağızmanlıyım Digorlulardan uzak durun....
  • konu 2 sene önce açılmış ama ben genede cevap veriyim.
    ortaokulda kars digorlu bir kürt arkadaşım vardı.aslında arkadaş demek ne kadar doğru olur sadece aynı sınıftaydık.ben ömrümde bu kadar kaypak yalancı düzenbaz birisi daha görmedim.çok arsızdır bu kürtler hele digorlular.aman lanet olsun uzak durun derim sakın ha kars digorluyum derse uzaklaşın ordan.

NOT:Karslılar için geçerli değildir bu sadece digor için geçerlidir.digor bambaşka arkadaş ben böle bişe görmedim.
  • Konu Dışı Bölüm Kuralları

3) Üyeler birbirlerine küfür, hakaret ve küçük düşürücü sözler sarf edemeyeceği gibi 3. şahıslar için de bu tip sözler sarf edemez. Hakaret olup olmadığı muğlak kelimelerde söz konusu söze maruz kalan üyenin şikayet etmesi durumunda, takdir üst yönetimindir. Bu tür mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinecek ve yazan üyeye ceza uygulanacaktır. (Küfür veya hakaretlerin sansürlenerek yada farklı bir dilde yazılması bir şey değiştirmez)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.