Şimdi Ara

329. DÖNEM(AĞUSTOS 2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.482
Cevap
14
Favori
1.397.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim sevk de aralık 2009 kadrolu öğretmenim, asker öğretmenlik şansından yararlanmak için ağustosta gitmek istiyorum, askerlik durum belgem var yakın zamanda başvurucam, inşallah ağustosta gidebiliriz,
    kendi okulumdan ve özellikle müdürden çok sıkıldım, cins bir adam, bir yıl bu heriften uzak kalmak çok iyi gelecek.
  • bu arada sayfa başı olan ilk kişi benim:) nice sayfalara
  • tertipler hadi yavaştan toplanalım, muhabbet edelim, bakın dedeler artık gidiyor, sıra bize geliyor
  • 2. sayfaya ge çmişiz artık devamı gelir ... 1 nisan da erken sevk dilekçeler falan filan başlıyor bilginize ..
  • slm torunlar, sorunuz varsa sorabilirsiniz, gerçi bende daha gitmedim 15 gün kaldı ama olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: zekk

slm torunlar, sorunuz varsa sorabilirsiniz, gerçi bende daha gitmedim 15 gün kaldı ama olsun

Kanka öldürdün beni gülmekten

Evet torunlar sorularınızı sorun çekinmeden. Erken sevk dilekçeniz %90 kabul olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErsinL87 -- 29 Mart 2009; 17:11:24 >
  • beni de doğrudan nisan 2010'a attılar.erken sevk dilekçesi vermeyi düşünüyorum.sormak istediğim erken sevk başvurularının başladığı anda yani daha erken dilekçe vermenin faydası olur mu? yoksa çok erken olduğu için arada kaynar gider mi?değerlendirmeler acaba toplu mu yapılıyor yoksa her dilekçe geldiğinde sonucu belirleniyor mu?dilekçe sonucunu öğrenmek için haziranı beklemek zorunda kalacağız sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tj2master -- 29 Mart 2009; 19:42:27 >
  • arkadaşlar
    1-) 4 yıllık üniler için haziranda gitme şansı var mı?
    2-) daha yeni mezun olduğum için tecil falan da ettirmedim. ilk olarak ne yapmam gerekiyor? yani önce tecil ettirsem sonra mayıs haziranda falan erken sevk versem ağustosta gidebilirmiyim? yoksa ağustosda gitmek için direk tecil ettirmeden gitmek istiyorummmu demem gerekiyor.
    3-) tecil ettirmek için ne gerekiyor + ankarada herhangi bir şubeye gitsem olurmu yoksa mecbur kayıtlı oldugum yere mi gidecem?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cramer

arkadaşlar
    1-) 4 yıllık üniler için haziranda gitme şansı var mı?
    2-) daha yeni mezun olduğum için tecil falan da ettirmedim. ilk olarak ne yapmam gerekiyor? yani önce tecil ettirsem sonra mayıs haziranda falan erken sevk versem ağustosta gidebilirmiyim? yoksa ağustosda gitmek için direk tecil ettirmeden gitmek istiyorummmu demem gerekiyor.
    3-) tecil ettirmek için ne gerekiyor + ankarada herhangi bir şubeye gitsem olurmu yoksa mecbur kayıtlı oldugum yere mi gidecem?

hacım, 4 yıllık mezunuysan en erken 12 ağustosta askere gidersin.
    büyük ihtimalle tecilin agustostan sonraki bir aya kadardır. o yüzden agustosta gitmek için erken sevk dilekçesi vermelisin, bu dilekçe askerlik şubelerinde örneği olan bir kağıt, ordan yazarsın.
    erken sevk verirsen agustosta kesin askersin. mazuniyet belgeni nufus cüzdanını ve fotograf al git herhangi bir şubeye, ancak, agustos dönemi askerlik işlemlerinin son tarihi 25 haziran, o zamana kadar vaktin var, acele etme başvurmak için.
  • saol zekk. ben ocak ayının sonunda mezun oldum yani bir dönem uzatmıştım okulu. şimdi benim tecilim devam ediyodur diimi. yani okul mezun oldu bu, tecili kaldırın gibi bi yazı yollar mı ki? ona göre hazirana kadar hiç bişey yapmayım mı yoksa gidiyim bi tecil mi ettiriyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cramer

saol zekk. ben ocak ayının sonunda mezun oldum yani bir dönem uzatmıştım okulu. şimdi benim tecilim devam ediyodur diimi. yani okul mezun oldu bu, tecili kaldırın gibi bi yazı yollar mı ki? ona göre hazirana kadar hiç bişey yapmayım mı yoksa gidiyim bi tecil mi ettiriyim?

bende ocakta mezun oldum cramer, ekim 2009 a kadar tecilim vardı, seninde oyle birşeydir eminim, içinin rahat etmesi için bağlı oldugun askerlik şubesini arayabilir yada agustosta gitmek istiyorsan herhangi bir askerlik şubesine gidip erken sevk işlemlerini yaptırabilirsin.
  • hadi bakalım 329. DH. fedaileri canlandırmaya başlayın artık formunuzu..biz bayrağı size devrediyoruz kısa bi zaman sonra, işallah sizde güzel dosluklar kurar.bütün sorularınıza doğru cevaplar bulursunuz burda. biz elimizden geldiği kadar 325. dedelrimiz bize nasıl yardımcı olduysa bizde size yardımcı olmaya sorularınıza cevap vermeye çalışacaz kısmet olursa.hadi şimdiden allah yolunuzu açık etsin.gözlerimiz yollarda sizi bekliyor olacağız..

327. DÖNEM DEDENİZ: CRAZY_LAZ61_327
  • quote:

Orjinalden alıntı: tj2master

arkadaşlar bugün askerlik kararımı aldırdım ve 31/03/2010 çıktı.ancak ben ağustos 2009'da gitmek istiyorum.bunun için erken sevk dilekçemi ne zaman vermeliyim?

bende ayni durumdayim banada 20010 mart cikti.bende erken gitmek istioyurm.ogrendim nezaman basvuracagimizi onumuzde4ki nisan ve mayis aylari icerisinde dilekceyi vermemiz gerekiyormus
  • quote:

Orjinalden alıntı: gravestone80

quote:

arkadaşlar bugün askerlik kararımı aldırdım ve 31/03/2010 çıktı.ancak ben ağustos 2009'da gitmek istiyorum.bunun için erken sevk dilekçemi ne zaman vermeliyim?

bende ayni durumdayim banada 20010 mart cikti.bende erken gitmek istioyurm.ogrendim nezaman basvuracagimizi onumuzde4ki nisan ve mayis aylari icerisinde dilekceyi vermemiz gerekiyormus

bende dilekçeyi erken yada geç vermenin bir avantajı yada dezavantajı olur um diye sormuştum ama cevap gelmedi ona
  • quote:

quote:

quote:

bende dilekçeyi erken yada geç vermenin bir avantajı yada dezavantajı olur um diye sormuştum ama cevap gelmedi ona

onemli değil arkadasler, kesin gidecekseniz verin, ama 25 hazirana kadar süresi var
  • quote:

quote:

quote:

belirlenen tarihler iceirisinde vermek gerekiyormus.erken vermek olmaz yani. ama gec verirsende iyi bi neden sunarsan kabul olma sansi oluyormus
  • forumumuzu canlı tutalım beyler.
    bende bu yılın 2009 aralık döneminde gitmem gerekiyorken erken sevk alıp ağustosta gitmek istiyorum, 1 nisan yani yarından itibaren erken sevk dilekçesi verebiliyoruz 25 hazirana kadar süremiz var
  • benim erken yada geçten kastım mesela nisanda yada haziranda vermenin fark yaratıp yaratmayacağı idi.bu dilekçelerin sonucunu daha erken öğrenmenin bir yolu yok mudur acaba?
  • selam torunlar ben 327. dönemim ve sizin gelmenizi sabırsızlıkla bekliyor olucam. ne de olsa bizim biletlerimiz sizlersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRIMINALL -- 1 Nisan 2009; 10:40:13 >
  • merhaba ben nisanda gitmek istiyordum ama olmadı. bugun ağustos için dilekçeyi verdim. hayırlısı bakalım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.