Şimdi Ara

LG yeni taşınabilir disk ailesi XD4'ü gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güney Koreli teknoloji devlerinden LG, XD4 serisi yeni taşınabilir disklerini gösterdi. Siyah renkli şık kasasıyla dikkat çeken 3.5" boyutundaki depolama çözümlerinin 35mm kalınlığında olduğu belirtiliyor.

Tek tuşla yedek alma özelliğine sahip olan XD4 serisi yeni disklerin 500GB, 750GB ve 1TB'lık kapasite alternatiflerine sahip olduğu belirtilmekte. PC'ler ile USB 2.O arabirimi üzerinden bağlantı kuran sürücülerin kullanıma sunulacağı tarih ve fiyat bilgisi ise açıklanmadı.

• Güzelmiş.
  • tipi hoşuma gitti
  • acayip tipi var birde fiyatları ne olacak yakında hdd savaşları başlar 4 tb çıktı yakında 8 10 20 tb çıkmassa şaşırmayın umarım tb ler çok uygun bir fiyata gelirlerde bizde alırız
  • Şok şekeeeeeeeer cok cok güzel bir görünüme sahip inanılmaz bir olay :P tamam biraz abartı ama cidden icim gitti birden bi benim e-hdd ye baktım bir de buna :o
  • çok güzel. yakında usb 3.0 çıkarsa bu hdd in boyutu ve hızıda dahada artarsa dagada şeker olur :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: natcenk

çok güzel. yakında usb 3.0 çıkarsa bu hdd in boyutu ve hızıda dahada artarsa dagada şeker olur :D

hdd'nin boyutunun artmasını hiçbirimiz istemeyiz herhalde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kayake

quote:

Orjinalden alıntı: natcenk

çok güzel. yakında usb 3.0 çıkarsa bu hdd in boyutu ve hızıda dahada artarsa dagada şeker olur :D

hdd'nin boyutunun artmasını hiçbirimiz istemeyiz herhalde.

Kapasiteden bahsediyor.
  • harici aldım ardından daha güzelleri cıkıyor ya sinir oluyorum. çok şık harika bir grüntüsü var. umarım hdd si kaliteli ve uzun ömürlüdür
  • Güzel bir tasarımı var ancak içi nasıl olur bilemeyiz tabii. Bu pazara yeni ürünlerin girmesi rekabeti de arttırıyor elbet.
  • Konu hortu olacak kusura bakmayın da ithalatçısını bilen var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.