- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
iddaa Bayiler en fazla kaç lira ödeme yapabiliyor?
18 Cevap15045 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Aralık 2008; 18:53:01 

arkadaşlar bilen varsa lütfen açıklayabilirmi ben 1500 e kadar ödüyolar diye biliyorum ama ona göre kupon yapıcamda şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otorite -- 4 Aralık 2008; 18:51:52 >

1170 Mesaj
4 Aralık 2008; 18:53:58 

1500 hocam kuponların arkasındada yazıyor 1500+ oynıycaksan kuponlara böl onu yoksa alman baya zorlaşır

.: Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır ve toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır! :.
Bu Uzun Süren Geceyi AydınLatmaya Yetmeyecekse Gökteki Ay, Geciken Şafak, Bir Bozkurt ULuması İLe Sökecektir...
Yürü Bozkurt Namın YayıLsın DiLLere;Yürü KavgaLara KutLu İhtiLaLLere!!!

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2008; 18:55:52 

quote:

Orjinalden alıntı: BozkurtH

1500 hocam kuponların arkasındada yazıyor 1500+ oynıycaksan kuponlara böl onu yoksa alman baya zorlaşır

eyvallah dostum çok saolasın bende 1500 yazıyo diye biliyorum ama şimdi kupon tutarsada bunlar ödemezse gerçi ödemezlerse o dükkanı yıkarım bende.

716 Mesaj
4 Aralık 2008; 19:02:59 

Hala bayiye gidip iddaa oynayanlar mı var,internetten oynamak varken..

78 Mesaj
4 Aralık 2008; 19:15:59 

quote:

Orjinalden alıntı: Layblood

herkeste senin gibi akıl yok doğru söylüyorsun

708 Mesaj
4 Aralık 2008; 19:18:56 

quote:

netten oynanırmı ya kazandığım parayı almaya üşenirim onla tekrar iddaa oynarım oda gider

495 Mesaj
4 Aralık 2008; 19:21:04 

iş bankası veriyor

2618 Mesaj
4 Aralık 2008; 19:25:39 

Bide iddaacı olacak ya sordugu soruya bak

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2008; 19:26:03 

1500 den fazla tutturursan da bankadan alırsın ne var ki.
ama farketmez tutturamazsın o kdar :D

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2008; 19:31:20 

he tutturdun da işin almaya kaldı

2 Mesaj
4 Aralık 2008; 19:39:09 

Bizim burdaki bayide 1'e 7000 tutturmuş bit kupon var.

Yapıştırmış adamlar duvara.

Her gördüğümde şok oluyorum.

3309 Mesaj
4 Aralık 2008; 19:41:01 

ona göre kupon yapcan ha

bankadan alırsın biraz zaman kaybı olur ama 1500+ için değer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

716 Mesaj
4 Aralık 2008; 19:41:50 

quote:

Orjinalden alıntı: SQua

netten oynanırmı ya kazandığım parayı almaya üşenirim onla tekrar iddaa oynarım oda gider

Bende kupona amele gibi maçın kodlarını yazmaya üşenirim(genelde 5-10kupon oynuyorum bi seferde),bayide sıra beklemeye üşenirim.Her kupon tuttugunda bayiden paramı çekmeye üşenirim(düşük oranlar için ozellikle).
Maç baslamadan 5dk once oturdugum yerden kupon yapmaya bayılırım.Paralar biriktikten sonra sadece bi'kere atm ye gitmeye bayılırım.

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2008; 19:42:15 

İzmir/Hatay/Nokta'daki iddaa bayiinde kocaman fotokopisini asmışlar, bilen bilir adam 4 maça 21 milyar aldı. 5 Misli basmış. Altında Semih Şentürk teşekkürler yazıyordu. Fener'in Kocaeli'yi son dakika golüyle 3-2 yendiği hafta.

3749 Mesaj
4 Aralık 2008; 19:49:45 

adam o kadar parayı nasıl bulucak ki,eğer verirse sabahtan beri biriken büyük bi kısmını vermiş olur

hayvanlara iyi davranın lan

382 Mesaj
4 Aralık 2008; 21:52:58 

quote:

Bende kupona amele gibi maçın kodlarını yazmaya üşenirim(genelde 5-10kupon oynuyorum bi seferde),bayide sıra beklemeye üşenirim.Her kupon tuttugunda bayiden paramı çekmeye üşenirim(düşük oranlar için ozellikle).
Maç baslamadan 5dk once oturdugum yerden kupon yapmaya bayılırım.Paralar biriktikten sonra sadece bi'kere atm ye gitmeye bayılırım.

hangi siteden online oynuyosun usta iddianın kendi sitesindenmi biraz anlatırmısın?

6883 Mesaj
4 Aralık 2008; 21:54:44 

otorite tutturabiliyormusun bari böyle 1500+ falan

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

716 Mesaj
4 Aralık 2008; 22:07:28 

quote:

Orjinalden alıntı: ernsyds1

hangi siteden online oynuyosun usta iddianın kendi sitesindenmi biraz anlatırmısın?

www.bilyoner.com sitesinden oynuyorum.Bankada hesabınızın olması yetiyor bilyoner üzerinden oynamak için.Hatta Banka hesabınız olmadanda para yatırabilirsiniz bilyoner.com hesabınıza (Garanti Bankası atm'sini kullanarak) ama parayı kazandığınızda paranızı cekebilmek için banka hesabı oluşturmalısınız mutlaka.Ayrıntılı bilgi www.bilyoner.com sitesinde var zaten.

530 Mesaj
4 Aralık 2008; 22:11:51 

quote:

Bende internetten oynarım da iddaa bayinin o zevki başka oluyor..Muhabbet, kahkaha, arkadaşlar arasında iddia yok şu yener yok bu yenemez falan filan güzel muhabbet....Ayrıca internette paran varsa iddaa'da çok fazla oynayıp kaybedebiliyorsun ama internette paran yoksa bazan üşenmiyor gitmiyorsun ya da geç kalıyorsun paran cebinde kalıyor internetteki gibi kaybettikçe hırs yapmıyorsun internette oranları yüksek maçlar gözünüze çok çarpıyor hemen oynayasın geliyor kuponun kaybediyor sinirleniyorsun hadi bir kupon daha derken bakmışın hesapta para kalmamış demir 1 yt ile iddaa oynamanın da zevki ayrı...

ADLARIYLA GÜNEŞİ YÜKSELTENLER
Ben birşey tavsiye edeceksem..Önce kendim denerim..Eğer gerçekten sorun yoksa tavsiye etmeye devam ederim
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » iddaa Bayiler en fazla kaç lira ödeme yapabiliyor?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344