Şimdi Ara

Sapphire HD4850 X2 2GB video inceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
44.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATI, bu sene uzun bir süre geriden takip etmek zorunda kaldığı nVidia'ya HD4800 serisi kartlarıyla zor anlar yaşatmaya devam ediyor. HD4850 ile fiyat / performans liderliğini, HD4870 X2 ile performans liderliğini kazanan ATI, şimdi HD4850 X2 ile nVidia GTX280'e ölümcül darbeyi vurmaya hazırlanıyor.

Bu videomuzda Sapphire'in HD4850 X2 2GB ekran kartını nVidia'nın üst düzey ekran kartlarıyla karşılaştırıyoruz.

alt="Sapphire HD4850 X2 2GB video inceleme"

• teşekkürler inceleme için Mesut hocam
  • bayıldım
  • Millet ilk msj ben atacagım diye videoyu bile seyretmemişler.Videoda sorun var hocam sunucuya baglanmıyor.
  • aynen hocam sorun var
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::_Kosov@lı_::

Millet ilk msj ben atacagım diye videoyu bile seyretmemişler.Videoda sorun var hocam sunucuya baglanmıyor.

1+
  • VİDEO ÇOK SÜPER GERÇEKTEN
    bide izliyebilsek
  • arkadaşım ilk mesaj atmak değil amacım sadece teşekkür ettim
  • nasıl izlememişiz yaa. kutuyu mesut suratuna öyle bi tutuyoki suratı tamamen kapanıyoo :)))))
  • Video için teşekkürler hocam sorum halledilmiş. Yeni kartım belli oldu anakartı değiştirince ilk işim 4830 cf almak olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::_Kosov@lı_:: -- 5 Aralık 2008; 1:33:22 >
  • 17" monitörüm var
    8800gt bile fazla geliyo

bunlara heves edenlerinde devasa monitörleri vardır heralde
  • bişey sormak istiyorum, bende 2 tane 22" monitor var. (1680x1050) görüntüyü genişlettiğimde fps değerleri ne oranda değişir? 2 tane 4830 yeter mi crysis için?
    teşekkürler...
  • yanı nvıdıa yı seven oyunlar gtx280 gerçekten iyi performans verıyor.ayrıca şöyle bir durum daha var.yanı gtx280 tek gpu olmasına rahmen gerçekten güzel performans vererek 4850x2 ıle hemen hemen aynı performansı verıyor.4850x2 çift gpuya sahıp olmasına rahmen gtx280i geçememesi hatta crysısde gtx260ın bıle gerısınde kalması 4850x2 açısından pek parlak bir tablo değil..

vidio için teşkkurler mesut çevik
  • elinize sağlık,kart çok ilgi çekici,

CLUB-3D HD 4870 X2, Radeon HD 4870 X2, 2.0GB GDDR5, PCI-Express 589 sfr.

SAPPHIRE HD 4850X2, Radeon HD 4850 X2, 2.0GB GDDR3, PCI-Express 459 sfr.

CLUB-3D HD 4870 1024MB OC, Radeon HD 4870, 1.0GB GDDR5, PCI-Express, 359 sfr.

Ati fiyat konumlandırma açısından güzel bir yere koymuş kartı.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Videoyu izlemek istediğinizde giriş animasyonu geliyor fakat inceleme yüklenmiyorsawww.adobe.com'dan Flash Pkayer'ın son versiyonunu çekip kurun. Internet tarayıcınızın ön belleğini boşaltıp CTRL+F5 ile sayfayı tekrar yenileyip tekrar deneyin.

Hepinize iyi seyirler, iyi geceler.
  • Mesut hocam ürünün Türkiye fiyatı hakkında bir bilgi var mı?
  • Kart fena diil ati tüm fiyat aralıklarını doldurdu...
  • @diciotto

Eğer verilen bilgilerde değişiklik olmaz ise kartın 2x 1GB'lık versiyonu GTX280'e oldukça yakın (altında) bir fiyatla satılacak. Ayrıca kartın daha ucuz 2x 512MB bellekli bir versiyonu da pazarda yer alacak.
  • Çok güzel bir video olmuş ellerinize emeğinize sağlık
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.