Şimdi Ara

Vista Wireless internet paylaşım sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sorunum benim vista yuklu pc me gelen neti ben evde kablosuz ağ ile dağıtmak istiyorum..ilk başlarda ağ kurarken internet paylaşımı açılsınmı die soruyordu...

2 gün böle gecici ağ kurmakla gecti...3. gün ağ yı kurarken o secenek yok oldu ve suan kablosuz olarak neti dağıtamıyorum...nedeni ve cözümü için yardım lutfen...şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarhanax -- 3 Aralık 2008; 19:10:41 >

• lütfen yardım :(
  • başlık forum kurallarına uygun olmadığı sürece yardım alamazsınız
  • Ben de aynı dertten muzdaribim. lütfen yardım edin
  • Bu sorunu çözebilen yok mu şimdi ???????????
  • aynı sorun tıpkısının aynısı şimdi yok o seçenek ve ne yaptıysam olmuyor seçenek gelmiyor ve hiç bi şekildede internet paylaşımı yapamıyorum bakmadığım yer kalmadı fazla kişide olan bi sorun ama cevap yok yokmu yardımcı olucak ?????? lütfen!
  • quote:

Orijinalden alıntı: goxeloktay

aynı sorun tıpkısının aynısı şimdi yok o seçenek ve ne yaptıysam olmuyor seçenek gelmiyor ve hiç bi şekildede internet paylaşımı yapamıyorum bakmadığım yer kalmadı fazla kişide olan bi sorun ama cevap yok yokmu yardımcı olucak ?????? lütfen!

hangi bağlantını paylaştırıyorsan. onun özelliklerini aç. paylaşım kısmından paylaşımı tekrar aç.

artık yeni kurduğun bağlantıda, dediğin seçenek önüne gelecek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.