Şimdi Ara

329. DÖNEM(AĞUSTOS 2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA (1471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.481
Cevap
14
Favori
1.397.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: cfahri

Çok şükür bitirdik.
    Yedek subay öğretmen olarak yaptım. Pazartesi tezkere almaya gideceğim.
    Darısı tüm askere gidecek arkadaşlarımızın başına
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan56

tertipler herkese hayırlı teskereler şimdiden.. allah yardımcımız olsun..

bende sabah 7 de bincem uçağa.. o zamana kadar buralardayım

Nostalji yapayım dedim:D

Tüm devrelerime selamlar,

sonra trafik yüzünden sabahın 6 sında yaklaşık 5 km koştuktan sonra uçağ kaçırıp havaalanında 14.30 a kadar kalmıştım..
    Birliğime de 2-3 saat geç teslim olmuştum ama çok da iyi etmiştim:)
  • askerlik uzayacak korkusuyla çok kalabalık gidildi şimdi yeniler için aynı dert var

Uzamaz inşallah üniversite mezunlarına
  • evet haklısın, ben de uzayacak diye gitmiştim geçen sene tecili erken bozdurmuştum, iyi ki de gitmişim ;) askerlik derdi kalmadı çok şükür :)
    quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

askerlik uzayacak korkusuyla çok kalabalık gidildi şimdi yeniler için aynı dert var

Uzamaz inşallah üniversite mezunlarına
  • selamın aleyküm millet 329 KD eğitim çavuşundan selamlar zuhahahaha ne günlerdi be anam ağlıyordu nöbetçi çavuş olduğum günlerde 1 ayda 15 kere nöbetçi çavuşmu olunur kafayı yiyodum acemi askerler illallah diolardı herşey vatan için yürüyüş kararı sayılacak sayyyyyyyyyyy aferim bölük solll aferim bölük solll aferim bölük solll solll solll düüüütttttt bölük içtima alanına toplan kime diorum lannnnn toplannnn toplanıyo acemiler olum beni deli etmeyin size toplan dedigim zaman toplanacaksınız bölük çök kalk çök kalk çök kalk çök kal şınav vaziyeti al 1-2-3-4-5 kaç oldu 0 muhahahahaha bölük kalk dirsek temas aralığı hizaye gel ileri bakkkkkkkk rahat hazır ol 1.takım 1 manga sayı getir 2. takım 2.manga sayı getir sayısını yediklerim 1kişi eksik işin yok hesap ver ulan bölük komutanına bile tekmil verdim bölük sabah içtimasında 205 er ve erbaşla emir ve görüşlerinize hazırdır kamutanım teşekkür ederim solllll :D:D:D:D

• 329. dönem asker öğretmen olarak yapanlar benim mebbiste askerlik durumunda askerde yazıyor halen, sizde nasıl acaba ?
  • :))) cidden güzel günlerdi ya benim 18 gün sürdü, asker öğretmen olunca :)
    quote:

Orijinalden alıntı: KD ÇAVUS

selamın aleyküm millet 329 KD eğitim çavuşundan selamlar zuhahahaha ne günlerdi be anam ağlıyordu nöbetçi çavuş olduğum günlerde 1 ayda 15 kere nöbetçi çavuşmu olunur kafayı yiyodum acemi askerler illallah diolardı herşey vatan için yürüyüş kararı sayılacak sayyyyyyyyyyy aferim bölük solll aferim bölük solll aferim bölük solll solll solll düüüütttttt bölük içtima alanına toplan kime diorum lannnnn toplannnn toplanıyo acemiler olum beni deli etmeyin size toplan dedigim zaman toplanacaksınız bölük çök kalk çök kalk çök kalk çök kal şınav vaziyeti al 1-2-3-4-5 kaç oldu 0 muhahahahaha bölük kalk dirsek temas aralığı hizaye gel ileri bakkkkkkkk rahat hazır ol 1.takım 1 manga sayı getir 2. takım 2.manga sayı getir sayısını yediklerim 1kişi eksik işin yok hesap ver ulan bölük komutanına bile tekmil verdim bölük sabah içtimasında 205 er ve erbaşla emir ve görüşlerinize hazırdır kamutanım teşekkür ederim solllll :D:D:D:D

• kd çavuş bak kurtardık tek tipten.

bende görevde yazıyor ayrıca askerliğini yedek subay olarak yaptı yazıyor

yüksek lisansı kazandım askerlik durum belgesi istiyorlar 85 kişi vardı önümde sonra bilgisayarda hala askerde gözüküyormusum daha girmemişler teskere beilgilerimi bir sürü işle uğraşıyorum
  • Biraz zaman alıyor sanırım, benim de daha askerde yazıyor , sorun yok düzelir :) yüksek lisanstan atıldım :) bazı sıkıntılar vardı ama 4 dersi tamamladım belki ilerde tekrar girerim , lisans ortalaması 3.75 :) birinci bitirdim :)
    quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

kd çavuş bak kurtardık tek tipten.

bende görevde yazıyor ayrıca askerliğini yedek subay olarak yaptı yazıyor

yüksek lisansı kazandım askerlik durum belgesi istiyorlar 85 kişi vardı önümde sonra bilgisayarda hala askerde gözüküyormusum daha girmemişler teskere beilgilerimi bir sürü işle uğraşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: KD ÇAVUS

selamın aleyküm millet 329 KD eğitim çavuşundan selamlar zuhahahaha ne günlerdi be anam ağlıyordu nöbetçi çavuş olduğum günlerde 1 ayda 15 kere nöbetçi çavuşmu olunur kafayı yiyodum acemi askerler illallah diolardı herşey vatan için yürüyüş kararı sayılacak sayyyyyyyyyyy aferim bölük solll aferim bölük solll aferim bölük solll solll solll düüüütttttt bölük içtima alanına toplan kime diorum lannnnn toplannnn toplanıyo acemiler olum beni deli etmeyin size toplan dedigim zaman toplanacaksınız bölük çök kalk çök kalk çök kalk çök kal şınav vaziyeti al 1-2-3-4-5 kaç oldu 0 muhahahahaha bölük kalk dirsek temas aralığı hizaye gel ileri bakkkkkkkk rahat hazır ol 1.takım 1 manga sayı getir 2. takım 2.manga sayı getir sayısını yediklerim 1kişi eksik işin yok hesap ver ulan bölük komutanına bile tekmil verdim bölük sabah içtimasında 205 er ve erbaşla emir ve görüşlerinize hazırdır kamutanım teşekkür ederim solllll :D:D:D:D

vay be eski günlerimi hatırlattın:):) sen 15 gün yine iyi yapıyormuşsun. Ben her gün gece çavuşuydum.Sonradan gündüze döndüm.offff off çok yoruluyordum çok.
    Aferin asker --> soll | Aferin asker --> soll | Aferin asker --> soll soll solll:D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dumanyack -- 8 Eylül 2010; 9:58:41 >

• 329 lar nerelerdesiniz?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: eloozgur

329 lar nerelerdesiniz?????

Bursadayız nerde olacaz iliçi tayinden faydalandın mı tertip geçen hafta olandan
  • Geçen yıl bu gün şafak:75 ti. Dün gibi yahu.
  • şafak mafak yok bitti gitti askerlik darısı yapmayanların başına
  • Ne günlerdi be, hayırlısıyla yapmayan arkadaşlarda gider gelir inş. Herkes atıp tutuyo her kişiye herkese farklıdır askerlik. Herkesin öğreneceği tek şey sabır. Mantık aramayın sorgulamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren606

Ne günlerdi be, hayırlısıyla yapmayan arkadaşlarda gider gelir inş. Herkes atıp tutuyo her kişiye herkese farklıdır askerlik. Herkesin öğreneceği tek şey sabır. Mantık aramayın sorgulamayın.

askerde sabırla şükür öğrenilir derler onları sivilde öğrenmiştik zaten
    peki askerde isyanla küfürü öğrenenlere ne demeli:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: toygun145

Geçen yıl bu gün şafak:75 ti. Dün gibi yahu.

45 gün hava değişimi + 5 gün hastahane:) walla şafak gün itibari ile 10 günüm kalmıştı heyacan fena doruktaydı:)
  • vaylan 329 kd den selamlar.bu baslıga ne yazılar gırıyoduk askere gıtmeden.huzunlendım sımdı.ben mi gideyım, ben mı yapayım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaza329

vaylan 329 kd den selamlar.bu baslıga ne yazılar gırıyoduk askere gıtmeden.huzunlendım sımdı.ben mi gideyım, ben mı yapayım:)

zaman ne kadar da çabuk geçiyormuş :) edirnede iken hiç böyle hızlı geçmezdi vakit :)
  • Arkadaşlar, aranızda askerliğini yedek subay olarak yapıpta, terhis olduktan sonra terhis kaydı için askerlik şubesine giden oldu mu? Ben gittiğimde bana her yıl yoklama için gelmem gerektiği söylendi (Sanırım 40 ya da 41 yaşına kadardı, tam hatırlamıyorum). Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.