Şimdi Ara

KABLOSUZ MODEME BAGLANAN KİŞİLERİ GÖRME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
12.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kablosuz modeme kaç kişinin bağlandığını görmem mümkün mü

hatta biraz daha ileriye gidecek olursak modemden ne kadar veri alınıp verildigini görmem mümkün mü

modemden diyorum dikkatli cevaplar verirseniz memnun olurum bilgisayardan degil modemden

• Mesela bende Usr9110 modem var ve bağlı olan kullanıcıların mac adresi ve bilgisayarın adını görmek mümkün...Kullandığınız modemin modelini belirtin bakalım bir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wanker

Mesela bende Usr9110 modem var ve bağlı olan kullanıcıların mac adresi ve bilgisayarın adını görmek mümkün...Kullandığınız modemin modelini belirtin bakalım bir...

Bunu nasıl yaptığını biraz daha açıklarmısın üstadım,
  • modem markasını sölersen yardımcı olurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Orjinalden alıntı: Wanker

Mesela bende Usr9110 modem var ve bağlı olan kullanıcıların mac adresi ve bilgisayarın adını görmek mümkün...Kullandığınız modemin modelini belirtin bakalım bir...

Bunu nasıl yaptığını biraz daha açıklarmısın üstadım,

Şöyle yapıyorum, modemin menülerinden mac adresten filtreleme bölümüne girdiğinizde o anda online olan yada olmuş olan kullanıcıların mac adresini ve bilgisayar adını görüp, hatta mac adres engelleme satırlarına tek tuş ile ekleyebiliyorsunuz.Bunlar giriş yapsın geri kalanlar girmesin gibisinden....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.