Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (3805. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.184.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38033804380538063807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Orijinalden alıntı: karenin

ne günlerdi, ranza, koğuş, gazino, sohbetler

:)))

insan özlüyor ya
  • Konuyu görünce..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Orijinalden alıntı: karenin

ne günlerdi, ranza, koğuş, gazino, sohbetler

:)))

insan özlüyor ya

Hey gidi, Kars'a ilk ayak bastığım günü hatırlıyorum da, ulan nasıl geçecek diyorduk.. Seneler geçti, neredeyse 3 sene yaşlandık bile.

Herkesin bir ümidi vardı, umarım herkes o ümitlerinin peşinden koşmuş ve başarmıştır.
  • 331. Dönem KD İskenderun Deniz Er Eğitim alayında kısa dönem er patlaması olmuştu... eyy gidi günler... çok şükür bitti geçti gitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rome34

quote:

Orijinalden alıntı: Clive

Ne günlerdi gerçekten ya, zaman ne ara geçmiş dün gibi burdaki muhabbetleri hatırlıyorum.Bu Aralıkta gidecek 343.dönemlere bakıyorum daha 4.sayfa olmuşlar harbi harbi efsaneyiz ve bence hep öyle kalacak.

343. dönemde askere gidecek birisi olarak 331 lere imrenmemek elde değil gerçekten de Tam 1269 sayfa .

Orada olmazsa olmaz, lazım olacak her türlü tavsiyelerinizi bekleriz 343 ler olarak.

http://forum.donanimhaber.com/m_51390189/tm.htm

1270 sayfa ne demek ya şaka gibi
  • selam devreler maaşşallahınız var hala yazanlar var askerliği unuttuk ama burayı asla
  • Selam olsun hepinize burası unutulur mu hocam
  • Gebzeden 331 lere selam olsun Çankırı Kurşunlu Jandarma
  • oo tertipler hala buralarda yazmaya devam ediyor :)
    Bursa Işıklar Askeri Hava Lisesi, 331'lere selamlarımız olsun...
  • vaybe
    AKDENİZ BÖLGE KOMUTANLIGI MERSİN NE GÜNLERDİ HER HAFTA ANKARAYA GİDİYORDUM GELDİ GEÇTİ
    331.DÖNEM ARKADAŞLAR SELAM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

vaybe
    AKDENİZ BÖLGE KOMUTANLIGI MERSİN NE GÜNLERDİ HER HAFTA ANKARAYA GİDİYORDUM GELDİ GEÇTİ
    331.DÖNEM ARKADAŞLAR SELAM..

Bende orada yapmıştım kuri :)
  • Bugun bir arkadasim yerinin aciklanmasini bekliyor.donemini sordum 349 dedi.hey gidi gunler heyyy.askerlik oncesi muhabbetleri hatirladim simdi.ne olursa olsun askere yeni gidecek birinin yerinde olmak asla istemem.herkes icin hayirlisi tabi.bututn 331 devrelerime selamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne dönemdi yaa kısa dönem patlaması olmuştu manisa - kıbrıs o günler gitti bi daha gelmesin
  • ankara mamak barış gücü 331.kd
    selamlar
  • Cengiz Topel Deniz Hava Üs Komutanlığı Kocaeli

var mı bahriyeli, var mı ayrıcalıklı :)
  • gideli 3 sene olacak; şaka gibi... eğlenceliydi ama Allah bi daha göstermesin :D özgürlük gibis yok... iskenderun 39.mekanize piyade tugayı sigaracısı olarak tüm Kantin başkanlığına sevgiler saygılar :D :D
  • Şafak: -971

331 kd. Van İl Jandarma
  • efsaneler unutulmaz :)
  • hudut kartalı- kilis
  • 
Sayfa: önceki 38033804380538063807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.