Şimdi Ara

iddaa Bayiler en fazla kaç lira ödeme yapabiliyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
38.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1500 hocam kuponların arkasındada yazıyor 1500+ oynıycaksan kuponlara böl onu yoksa alman baya zorlaşır
  • he tutturdun da işin almaya kaldı
  • arkadaşlar bilen varsa lütfen açıklayabilirmi ben 1500 e kadar ödüyolar diye biliyorum ama ona göre kupon yapıcamda şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otorite! -- 4 Aralık 2008; 18:51:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BozkurtH

1500 hocam kuponların arkasındada yazıyor 1500+ oynıycaksan kuponlara böl onu yoksa alman baya zorlaşır

eyvallah dostum çok saolasın bende 1500 yazıyo diye biliyorum ama şimdi kupon tutarsada bunlar ödemezse gerçi ödemezlerse o dükkanı yıkarım bende.
  • Hala bayiye gidip iddaa oynayanlar mı var,internetten oynamak varken..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Layblood

Hala bayiye gidip iddaa oynayanlar mı var,internetten oynamak varken..

herkeste senin gibi akıl yok doğru söylüyorsun
  • quote:

netten oynanırmı ya kazandığım parayı almaya üşenirim onla tekrar iddaa oynarım oda gider
  • iş bankası veriyor
  • Bide iddaacı olacak ya sordugu soruya bak
  • 1500 den fazla tutturursan da bankadan alırsın ne var ki.
    ama farketmez tutturamazsın o kdar :D
  • Bizim burdaki bayide 1'e 7000 tutturmuş bit kupon var.

Yapıştırmış adamlar duvara.

Her gördüğümde şok oluyorum.
  • ona göre kupon yapcan ha

bankadan alırsın biraz zaman kaybı olur ama 1500+ için değer
  • quote:

Orjinalden alıntı: SQua

quote:

netten oynanırmı ya kazandığım parayı almaya üşenirim onla tekrar iddaa oynarım oda gider

Bende kupona amele gibi maçın kodlarını yazmaya üşenirim(genelde 5-10kupon oynuyorum bi seferde),bayide sıra beklemeye üşenirim.Her kupon tuttugunda bayiden paramı çekmeye üşenirim(düşük oranlar için ozellikle).
    Maç baslamadan 5dk once oturdugum yerden kupon yapmaya bayılırım.Paralar biriktikten sonra sadece bi'kere atm ye gitmeye bayılırım.
  • İzmir/Hatay/Nokta'daki iddaa bayiinde kocaman fotokopisini asmışlar, bilen bilir adam 4 maça 21 milyar aldı. 5 Misli basmış. Altında Semih Şentürk teşekkürler yazıyordu. Fener'in Kocaeli'yi son dakika golüyle 3-2 yendiği hafta.
  • adam o kadar parayı nasıl bulucak ki,eğer verirse sabahtan beri biriken büyük bi kısmını vermiş olur
  • quote:

quote:

quote:

Bende kupona amele gibi maçın kodlarını yazmaya üşenirim(genelde 5-10kupon oynuyorum bi seferde),bayide sıra beklemeye üşenirim.Her kupon tuttugunda bayiden paramı çekmeye üşenirim(düşük oranlar için ozellikle).
    Maç baslamadan 5dk once oturdugum yerden kupon yapmaya bayılırım.Paralar biriktikten sonra sadece bi'kere atm ye gitmeye bayılırım.

hangi siteden online oynuyosun usta iddianın kendi sitesindenmi biraz anlatırmısın?

• otorite tutturabiliyormusun bari böyle 1500+ falan
  • quote:

Orjinalden alıntı: ernsyds1

quote:

quote:

quote:

hangi siteden online oynuyosun usta iddianın kendi sitesindenmi biraz anlatırmısın?

www.bilyoner.com sitesinden oynuyorum.Bankada hesabınızın olması yetiyor bilyoner üzerinden oynamak için.Hatta Banka hesabınız olmadanda para yatırabilirsiniz bilyoner.com hesabınıza (Garanti Bankası atm'sini kullanarak) ama parayı kazandığınızda paranızı cekebilmek için banka hesabı oluşturmalısınız mutlaka.Ayrıntılı bilgiwww.bilyoner.com sitesinde var zaten.
  • quote:

Bende internetten oynarım da iddaa bayinin o zevki başka oluyor..Muhabbet, kahkaha, arkadaşlar arasında iddia yok şu yener yok bu yenemez falan filan güzel muhabbet....Ayrıca internette paran varsa iddaa'da çok fazla oynayıp kaybedebiliyorsun ama internette paran yoksa bazan üşenmiyor gitmiyorsun ya da geç kalıyorsun paran cebinde kalıyor internetteki gibi kaybettikçe hırs yapmıyorsun internette oranları yüksek maçlar gözünüze çok çarpıyor hemen oynayasın geliyor kuponun kaybediyor sinirleniyorsun hadi bir kupon daha derken bakmışın hesapta para kalmamış demir 1 yt ile iddaa oynamanın da zevki ayrı...
  • Şimdi kaç acaba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.