Şimdi Ara

Logitech 1 milyarıncı faresinin satışını gerçekleştirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çevre birimleri üretiminde sektörün lider isimlerinden biri olan Logitech önemli bir başarıya imza atarak 1 milyarıncı evet yanlış okumadınız 1 milyarıncı faresinin (mouse) satışını gerçekleştirdi.

Firma tarihinde önemli bir kilometre taşı olan bu başarının geçmişi yaklaşık 16 sene öncesine, 1982 yılına uzanıyor. Resmini yukarıda gördüğünüz P4 isimli fare Logitech'in kullanıma sunduğu ilk fare olarak firmanın pazardaki ilk ve bugünlere gelmesinde belkide en önemli modellerinden biriydi.

Günde 376,000, ayda ise 7.8 milyon fare üreten ve bu açıdan sektörün en büyüklerinden biri olan Logitech için artık yeni hedef 2 milyarıncı faresini kullanıcılar ile buluşturabilmek.

• Normal kaliteli mouse isteyenler için her zaman ilk seçeneklerden biri logitech 1 milyarın içinde benim 4 mouse um var :D
  • Benim daha logitech mouse almışlığım yok ama gerçekten çok kaliteli olduğunu yorumlarını
    duydum
  • süper mouse muş resimddeki :D
  • klavyem logitech farem ideazon çok mutluyum =D
  • bu da demek oluyor ki dünya nüfusunun 6'da birine mouse satmışlar.. olağanüstü bir başarı...
  • fare + klavye + gamepad denince rakipsizdir. microsoft falan o gitsin code geliştirsin :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: XivA

fare + klavye + gamepad denince rakipsizdir. microsoft falan o gitsin code geliştirsin :))

Razer
  • Logitech e tebrikler, gerçekten sektörün karizma markası.

P4'ün fotosuna dikkatle baktım ve bunu nasıl kullanmışlar diye kendi kendime sordum.
  • abi bunlar işletim sistemi yazılımına girerse microsoft a yol gözükür
  • Bu bir milyarın içinde ben de varım. Gerçekten de yeni fare alacaklar için ilk seçenek çoğu zaman Logitech oluyor. Tebrikler Logitech.
  • Kalitesi, tasarımı ve kullanışlılığıyla kendini kanıtlamış bir İsviçre markası
  • Ürünleri gerçekten çok kaliteli, tebrikler Logitech 'e
  • hakkını vermek lazım kaliteli markadır logitech.tebrikler.
  • Logitech yaptığı işlerin hepsinde 1 numara...

düşünüyorum fakat 1 tane bile kötü olduğu alan yok..

klavye mouse desen kral

ses sistemlerinde öyle

kamera, uzaktan kumandaları, game padler yanı aklıma bu kadarı gelıyor fakat gerçekten inanılmaz bir başarı bu...

Beklentilerim çok yüksek benım artık Ses sistemlerini dahada geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum mesela ev sinama sistemlerine girebilir çünkü z5500 ile bu işi becerebileceğini gösterdi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.