- x
iPhone'dan PC'ye resim atmak!.
33 Cevap90355 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

180 Mesaj
4 Aralık 2008; 19:05:03 

Merhaba ,
Benim sorunum iPhone'dan PC'ye resim atmak.
iPhone'la çektiğim resimleri hiçbirşekilde göremiyorum , iTunes'la bunu yapmanın imkanı yok bildiğim kadarıyla , bazı başlıklarda iPhone'un direk Bilgisayarım'a icon olarak geldiği söylenmiş fakat bende kesinlikle böyle birşey çıkmıyor.
Bu konuyu bana açıklayabilecek birisi varsa şimdiden teşekkürler.

Riorre Tauren Shaman

8604 Mesaj
4 Aralık 2008; 19:59:24 

hocam iphoneyi pc ye bağladığında pc nin içinde itunes yüklü deilse bile bilgisayarının otomatik olarak veri depolama aygıtı olarak algılaması lazım .sen bağladığında hiç bi abare çıkmıyomu pc de ?

180 Mesaj
4 Aralık 2008; 21:10:48 

bende iTunes'da yüklü fakat dediğin gibi hiçbirşey çıkmıyor bende. Veri depolama aygıtı olarak falan görmüyor bunu tanıtmamın bir yolu var mıdır ?

Riorre Tauren Shaman

180 Mesaj
4 Aralık 2008; 21:25:12 

Tamamdır. Sorunu çözmüş bulunmaktayım.Konu kapatılabilir.

Riorre Tauren Shaman

8604 Mesaj
4 Aralık 2008; 23:23:54 

quote:

Orjinalden alıntı: m1991k

Tamamdır. Sorunu çözmüş bulunmaktayım.Konu kapatılabilir.

geçmiş olsun

139 Mesaj
2 Aralık 2009; 20:44:46 

sorunu nasıl çözdün bizimle paylaşır mısın?

1555 Mesaj
13 Aralık 2009; 23:35:20 

Arkadaşlar merhaba benim bir problemim var ama ne olursunuz bilen arkadaşlar yardım etsin !!!

Benim iphone 3g (8gb) 3.1.2 version yüklü (jailbreak olmamış) bir telefonum var ben telefonumla çektiğim resimleri bilgisayarıma atamıyorum arkadaşlar yaa ne yaptıysam ne denediysem bir türlü olmuyor itunes'le oyun,video,müzik ve resim yüklüyorum ama telimle çektiğim fotoları bilgisayarıma atamıyorum, çoğu forumlarda okudum herkez diyor usb ile bağladığında iphone pc'de kamera uzantısı olarak görünecek falan diyor ama bende bu mümkün olmuyor bağlar bağlamaz otomatik itunes le beraber açılıyor lütfen bilen arkadaşlardan yardım istiyorum !!! acil...

1555 Mesaj
15 Aralık 2009; 15:49:29 

Arkadaşlar gerçekten benim bu soruma çözüm bulabilecek bir arkadaş yokmu bu forum da ??? lütfen

541 Mesaj
15 Aralık 2009; 16:43:59 

iphone u pc ye bağla , itunes ister açık ister kapalı olsun hiç farketmz , bilgisayarımı aç , orda fotoğraf makinesi simgesinde duran apple iphone u aç ve fotolar karşında
artık bu kadar basit şeyler için birazda kendiniz uğraşın lütfen

1555 Mesaj
15 Aralık 2009; 17:01:56 

Arkadaşım lütfen bana hazır kalıp cevap yazma önce istersen mesajımı bir oku kardeşim ne yazıyor pc iphone kamera vb.. şeyler olarak algılamamakta yani bu nedemek oluyor senin dediğin olay benim bilgisayarlar kısmında öyle bir veri olarak çıkmıyor anlamında anladın demekki senin dediğin gibi kolay bişi değil kolaysa bana yol gösterde yapayım ;)

LÜTFEN SORUMU İYİ OKUYUN ARKADAŞLAR !!!

30 Mesaj
9 Ocak 2010; 1:17:51 

Aynı sorun bende. De var ve çözemiyorum.yardım Ltd!!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

493 Mesaj
12 Ocak 2010; 17:26:41 

[img]http://img.donanimhaber.com/albumtn.aspx?size=mid&imgpath=278000-asppg_Pa335122066.jpg[/img]

484 Mesaj
11 Nisan 2010; 3:01:10 

kardeş nasıl çözdün, bi söyleseniz. bu problemi yaşayan çok kişi var.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Nisan 2010; 10:53:37 

Al işte adam işi çözdü, bitti, konu kapatılabilir. :@

Umurlarında mı sanki nasıl hallolduğunu yazayım aynı problemi yaşayanlara da yardımcı olsun.

2911 Mesaj
11 Nisan 2010; 11:00:56 

quote:

Orijinalden alıntı: .WondercrafteR.

Al işte adam işi çözdü, bitti, konu kapatılabilir. :@

Umurlarında mı sanki nasıl hallolduğunu yazayım aynı problemi yaşayanlara da yardımcı olsun.

+1000

DH'ye beleş ALTIN danışmanlığı.
DH-ALTINCILAR (facebook). Özel Mesajdan gelen sorulara cevap vermiyorum lütfen ilgili başlığa sorunuz..
Renault Smybol 2009 1.4-Atiker LPG. 0.20 krş/km-Iphone-3GS-16gb- Canon_EOS550D

4964 Mesaj
5 Temmuz 2010; 21:52:12 

Arkadaşlar merhaba, konu hortluyor biliyorum ama farklı başlık açmak istemedim.

Bilgisayardan iPhone'a attığımız resimleri tekrar bilgisayara atabiliyor muyuz? (telefonla çektiğimiz resimlerden bahsetmiyorum)

Arkadaşımın laptop çökünce resimler gitmiş ama iPhone'a atmış hepsini, şimdi iPhone'dan tekrar bilgisayara atmak istiyor.,
Sanırım bu iş iTunes ile olmuyor, farklı bir program mı lazım?

2911 Mesaj
6 Temmuz 2010; 10:52:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Arkadaşlar merhaba, konu hortluyor biliyorum ama farklı başlık açmak istemedim.

Bilgisayardan iPhone'a attığımız resimleri tekrar bilgisayara atabiliyor muyuz? (telefonla çektiğimiz resimlerden bahsetmiyorum)

Arkadaşımın laptop çökünce resimler gitmiş ama iPhone'a atmış hepsini, şimdi iPhone'dan tekrar bilgisayara atmak istiyor.,
Sanırım bu iş iTunes ile olmuyor, farklı bir program mı lazım?

İTUNESile oluyor
SYNCH yapmak istediğin resimleri itunes ile iphone a atabilirsin.

DH'ye beleş ALTIN danışmanlığı.
DH-ALTINCILAR (facebook). Özel Mesajdan gelen sorulara cevap vermiyorum lütfen ilgili başlığa sorunuz..
Renault Smybol 2009 1.4-Atiker LPG. 0.20 krş/km-Iphone-3GS-16gb- Canon_EOS550D

4964 Mesaj
6 Temmuz 2010; 13:54:18 

Arkadaşım yazımı bir daha okuyun isterseniz. iPhone'a resim atmak istemiyorum.

Zamanında iPhone'a atmış olduğum resimleri şimdi bilgisayara atmak istiyorum (çünkü bilgisayardan silindiler)

1 Mesaj
30 Eylül 2010; 22:23:12 

arkadaşlar aynı sorun bende de vardı ama ben çözdüm ve diğer arkadaşımız gibi bencillik yapmicam iphone'den pcye nasıl resim atılacağını anlatıyorum
Iphone'u pcye bağlamadan önce tuş kilidini açın yoksa tarayıcı veya kamera olarak görmüyor pc direkt i tunes u açıyor ama tuş kilidini açıp bağlarsanız karşınıza tarayıcı ve kamera penceresi açılıyor ordan tarayıcıdan veya kameradan resim al secenegini tıklayıp ileri dediğinizde i phone'daki resimleriniz karşınıza çıkıyor ve resimleri seçip ileri dedikten sonra resimlerinizi kaydedeceğiniz klasörü yazdıktan sonra tekrar ileri dediğinizde iphone'unuzdaki tüm resimler seçtiğiniz klasörde :):):):)

1 Mesaj
6 Mart 2011; 21:12:11 

quote:

Orijinalden alıntı: sosyete_33

arkadaşlar aynı sorun bende de vardı ama ben çözdüm ve diğer arkadaşımız gibi bencillik yapmicam iphone'den pcye nasıl resim atılacağını anlatıyorum
Iphone'u pcye bağlamadan önce tuş kilidini açın yoksa tarayıcı veya kamera olarak görmüyor pc direkt i tunes u açıyor ama tuş kilidini açıp bağlarsanız karşınıza tarayıcı ve kamera penceresi açılıyor ordan tarayıcıdan veya kameradan resim al secenegini tıklayıp ileri dediğinizde i phone'daki resimleriniz karşınıza çıkıyor ve resimleri seçip ileri dedikten sonra resimlerinizi kaydedeceğiniz klasörü yazdıktan sonra tekrar ileri dediğinizde iphone'unuzdaki tüm resimler seçtiğiniz klasörde :):):):)

+10000 helal walla çok basit bi problemmiş ama gözden kaçırmışız bunca zaman. bravo!

4 Mesaj
9 Haziran 2011; 18:57:33 

quote:

Orijinalden alıntı: sosyete_33

Arkadaşım Çok şagol Ufak bi ayrıntı büyükşeyleri değiştiriyor. ;) Sonuç olumlu ve + Bu İşlemden sonra Cihazı "Bilgisayarım" Dosyasında İPhone olarak en altta görünüyor ve istedigim fotoya direk burdan (iphone içindeki fotolar) ulaşabiliyorum. Teşekkürler...

7817 Mesaj
9 Haziran 2011; 19:01:13 

Bakıyorum ki konu her yıl hayat kurtarıyor maşallah

2407 Mesaj
9 Haziran 2011; 19:07:35 

Bir dahaki hortlamaya kadar huzur icinde yatsın:)

1 Mesaj
13 Haziran 2011; 19:11:12 

arkadaşlar merhaba
bayadır bu sorunu ben de çözmeye çalışıyorum son tuş kilidi olayı ile de bilgisayar iphone yi görmedi 3gs 16 gb sony vaio servis peck 3 var hala kamera olarak laptopun kamerasını görüyor ve her ıphone takılınca yeni donanım bulundu diyor kısaca bilgisayara fotoları atamadım lütfen yardım.

3204 Mesaj
17 Haziran 2011; 11:47:08 

itunes kullanarak resimleri pc'ye nasıl atıyoruz. veya usb şeklinde cihazı görmesi için hangi programı yüklemeliyiz. yine yukardaki gibi sallama cevaplar gelmesin

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Ford Focus HB 1.6 TDCI Collection
GENÇLERBİRLİĞİ

208 Mesaj
20 Kasım 2011; 2:39:46 

USB ile görmesi icin tuş kilidini açıp oyle takın pc ye.

1 Mesaj
22 Kasım 2011; 20:22:14 

Kardes itunessiz yap. WinSCP diye bir program var. Onu indir O herseyi halleder. Ama Iphone Jailbreakli olacak, Wireles olacak, tabi usb kablosuyla baglantida gerekli. Nasil Kullanabilecegini youtube de görüntülü ögrenirsin. Senelerdir ituneyi kullanmiyorum, Adan Z ye her isini halledersin. Basarilar.

774 Mesaj
22 Kasım 2011; 20:43:54 

Tuş kilidi açtığınız halde yinede görmüyor ise kesinlikle USB portunuzda görmesi gereken ismin yerine başka bi aygıt takmışsınızdır ve o aygıt da iphone için engel oluyordur. Bu durumda iphone için yeni bir disk ismi vermemiz gerekiyor. Bilgisayarım sağ tuş YÖNET => Disk Yönetimi => Sürücü harfi ve yolu Değiştir diyerek oradan bir harf seçerek tamam diyim çıkabiliriz. Bilgisayar iphone u artık o harf olarak görecektir.

2 Mesaj
3 Ocak 2012; 11:10:19 

Arkadaşlar merhaba,

Konuyu biraz farklı şekilde hortlatayım dedim :)

Benim derdim:

PC iphonu görüyor, dosyaları atıyorum fakat bir tane video var 636 MB onu atınca pc den 0 bayt olarak çıkıyor.

Dosya boyutuyla mı alakalı anlamadım, i tunesda da bununla ilgili kısmı bulamadım (muhtemeeln ben beceremedim)

Yardımcı olabilir misiniz?

Saygılar

68 Mesaj
16 Ocak 2012; 0:04:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Xigwarrior

+10000 helal walla çok basit bi problemmiş ama gözden kaçırmışız bunca zaman. bravo!

teşekkürler arkadaşım

114 Mesaj
30 Ocak 2014; 1:15:52 

Aynı sorunu bende yaşıyordum kendim çözdüm çözümünü anlatıyorum:
iPhone pc'ye bağlıyken Bilgisayarıma sağ tıklayın Yönet e tıklayın oradan Aygıt Yöneticisi ne tıklayın en altta iphone yazan bir aygıt göreceksiniz doğru çalışmadığı yazar donanımın sağ tıklayıp kaldırın, iphone kablosunu pc den çıkartın tekrar takın yeni aygıtı tanıyacak ve fotoğraflar artık pc de görünecek.

38 Mesaj
13 Haziran 2014; 19:08:29 

konuyu tekrar farkli bir soruyla hortlatiyorum arkadaslar :)

simdi bagliyorum pc'ye dosyalari goruyorm ama 19 tane dosya var :0 ben bunlari tek tek cikarip tek dosyaya yuklemekle ugrasmak istemiyorum hepsini ayni anda kopyalayacayim bir program var mi? tesekkurler

1 Mesaj
15 Temmuz 2014; 14:26:59 

arkadaşlar merhaba ben sorunun nasıl çözüleceğini buldum... şimdi önce telefonumuzdan tuş kilidini açalım telefonumuzu PC'ye bağlayalım sonra bilgisayarıma girince Fotoğraf Simgesi görünecek fotoğraf simgesine sağ tıklayın resimleri ve videoları al yazıyo ona tıklayın sağ alt köşede aktarma çıkacak orda eğer fotoları aldıktan sonra silmek istiyorsanız aldıktan sonra sil yazıyo ona basabilirsiniz fotoğrafların nereye geldiğini bilmiyorsanız onuda söyliyim başlat düğmesinden PC nizin adı neyse bende ERALP yazıyo ona basıyorum RESİMLER yazıyo ona tıklayın oraya atıyo :D bir teşekkürü hor görmezseniz seviirim.

618 Mesaj
16 Temmuz 2014; 9:56:07 

quote:

Orijinalden alıntı: eralp907

arkadaşlar merhaba ben sorunun nasıl çözüleceğini buldum... şimdi önce telefonumuzdan tuş kilidini açalım telefonumuzu PC'ye bağlayalım sonra bilgisayarıma girince Fotoğraf Simgesi görünecek fotoğraf simgesine sağ tıklayın resimleri ve videoları al yazıyo ona tıklayın sağ alt köşede aktarma çıkacak orda eğer fotoları aldıktan sonra silmek istiyorsanız aldıktan sonra sil yazıyo ona basabilirsiniz fotoğrafların nereye geldiğini bilmiyorsanız onuda söyliyim başlat düğmesinden PC nizin adı neyse bende ERALP yazıyo ona basıyorum RESİMLER yazıyo ona tıklayın oraya atıyo :D bir teşekkürü hor görmezseniz seviirim.

Yukarda yazmışlar zaten tuş kilidini açıp bağlayın diye. Okumadın heralde. Yinede bilgilendirme guzel. Tsk

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313