Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (2188. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.183.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21862187218821892190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bilmemkine

quote:

Orijinalden alıntı: everest137

quote:

Orijinalden alıntı: Bilmemkine

quote:

Orijinalden alıntı: zaferyilmazz

ŞUANDA İSTANBULDAKİ BULUŞMAYA KATILACAĞI KESİN OLAN TERTİBİM VARSA BANA ÖZELDEN ULAŞSIN FACEGRUBUMUZDA YÖNETİCİLİK VERECEM...

12 si veya 13 ü neye göre belirleniyor bizimki kesin mi 12si?

teslim tarihimizi soruyorsan 11-12 aralık kardesim... eger ikametinle birliginin arası 850 km ise 1 gün yol iznin var fazladan... 13 aralık yani

Saol tertip.
    Aynı yere düşeceğiz gibime geliyo:)

insallah kardesim benim
  • quote:

quote:

TERTİPLER BUGÜNKÜ HEDEF 748. SAYFAYA ULAŞMAK BUGÜN EFSANE OLALIM ARTIK HADİ ASILIN KLAVYELERE

bitirelim artık bugun bu işi... cok uzadı

Problem yok hallederiz sonuçta efsaneyiz değil mi biz?
  • arkadaslar aralık dönemlerinde ortalama kaç asker silah altına alınıyor bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KafzieL

Tertiplerim sonunda sarı zarfımı Halıcıoğlu askeri şubesinden almış bulunuyorum. Hayırlı uğurlu olsun...8.30 da oradaydım saat 10.15te zarfımı almış olarak döndüm. Bir iki sorum olacaktı. Benim zarfın üzerinde sadece Piyade Okul Komutanlığı Tuzla İstanbul 1-2-3 aralık yazıyor ve mühürlü. İçerisinde ise optik form, sevk dilekçesi, sevk ve kimlik bilgileri, kimlik ve diploma fotokopilerim var. İçeriği bu kadar olmalı dimi? Herhangi bir yamuk fln yok heralde

hayırlı olsun tertip, hic bir problem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: KafzieL

Tertiplerim sonunda sarı zarfımı Halıcıoğlu askeri şubesinden almış bulunuyorum. Hayırlı uğurlu olsun...8.30 da oradaydım saat 10.15te zarfımı almış olarak döndüm. Bir iki sorum olacaktı. Benim zarfın üzerinde sadece Piyade Okul Komutanlığı Tuzla İstanbul 1-2-3 aralık yazıyor ve mühürlü. İçerisinde ise optik form, sevk dilekçesi, sevk ve kimlik bilgileri, kimlik ve diploma fotokopilerim var. İçeriği bu kadar olmalı dimi? Herhangi bir yauk fln yok heralde

Hayırlı uğurlu olsun tertibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverkind

arkadaslar aralık dönemlerinde ortalama kaç asker silah altına alınıyor bilgisi olan var mı acaba?

Tertip tavşanlı merkezmi benim samimi arkadaşlarım var oradan? Arkadaşım kuruçaydan. Bu arada yaş kaç?
  • S.a. tertipler... Haftanın ilk günü olmasına rağmen forumu bayağı canlı gördüm.... Dayanamadım bende muhabbete katılayım dedim(öğle yemeğinin verdiği enerjiyle )....

Bu arada küçükyalıda sınava girecek kimse yok mu? göremedim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: KTSL28

Yaw tertipler ben bu tertip lafına o kadar alıştımki baya kullanıyorum arkadaşla msnde konuşuyorum çocuğu tertip demişim çocuk diyoki ne tertibi oğlum ben askere daha gitmedimki diyo

• quote:

Orijinalden alıntı: cem7110

beyler ankara cebeci ASALdan sarı zarf almaya gidecegim hafta içi.

randevu almaya gerek var mı ?

giden var mı oraya randevusuz ? ne kadar sürüyor ?

kardesim istersen telden bi ara...

ANKARA ASAL Bölge Bşk.lığı Kh. SANTRAL

312 362 70 71

362 32 41

362 52 44

362 51 30

362 51 03

362 50 36
  • quote:

Orijinalden alıntı: birsed

quote:

Yaw tertipler ben bu tertip lafına o kadar alıştımki baya kullanıyorum arkadaşla msnde konuşuyorum çocuğu tertip demişim çocuk diyoki ne tertibi oğlum ben askere daha gitmedimki diyo

Aynısı bana oldu nişanlıma telefonu kapatırken tamam tertip dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulserkan

quote:

arkadaslar aralık dönemlerinde ortalama kaç asker silah altına alınıyor bilgisi olan var mı acaba?

Tertip tavşanlı merkezmi benim samimi arkadaşlarım var oradan? Arkadaşım kuruçaydan. Bu arada yaş kaç?

evt merkez kardeş. yaş 28. kimmiş arkadasın sole bakim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildriver

S.a. tertipler... Haftanın ilk günü olmasına rağmen forumu bayağı canlı gördüm.... Dayanamadım bende muhabbete katılayım dedim(öğle yemeğinin verdiği enerjiyle )....

as tertip hoşgeldin
  • quote:

quote:

quote:

• quote:

quote:

quote:

hemen triplere girip, sen beni tertiplerinle mi aldatıyorsun dememiştir insallah
  • quote:

quote:

quote:

Abi ben demiyecektim ama zafer senden cesaret aldım bende hanıma dedim dün akşam senden dolayı gaza geldim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hemen triplere girip, sen beni tertiplerinle mi aldatıyorsun dememiştir insallah

2-3 Saniye kaldı... Kertip mi??? o nedemek dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferyilmazz -- 16 Kasım 2009; 13:28:58 >
  • arkadaşlar bu tuzlada 30 kasım akşam 17.00 gibi sıra alma işlemi dogru mu ? ne zaman başlanıyor sıra vermeye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pulserkan

quote:

evt merkez kardeş. yaş 28. kimmiş arkadasın sole bakim.

İsmi Hüseyin Altıntaş (lakabı sinek hüsenmiş :) hatta futbol falan oynamış tavşanlı linyitte falan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wildriver

S.a. tertipler... Haftanın ilk günü olmasına rağmen forumu bayağı canlı gördüm.... Dayanamadım bende muhabbete katılayım dedim(öğle yemeğinin verdiği enerjiyle )....

as tertip hoşgeldin

Hoşbulduk tertip
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem7110

beyler ankara cebeci ASALdan sarı zarf almaya gidecegim hafta içi.

randevu almaya gerek var mı ?

giden var mı oraya randevusuz ? ne kadar sürüyor ?

kardesim istersen telden bi ara...

ANKARA ASAL Bölge Bşk.lığı Kh. SANTRAL

312 362 70 71

362 32 41

362 52 44

362 51 30

362 51 03

362 50 36

evet tertiplerim bugün itibari ile meşhur sarı ya da diğer tartışmalara göre kahverengi olan zarfı almış bulunmaktayım.

ankara asal a saat 8,54 itibari ile giriş yaptım. herşey normaldi. kalabalık vardı fakat öyle çok yoğun değildi. sıramızı aldık ve sincan bölgesinden sıramı verdiler. neden sincan anlamadım daha önce çankaya şubeden işlemleri yaptırmıştım. herneyse çok da önemli değil zaten bütün şubelerden işlem yapılabiliyor. 4 adet diploma fotokopisi ve 3 adet kimlik fotokopimle beraber sıra nihayet saat 10,55 sıralarında bana geldi. işlemleri gerçekleştirken sivil memurun "-bak sevkini yapıyorum eminmisin?,"- Son kararın mı" soruları beni bir nebze olsa "acaba ?" sorusuna yöneltti :) Fakat azmim ile sorulara eminim, son kararım şeklinde cevapları verdikten sonra 8,91 kuruş olan paramla görevli askerin odasına girdim. işimi,işyerimden tazminat alıp alamayacağımı sordu. işim gereği pardusun nasıl olduğu konusunuda konuştuk. bayaa sohbet muhabbet:) bir üst rütbeli askerle bu kadar muhabbet bilmiyorum yaşanabilirmi acaba ömrü hayatımda :)

evet tertiplerim işlemleri rahatlıkla hallediliyor. randevuya gerek yok. Gidin işlemleri gerçekleştirin.

Sınav yerim Ankara zırhlı bilrlikler. 2. gün girmeyi düşünüyorum. artık orda görüşürz sanırım.
    s
  • 
Sayfa: önceki 21862187218821892190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.