Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (2203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.183.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22012202220322042205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GCG

Herkese iyi akşamlar... Benim ufak bi sağlık sorunum var konuyu bi danışayım dedim belki bileniniz vardır. Zamanında kuyruk sokumunda kıl dönmesi yüzünden ameliyat oldum neyse geçti gitti derken geçenlerde de sanki çok lazımmış gibi tekrar nüksetti. Tedaviye başlasak ta gidene kadar tamamen hallolmayacak gibi gözüküyor. Spor yaparken hareketlerimi de engellemiyor ama mekik çekmek hem mümkün değil hem de iyileşmeyi yavaşlatacak. Teslim olduğumuz yerde bunu anlatsak etsek tedavinin devamı için yardımcı olurlar mı yoksa bişey olmaz ölmezsin diyip devam et mi derler? Bu sıralar en fazla kafama takılan şey bu oldu... Fikri olan var mı??

kardeş teslim olduğumuzda sağlık kontrolüne giricez orda gösteririsin muhakkak izi vardır.heralde spor istiratı alırsın.ama bana denılen ordakı komutanı ikna edicekmişssin ölüyor olsanda ordaki komutan ikna olmadıkça hiç bir şey olmazmış bana anlatılan bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: engyldrm

PAŞAM GEÇMİŞ OLSUN NERELERDESİN SEN?

Burdayım bende seni sordum forumda nerde diye ama bu sayfa hızıyla araya kaynıyor hemen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAŞA -- 16 Kasım 2009; 18:17:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmankara

quote:

Orijinalden alıntı: everest137

aksam aksam gülmek için seyredin tertiplerim

http://www.facebook.com/notifications.php#/video/video.php?v=101693103189195&ref=share

Çektiğim resimlere bi baksana, maket kullanmışlar

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI

tertip cüneyt ne yapsın . parasızlığın gözü kör olsun. matrixte adam mermiden hızlı dans ediyor da cünety abimiz uçuyor atlıyor çokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya26

quote:

Orijinalden alıntı: GCG

Herkese iyi akşamlar... Benim ufak bi sağlık sorunum var konuyu bi danışayım dedim belki bileniniz vardır. Zamanında kuyruk sokumunda kıl dönmesi yüzünden ameliyat oldum neyse geçti gitti derken geçenlerde de sanki çok lazımmış gibi tekrar nüksetti. Tedaviye başlasak ta gidene kadar tamamen hallolmayacak gibi gözüküyor. Spor yaparken hareketlerimi de engellemiyor ama mekik çekmek hem mümkün değil hem de iyileşmeyi yavaşlatacak. Teslim olduğumuz yerde bunu anlatsak etsek tedavinin devamı için yardımcı olurlar mı yoksa bişey olmaz ölmezsin diyip devam et mi derler? Bu sıralar en fazla kafama takılan şey bu oldu... Fikri olan var mı??

Hekimden spormen kartı alırsın sıkıntı olmaz merak etme

Aynı şey benim de başıma geldi meğerse çatala 250 lira sıkışmış Doktora gittik nüks etmiş ama vücut iltahapla birlikte kılı dışarı atmış dedi. Şimdi ağrı sızı hiçbirşey yok umarım da tekrarlarmaz. Sana da çok geçmiş olsun. Kayıt kabul esnasında derdini anlatırsan yardımcı olurlar diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drummer_1907

quote:

Orijinalden alıntı: PAŞA

quote:

Orijinalden alıntı: drummer_1907

quote:

Orijinalden alıntı: okannn26

arkadaslar sıze bır sorum olacak GONULLU KOMANDO YEDEK SUBAY OLARAK DOGUYA GITMEK ICIN ne yapmam gerekıyor dılekce falan versem sınavda bır etkısı olurmmu yorumlarınızı beklıyorum

arıza falan yok boyum kılomda uygun komando olmak ıcın......

artık bu saatten sonra bu mümkün mü? askerlik kararı aldırırken sormuşlardı komando olmak istiyor musun diye.. orda verdiğin cevap geçerlidir sanırım

Sınavdada tercih sıralamana ilk sıraya yazarsın...

hoşgeldin paşam umarım iyisindir.. ben komandoya hayır demiştim şubede ama yine sınavda tercih etme hakkımız var mı?

Seçeneklerde işaretlersin birde ordakilerede söylersin, faydası olurmu bilmem tabiki, orası kapalı bir kutu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dewi_L

Hoşgedin PAŞA abi:)

laptopun mu var derdin mi var yahu :)) Gözün aydın ama abi :D

Eyvallah kardeşim benim hoşbuldum, aynen öyle dediğin...
  • tertipler ben kaçar mesai bitti görüşmek üzere iyi akşamlar herkese
  • tertipler herkeze iyi geceler ben kaçar yarın sabah içtimada görüşmek üzere

ama siz baya geç kalkıyorsunuz içtima alanı boş kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: birsed

tertipler ben kaçar mesai bitti görüşmek üzere iyi akşamlar herkese

İyi akşamlar tertip.Bende kaçıorum millet akşama görüşmek dileğiyle...
  • Merhaba tertipler.

Ben 2-3 tane küçük İngilizce kitabı götürmeyi düşünüyorum.En azından çalışamasam bile kelime ezberlerim.:) 155 günde hergün 3-5 kelime bile ezberlesem bile yeter bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightandwithlove -- 16 Kasım 2009; 18:24:46 >
  • İyi akşamlar tertiplerim nasıl gidiyor 2 dakka bırakmaya gelmiyo hemen akıyosunuz
  • selamın aleyküm tertiplerim valla özledim haa
  • quote:

Orijinalden alıntı: 331Gokhan

selamın aleyküm tertiplerim valla özledim haa

aleyküm selam kardesim, hosgeldin ben de sana bakınıyordum
  • Tertipler imzayı değiştireceğim de bizim bu imzanın aynısının kırmızısı vardı yanlış hatırlamıyorsam.Onun kodlarını bulabilir miyiz.?
  • quote:

quote:

eksik olma kardeşim ama ne kdar sanslı oldugunuzun farkındamısınız artık hayatınızda ben varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KTSL28

İyi akşamlar tertiplerim nasıl gidiyor 2 dakka bırakmaya gelmiyo hemen akıyosunuz

iyi aksamlar kardesim
  • quote:

quote:

quote:

eksik olma kardeşim ama ne kdar sanslı oldugunuzun farkındamısınız artık hayatınızda ben varım

bilmez miyiz kardesim, sensiz hep bir eksiktik
  • quote:

A.s. kardeşim hoşgeldin...

Gelen diğer arkadaşlarda hepiniz hoşgeldiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightandwithlove

Tertipler imzayı değiştireceğim de bizim bu imzanın aynısının kırmızısı vardı yanlış hatırlamıyorsam.Onun kodlarını bulabilir miyiz.?

logomuzu mu diyosun kardesim... ayyıldızlı olanı özel günlerde kullanıyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lightandwithlove

Tertipler imzayı değiştireceğim de bizim bu imzanın aynısının kırmızısı vardı yanlış hatırlamıyorsam.Onun kodlarını bulabilir miyiz.?

logomuzu mu diyosun kardesim... ayyıldızlı olanı özel günlerde kullanıyoruz

Anladım tertip zaten birkaç gün gördüm sonra kimsede göremedim :) O zaman bilgileri ekliyim imzamın altına üşenmeden
  • 
Sayfa: önceki 22012202220322042205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.