Şimdi Ara

Faturalı Turkcell En Uygun Tarife

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
12.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kontörlü hattan faturalı hatta gectım ayda ortalama 250 kontor kullanıyordum faturalı hatta gactım ama en uygun tarıfe ne kullanacagım hıc bır bılgım yok Alo60 tarifesine üye yapmıslar ama ıyımı kötümü bizbize gecmek için ne yapmalıyım teşekkurler

• 120 dk lık paket var.ama sadece turkcellilerel konuşma. fıyat 20. ytl civarı
  • quote:

kontörlü hattan faturalı hatta gectım ayda ortalama 250 kontor kullanıyordum faturalı hatta gactım ama en uygun tarıfe ne kullanacagım hıc bır bılgım yok Alo60 tarifesine üye yapmıslar ama ıyımı kötümü bizbize gecmek için ne yapmalıyım teşekkurler

Selam dostum :)
    Heryerde çıkıyorum bugünlerde karşına,

Öncelikle bana sorarsan güzel yapmışsın zira faturalıda bana göre avantajlar daha çok, bence ilk olarak cayma bedelli kontrattlardan birini almalısın, ben turkcell'den memnunum 1 yıl içinde de numaramı değiştirmeyeceğim diyorsan aylık heryöne 120 dakika yada turkcell içi aylık 180 dakika kazanabilirsin, şu an her yöne 120 dakikalık paketi kullanıyorum çok güzel, yaptığın görüşmelere göre bu ikisi arasında bir tercih yapmanı öneririm.

Bunun haricinde eğer yoğun görüşmelerde yapıyorsan 25 yaş altı muhakkak bir yeğen vb vardır, onun kimliği ile bizbize kampüs tarifesine geçip 120 dakika şebeke içi görüşme mesej 1 kontör 3 sms den sonra bedava 14,90 kdv dahil alabilirsin.

Ayrıca karizma çizilirmi bilmem ama :) tonlakazana üye olup ordan da ayda 23 dakika kazanabilirsin, seni arayanlar reklam dinlyecek sende dakika kazanacaksın.

Bu şekilde yaparsan benim gibi ayda 120 dakika heryöne + 120 dakika şebeke içi + 23 dakika hediye dakika =14,90 YTL ye 263 dakikan olur bence gayet güzel :)

aklına takılan bişi olursa yine yardımcı olurum...

Düzeltme: Yazım Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erturkmen -- 6 Aralık 2008; 10:39:51 >

• erturkmen dostum 120 dakika heryöne için ne kadar ödüyorsun yada nasıl yaptırıyorsun biraz daha yardımcı olabilir misin
  • Bu kampanya detayları için forumda buradan yada Turkcell'in şu sayfasından bakabilirsiniz.

Göreceğiniz üzere çeşitli avantajlar var, ama sadece faturalı hatlar yararlanabiliyor. Sadece diyorsunuzki 1 yıl boyunca hattımı taşımayacağım ve Turkcell size çeşitli hediyeler öneriyor eğer olurda hattınızı taşırsanız 1 yıl içinde cezai yaptırımı var.

Örnek :
    300 YTL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay Turkcell içi 180 dk konuşma seçeneği
    300 YTL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay her yöne 120 dk konuşma seçeneği

İlla başka operatöre geçicem derseniz bir yıl içinde alırsınız başka bi hat bu hat köşede kalır cezai yaptırım ödemezsiniz ama bence zaten Turkcell en uygunu ve kalitelisi öylede olmaya devam edicek

• bana göre en uygun tarife gold paketinden yararlanmak eğer çok konuşuyorsam nasıl mı ?

Gold paketiniz ile dahil olacağınız Turkcell Gold dünyasında:

Her yöne dakikası 10 Ykr'a konuşarak %70 daha avantajlı olursunuz. Gold paketinizde her yöne 600 dk 60 YTL'dir.*
    Yıl sonuna kadar hafta sonu konuşmalarınızda hiçbir ücret ödemezsiniz.**
    Size özel 0532 7587878 nolu Turkcell Gold Müşteri Hizmetleri'den dilediğiniz an ayrıcalıklı hizmet alırsınız.
    Turkcell Asistans servisinden ücretsiz yararlanırsınız.
    SMS ve Data paketlerinden ilk 3 ay %50 indirimli yararlanırsınız.
    Turkcell Gold dünyasına dahil olmak için tek yapmanız gereken GOLD yazıp 7010'a göndermek.

*Gold paketinizdeki her yöne 600dk'nın fiyatı KDV dahil ÖİV hariç 60 YTL'dir. Tüm vergiler dahil fiyat 72,7 YTL’dir. Turkcell Gold dünyasına Turkcell'lilerle konuşmanın en uygun yolu olan Alo480 paketiyle de dahil olabilirsiniz. Alo480 paketin tüm vergiler dahil fiyatı 87,25 YTL dir.
    **Bu hizmet Turkcell'lilerle yapacağınız yurtiçi konuşmalar için geçerlidir ve ayda 2000 dk ile sınırlıdır.
    ***Aldığınız Her yöne 600 veya ALO 480 paketleri sayesinde GOLD dünyasında uygun fiyatlarla konuşursunuz.

• @KİMEKİNE

Dediğin gibi eğer çok konuşan varsa ayda 600 dakika dediğin paket uygun olabilir ama biz o kadar konuşmadığımız için bize göre değil, teeKin'de kontörlüde ayda 250 kontör harcadığını söylemiş bizde ona göre bir paket yapmaya çalışıyoruz
  • peki hicbir ücret ödemiyor muyuz bu konusma için ertürkmen kardesim
  • quote:

peki hicbir ücret ödemiyor muyuz bu konusma için ertürkmen kardesim

Herhangi bir ücreti yok dediğim sadece 1 yıl içinde numara taşımayacağını garanti ediyorsun o kadar taşırsan işte cezai yaptırım var...
  • @ erturkmen

senin ilacın bende valla acık söyleyım konuya ilği olmayınca turkcell internet sıtesını kurcaladım alo60 paketınden vazgecıp bızbıze tarıfesıne gectım umarım pişman olmam ugrastırdıysam kusuruma bakmayın

edit :konu gereklı gorulurse sılınebılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-93911FC7B -- 6 Aralık 2008; 15:31:08 >
  • quote:

senin ilacın bende

biliyorum dostum

bu arada bu cayma bedelli olanları bir düşün zira son başvuru 31 aralık gerçekten güzel kampanya
  • Faturalı hatta zarar edersin Turkcell de. Hemen hazırkarta geç bence tekrar
  • +1 pampilo.. teekin bence de yanlış yapmışsın faturalıya geçmekle... ben 10 yıl faturalı kullandım NTS ile kontörlüye geçtim hemen...
  • Söylemiş olduğunuz kullanıma bağlı olarak değişecektir, herkes için faturalı yada ön ödemeli avantajlı yada dezavantajlı diye söylemek yanlış olur, siz kendi kullanımınıza göre belirtiyorsunuz. Bende yaklaşık 6 senedir faturalı kullanıyorum gayetde memnunum.

Heleki Tukcell başlığı altındaki kampanyaları takip ederseniz pirireis, xfurix, bunge20 gibi aktif arkadaşlar bizler kampanyalardan haberdar ediyorlar ve edeceklerdir diye umuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erturkmen -- 6 Aralık 2008; 19:57:31 >
  • beni camdan dışarı attılar, bacadan girdim.
  • quote:

Kampanya, 9 Kasım -31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.
    Cayma bedelli kontratlar isimli taahhütlü kampanyamızdan,
    *kampanyayı sms ile onaylayan günlük ilk 1.000 bireysel faturalı hat abonemiz ve
    *numarasını diğer operatörlere taşıdıktan sonra, 16 gün içerisinde aynı numara ile Turkcell'de faturalı olarak hizmet alan bireysel abonelerimiz faydalanabilir.

Kampanyadan yaranlanma şartı sadece bu ikisinden biri size uyuyor olmalı, yani diğer operatöre geçip henüz 16 günü dolmamış faturalı hat aboneleri (muhtemelen bu 16 gün tem devir teslim için geçen süre) yada varolan faturalı aboneler. Konuyla ilgili daha detaylı bil alamk isteyen arkadaşlar bu başlığa bakabilir.

@bungee20

Walla dostum izlemeye devam sizleri çokda müteşekkirim

@piri.reis

Evet dostum seni bazen uzaklarda görüyoruz ama sanırım modlar "sen çok pc başında oturuyorsun azıcık hava al sosyal hayata karış" diye yapıyorlardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erturkmen -- 6 Aralık 2008; 20:13:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: pampilo

Faturalı hatta zarar edersin Turkcell de. Hemen hazırkarta geç bence tekrar

hiç alakası yok.

geç kampuscell e.

en uygun tarife odur
  • bizbize en kazık tarife bence eğer kullanacaksan alo yada her yönelerden bütçene göre al derim 1 yıllık geçmeyecem kontratı ile de daha fazla dakikan olur.
    ama az kullanıyorum diyosan günde 2 -3 dk Vodafoneda cep özel tarifesi en iyisi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.