Şimdi Ara

~ SATILMISTIR ~ LAPTOP TV KARTI LIFEVIEW FLYDVB TRIO CARDBUS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ~ SATILMISTIR ~ LIFEVIEW FLYDVB TRIO CARDBUS (Urunun Daha 1 Yil Garantisi vardir - Kutu Icerigi Tamdir)
    (Analog TV,DVB-S(canak anten),DVB-T(Dijital karasal) Yayinlari izleyebilme)

~* NOTEBOOKUNUZUN OZELLIGINI IYI INCELEYIN URUN SADECE PCMCIA GIRISI OLAN ESKI TIP NOTEBOOKLARDA CALISIR. NOOTBOKUNUZA UYMAZSA IADE ALMAM. *~

DÖRT ÜRÜN BİR ARADA: DVB-T/DVB-S/Analog/Video Capture

Dizüstü bilgisayarınız için tasarlanmış dünyanın ilk üçlü alıcılı TV kartı:aslında dört ürün bir arada. FlyDVB Trio Cardbus, DVB-T, DVB-S ve analog TV yayınlarını ve analog video yakalamada dahil olmak üzere hepsini bir üründe toplayan mükemmel bir cihazdır. Artık en sevdiğiniz spor olaylarını mükemmel görüntü kalitesiyle DVB-T yayınlarından veya DVB-S uydu yayınlarından izleyebileceksiniz. Favori analog kanallarınızı da tüm dünyayla uyumlu silikon tuner alıcısıyla Analog TV'den izleyebileceksiniz. Cihaz üzerinde bulunan girişleri bir VCR aygıtına veya film kaydediciye kolayca bağlayarak evdeki videolarınızı kolayca dijital formata çevirmenizi sağlar.
    Daha fazla ayrinti icin:http://www.turanli.com.tr/lifeviewdetay.asp?id=18

FIYAT: ................................................................................................ 70 YTL

TAKAS: Sadece 1GB Tek markali bir DDR 400 Ramla olur. Oem yada KINGSTON marka ramla takAs onermeyin. Kafa kafaya takas onermeyin. Baska birseyle takas onermeyin. Takas dusundugun seyin disinda taks onerenlerin PMleri cevaplanmayacaktir.

GONDERIM: Istanbul anadolu yakasina elden tesim. Diger yerlere once para bankaya gonderilir sonra kargo ucreti alicidan olmak uzere gonderilir.

Not: Alicaksaniz denizalkim@hotmail.com msn adresime gelin yada 0535 7333738 nolu telefonumdan arayin.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaygisiz -- 21 Aralık 2009; 22:53:10 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Selamlar,
    LG P1 (KPP1T) notebook için uygunmudur acaba, birisi söyleyebilirse sevinirim. Almayı düşünüyorum.
    Bu notebook için forumda bir topik var = LG P1-KPP1T

Bu da FLYDVB nin sitesi. Arkadaş turanlı linkini vermiş, ben de orijinal sitesine link atadım.

Teşekkürler.

Edit : Kartın linkini düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinikAnkara -- 5 Aralık 2008; 9:15:23 >

• quote:

Orjinalden alıntı: MinikAnkara

Selamlar,
    LG P1 (KPP1T) notebook için uygunmudur acaba, birisi söyleyebilirse sevinirim. Almayı düşünüyorum.

Bu da FLYDVB nin sitesi. Arkadaş turanlı linkini vermiş, ben de orijinal sitesine link atadım.

Teşekkürler.

Senin Nootebookuna uymaz bu kart.

Lutfen yeni model laptioplar icin benim laptopuma uyar mi tarzinda soru sormayin. ege laptopunuzda vista yukluyse %100 PCI-EX girisi vardir PCMCI giris yoktur uymaz

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bir sene sonra konuyu hortlatmak olacak ama belki sonradan bakan birine lazım olur diye söylüyorum,
    LG P1 ile birlikte vista yüklü olarak geldiği halde üzerinde PCI-EX (ExpressCard) değil PCMCIA Kart (Cardbus) slotu mevcut.

quote:

Orijinalden alıntı: kaygisiz
    quote:

Orjinalden alıntı: MinikAnkara
    Selamlar,

Teşekkürler.

Senin Nootebookuna uymaz bu kart.

Lutfen yeni model laptioplar icin benim laptopuma uyar mi tarzinda soru sormayin. ege laptopunuzda vista yukluyse %100 PCI-EX girisi vardir PCMCI giris yoktur uymaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.